بازي اخراجيها

اخراجی ها چگونه بازی خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    116

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
واقعا فکر نمیکردم اینهمه فاشیست تو این سایت وجود داشته باشه :cheesygri این دوستان هنوز بازیه کلی رو ندیدن نمیدونم یا قصذ اذیت کردن داشتن یا چیز دیگه بخواطر اسم بازی گفتن بازی افتضاح میشه اما ما این بازی رو میسازیم و ادانه هایی از این بازی هم با نام اخراجی های 1 2 3 4 5 6 7 8 رو هم پسبندش:-" تا این دوستان فاشیستمون یکم واقعا از روی عقل و منطق نظر بدن من نظر سنجی رو برای این گذاشتم تا دوستانمون ببینن و نسبت به ساخت بازی امیدوار و دلگرم بشن خوشبختانه هم من هیکدوم از اعضای تیم رو اینجا نیاوردم تا این نتیجه رو ببینن :cool:

darren shan

کاربر سایت
Dec 10, 2007
79
نام
علیرضا
اخر نگفتی این بازی سیمبین هست یا جاوا؟؟؟؟

راستی من می خام بگیرمش ولی موبایلم زیادجانداره امیدوارم که زیر یک مگابایت باشه.

باتشکر از پویان و تیم بزرگ بازی سازی ekhrajiha

(اگه خواستین LOGOهم براتون طراحی کنم)

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
اخر نگفتی این بازی سیمبین هست یا جاوا؟؟؟؟
راستی من می خام بگیرمش ولی موبایلم زیادجانداره امیدوارم که زیر یک مگابایت باشه.
پویان جان به نظرت بگن بازی افتضاحه بهتره یا موبایلم جا نداره ؟ /:)

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
2hcdtae.jpg

آخرین ویرایش:

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
پویان این عكس مال نسخه دوئل هست ؟
منوی قشنگیه ... BACKGROUND متحرك هست یا تصویر ثابت ؟
X SOLDIRES یعنی چی ؟

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
پویان این عكس مال نسخه دوئل هست ؟
منوی قشنگیه ... BACKGROUND متحرك هست یا تصویر ثابت ؟
X SOLDIRES یعنی چی ؟
آره و پس زمینه هم متحرکه ایکس سولجرز هم یعنی سربازان مجهول یا ایکس:)
پویان جان شرمنده که فوضولی میکنم
ولی اینا که شخصیتهای اخراجیها نیست ! اندی کیه ؟ سرباز آلمانی کیه؟
آره عزیزم فضولی نیست اما باید بدونی این شخصیتها شخصیتهایی که تو نسخه اصلی وجود داره و ما ازشون برای نسخه دوئل استفاده کردیم بعدشم قرار نیست که فقط بچه های اخراجیها باشنو کس دیگه ای نباشه حالا بزار بین تو نسخه های بعدی چه افراد دیگه ای بهش اضافه هم میشن ;)
منتظر بازی بسیار زیبا از persian craft باشین
دوست عزیز این پرشین کرافت چه ربطی به اینجا داره :confused:
اين كه همون metal sluge
اصلا هنوز از يادم اين مرحلش يادم نرفته اين ديگه چجور بازي وطنيه
دوست عزیز اول اینکه ما هنوز استیجی از بازی رو نشون ندادیم که شما دارید دربارش صحبت میکنید بعدشم خوشحالم که شبیه متال اسلوج شده :cheesygri

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
ایکس سولجرز هم یعنی سربازان مجهول یا ایکس
پویان منو گرفتی /:)
معنیش رو میدونم منظورم اینه كه تو بازی چه معنی میده و چرا به جای دیپورتس ( اخراجیها ) نوشتین X SOLDIRES ؟

آخرین ویرایش:

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
پویان منو گرفتی /:) معنیش رو میدونم منظورم اینه كه تو بازی چه معنی میده و چرا به جای DEPORTED نوشتین X SOLDIRES ؟
آهان از اون لحاظ :p خوب ما بازی رو بصