ساخت بازی ایرانی The Silent Ship آغاز شد!

عنوان The Silent Ship

• مجموع رای دهنده‌ها
    46
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
یعنی playable demo DX10 رو منتظرش نباشیم؟:(
بعد نسخه DX9 رو هم با fps creator DX10 می سازید؟

ا راست میگی من چرا نفهمیدم تا حالا
پس تریلر کار خودته کلک:biggrin1:

نه DX10 رو شاید به صورت جدا به خاطر نمایش قدرت گرافیکیش یک مپ چند ثانیه ای از بازی اصلی بازسازی بشه اونجا اون هم برای گیم پلی حدود 10 دقیقه ولی بازی با FPS X9 و البته ترکیبی از اسکریپت نویسی نرم افزار های جدا مثل 3D GAME STUDIO و غیره ساخته میشه و از همه این موارد یک فیلم کوتاه از پشت صحنه ساخت در آینده نزدیک گذاشته میشه.

رضا جان چند سوال :
این بازی در ضعیفترین تنظیمات روی چه سیستمهایی قابل اجرا است ؟
اگه اطلاعاتی از کاراکتر بجز چیزهایی که گفتید وجود دارد بگویید ؟
بازی چه سبکی خواهد بود ؟ ( منظورم حالت بازی است حالت ترسناک یا نه )
اگه میشه درباره هوش مصنوعی توضیحاتی بدهید که چطور است ؟
بازی در محیطهای باز یا بسته و یا مکملی از هر دو است ؟ ( محیط بسته را دیدم اما محیط باز ؟ )
رضا جان شاید بتوانم درباره خصوصیات کاراکتر و اسم و یا چیزهای دیگر کمکتون کنم برای همین سوالاتو مطرح کردم . ببخشید نمیتوانم حضوری کمکتون کنم چون تازه از بیمارستان مرخص شدم و دکتر منع کرده ( میدونم دل خوشی از اوایل اومدنم از من بیشترتون ندارید در هر حال موفق باشید )

سیستم رو الان نمیشه گفت (DX9) چون باید همه چیز بازی مشخص بشه Export بشه بعد.
در مورد کارکتر در حال بررسی و سبک بازی هم بگذرید توی اولین تریلر رسمی کامل از بازی همه چیز رو میبینید. هئش مصنوعی شاید صعف هایی داشته باشه که احتمالا برطرف میشه با 90% محیط بسته هست زیر زمین. در مورد اطلاعات دیگه هم لطفا تا تکمیل شدن بخشی از بازی تا مل کنید.

آقا رضا من یکم سرم شلوغه برای همین اون کاری رو که قول دادم براتون بفرستم یکم دیر میشه (عادت دارم کار آخرم رو بفرستم که در مرحله Texture هستش) .

خیلی ممنون منتظرم مرسی.

راستی از دوستان دیگه هم که ابراز لطف و دلگرمی دادن ممنونم.

آخرین ویرایش:

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
بچه ها خواهش میکنم سنگ اندازی نکنین اگه کسی نظری داره بگه اگرم نداره لطف کنه تو دلش حرفاشو بزنه اینجوری بهتره . اونایی که فکر میکنن بازیه خوبی میشه دستشون درد نکنه که مثبت فکر میکنن اونایی که فکر میکنن خوب نمیشه باید صبر کنن بازی بیاد و بعد نظر بدن .

آقا رضا من یکم سرم شلوغه برای همین اون کاری رو که قول دادم براتون بفرستم یکم دیر میشه (عادت دارم کار آخرم رو بفرستم که در مرحله Texture هستش) .

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
بچه ها نظرسنجی ایجاد شد لطفا شرکت کنید تا یک ماه اعتبار داره.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,101
من به دایرکت ایکس 10 رای دادم. چون اول این جوری کیفیت بازی بالاتر میره بعدش از سایتها و مجلات خارجی بیشتر مورد توجه قرار میگیره. اصلا دایرکت ایکس10 خودش یه نوع تبلیغه برای شناسوندن بازی.

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
من به دایرکت ایکس 10 رای دادم. چون اول این جوری کیفیت بازی بالاتر میره بعدش از سایتها و مجلات خارجی بیشتر مورد توجه قرار میگیره. اصلا دایرکت ایکس10 خودش یه نوع تبلیغه برای شناسوندن بازی.
منم به DX10 رای دادم و نظر من هم همینه ;)

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
اقا خسته نباشین .
چون بازی تو جزیره کیش هستش میتونین از مسئولهای کیش هم کمک بگیرین من اونجا زندگی کردم خوراکشون این چیزاست که واسه کیش تبلیغ کنن .
راستی اسم بازیو ایرانی انتخاب میکردین خیلی بهتر بودا

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
ایول. فوق العاده است. امیدوارم هر چه زود تر بخشی از Art ها یا تریلر رو ببینیم. موتور GameBryo! این موتور Fallout 3 هم هست!!
راستی دقیقا سبک بازی چیه؟ RPG یا Action/ Aventure یا Adventure خالی؟

امیدوارم تیم به زودی آماده بشه و شاهد یک بازی ایرانی عالی باشیم.
موفق باشید و علی یارتان.
lol
بابا یاشار از تو دیگه بعیده، تو دیگه چرا؟؟

من فکر کنم مدیر ها (که 100 درصد تا حالا این تاپیکو دیدن) باید یه فکری به حالش بکنن.
یعنی اون کسی که این تاپیک رو زده رسما همه رو احمق فرض کرده و با این کارش به فهم و شعور همه توهین کرده.

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
lol
بابا یاشار از تو دیگه بعیده، تو دیگه چرا؟؟

من فکر کنم مدیر ها (که 100 درصد تا حالا این تاپیکو دیدن) باید یه فکری به حالش بکنن.
یعنی اون کسی که این تاپیک رو زده رسما همه رو احمق فرض کرده و با این کارش به فهم و شعور همه توهین کرده.

آهان حالا خودت اومدی!

یک چیزی بگم خیال همه رو راحت کنم :

" هر کس هر چی میگی قبول آقا بالاتر از این که بازی عرضه میشه و میبینید بالاخره که چی بازی که عرضه شد چی میگید! اصلا با ساده ترین و بچه بازی ترین نرم افزار بازی ساخته میشه تو میتونی بیا وسط وگرنه حرف مفت نزن و خواستی زمانی هم فنی صحبت کنی دوستانه در خدمتیم همینجا! پس افرادی که چرت و پرت میگن لطفا خفه باشن و چشم کورشون رو ببندن و منتظر بازی باشن! در مورد بچه های دیگه هم از دلگرمی ممنون"

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
آهان حالا خودت اومدی!

یک چیزی بگم خیال همه رو راحت کنم :

" هر کس هر چی میگی قبول آقا بالاتر از این که بازی عرضه میشه و میبینید بالاخره که چی بازی که عرضه شد چی میگید! اصلا با ساده ترین و بچه بازی ترین نرم افزار بازی ساخته میشه تو میتونی بیا وسط وگرنه حرف مفت نزن و خواستی زمانی هم فنی صحبت کنی دوستانه در خدمتیم همینجا! پس افرادی که چرت و پرت میگن لطفا خفه باشن و چشم کورشون رو ببندن و منتظر بازی باشن! در مورد بچه های دیگه هم از دلگرمی ممنون"
هاننننننننننننننن؟؟؟؟؟
تو گذشته از اینکه بقیه رو احمق فرض کردی، ظاهرا خودت از همه احمق تری.
اولا که مگه من از تو ترس دارم که بیام یه ID ه دیگه بسازم؟
من اگه این تاپیک رو دیده بودم مطمئن باش خیلی زود تر از اون بابا (هر کسی که هست) میومدم و میگفتم که از این اراجیف به خورد ملت نده. من اصلا علاقه ای به اینکه بخواهم اخبار بازی های ایرانی رو حتی نگاه هم بکنم، ندارم. اینم که الان اومدم اینجا فقط برای این بود که یکی لینک این تاپیک رو توی !YM برام فرستاده بود منم اومدم ببینم چیه.
ثانیا تو خیلی خیلی بچه تر از اونی هستی که من بخواهم بهت بگم شما!!
ثالثا مدیر های سایت میتونن تشخیص بدن که اون پست ها مال من بوده یا نه.
زیادیم حرص نخور واست خوب نیست شیرت خشک میشه.

پ.ن. اصلا به بقیه کسایی که اینجا پست دادن کاری ندارم، اما خیلی برام عجیبه که اولین پست رو یاشار داده و این اراجیف رو باور کرده. یعنی چجوری باور کرده که یه نفر (اونم چه کسی) به تنهایی داره یه بازی میسازه توی ایران، اونم با موتور gamebryo :laughing::laughing:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
هاننننننننننننننن؟؟؟؟؟
اولا که مگه من از تو ترس دارم که بیام یه ID ه دیگه بسازم؟
من اگه این تاپیک رو دیده بودم مطمئن باش خیلی زود تر از اون بابا (هر کسی که هست) میومدم و میگفتم که از این اراجیف به خورد ملت نده. من اصلا علاقه ای به اینکه بخواهم اخبار بازی های ایرانی رو حتی نگاه هم بکنم، ندارم. اینم که الان اومدم اینجا فقط برای این بود که یکی لینک این تاپیک رو توی !YM برام فرستاده بود منم اومدم ببینم چیه.
ثانیا تو خیلی خیلی بچه تر از اونی هستی که من بخواهم بهت بگم شما!!
ثالثا مدیر های سایت میتونن تشخیص بدن که اون پست ها مال من بوده یا نه.

پ.ن. اصلا به بقیه کسایی که اینجا پست دادن کاری ندارم، اما خیلی برام عجیبه که اولین پست رو یاشار داده و این اراجیف رو باور کرده. یعنی چجوری باور کرده که یه نفر (اونم چه کسی) به تنهایی داره یه بازی میسازه توی ایران، اونم با موتور gamebryo :laughing::laughing:

کی گفت با gamebryo الان بازی ساخته میشه قرار شده بود اما خیلی هزینه بردار بود.

در مورد بقیه صحبت هات هم اصلا در شان خودم نمیبینم بخوام با تو ... حرف بزنم و مدیران رسیدگی میکنن.

آقایان مدیران یعنی من نمیتونم جواب بدم میتونم ها راحته اما احترام قوانین سایت رو دارم!

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
Erebus جان از شما بعیده یه كاربر فعال كه به عضو تحریریه توحین و جروبحث نمیكنه
یعنی چجوری باور کرده که یه نفر به تنهایی داره یه بازی میسازه توی ایراناونم با موتور gamebryo
عزیز موتور FPSCREATOR هست كه هر كسی میتونه باهاش بازی بسازه
(اونم چه کسی)
كس بهتری رو شما سراغ داری ؟

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
متاستفانه من به جاي اين اقايون 2تا امتياز منفي گرفتم ولي مهم نيست!!!
تو گذشته از اینکه بقیه رو احمق فرض کردی، ظاهرا خودت از همه احمق تری
شما چي هستي؟؟
تو ان تاپيكي هم كه رضا يه كلمه رو اشتباه ترجمه كرد خيلي لات شده بودي جوابتو دادم ولي پستم پاك شد ولي اينجا جوابتو ميدم!
که از این اراجیف به خورد ملت نده.
چيش اراجيفه؟؟
هاااااا؟؟؟
بازي ساختن اراجيفه؟؟
من اصلا علاقه ای به اینکه بخواهم اخبار بازی های ایرانی رو حتی نگاه هم بکنم، ندارم.
حالا توروخدا نگاه كن؟؟؟:)
اصلا نگاه نكني نميشه؟؟
مطمئن باش نگاه كني يا نكني فرقي واسه بچه هاي اين جا نداره!!!
اصلا در سطحي نيستي كه بخواي نگاه كني!!!:laughing:
حرفه دهنتو بفهم:mad:
رضا يكي از بچه هايي هست كه خيلي دوسش دارم هر كي هم بخواد چرت و پرت بگه يهش با خودم طرفهok?
نميخوام مثله خودت حف بزنم ولي اگر بخواي از طريق pm از خجالت در ميام!:)

به تنهایی داره یه بازی میسازه توی ایران، اونم با موتور gamebryo
تو اين 9 صفحه يه پست به من نشون بده كه اقا رضا گفته باشه ميخوام با gamebryo بازي بسازم!
(اونم چه کسی)
نه ميخواي بديم تو بسازي؟؟
از اقا رضا مطلع تر سراغ داري؟؟
تازه اين بنده خدا هم كه نگفت ميخواد يه شاهكار خلق كنه!!!گفت؟؟
گقت ميخوام بازي در سطح ايران و ايراني باشه!!!
تازه اگر هم بازي خوبي نشه كه مطمئن باشه ميشه نبايد از هيچ كس ايراد گرفت تو ممكلت ما امكانات نداره
واقعا هم واسه اين مملكت و اين بچه هاي اين مملكت متاستفم كه انگار نه انگار ايراني هستن!!
يارو مياد تو يه سايت فارسي ميگه من اصلا بازي ايراني رو نگاه هم نمي كنم!!
واقعا كه...
تا وقتي افرارد ابله و كج فهمي مثله اين كاربر erebus و ان قبلي هستند صنعت گيم ايران پيشرفت نمي كنه كه هيچ!بلكه بايد شاهد جمع شدن گيم و هرچي كنسول تو اين مملكت هم باشيم
واقعاكه

آخرین ویرایش:

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
تا وقتي افرارد ابله و كج فهمي هستند صنعت گيم ايران پيشرفت نمي كنه كه هيچ!بلكه بايد شاهد جمع شدن گيم و هرچي كنسول تو اين مملكت هم باشيم
دقیقا
من نمیفهمم مگه رضا ازشون پول خواسته كه ریختن تو این تاپیك دارن هی توحین میكنن !!

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
دقیقا
من نمیفهمم مگه رضا ازشون پول خواسته كه ریختن تو این تاپیك دارن هی توحین میكنن !!
درسته سعيد جان!
انگار اينا قراره وقتي بازي امد به زور برن بخرن!!!
اقا نخر!!نخرمطمئن باش اگر قرار باشه اين بازي بفروشه نيازي نيست شما ها هم بخريد!!!
تازه خود اقا رضا هم گفت اين بازي رو واسه پولش نميسازه!!!ولي خوب...
ولي نيا اين جوري الكي هرچي اراجيف بلدي باره اينو و ان كن!!!

reza9

کاربر سایت
Feb 24, 2008
103
آقا من نرسیدم کل تاپیک رو بخونم.
اما بیشتر راجع به مسائل تجاریش توضیح میدی ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر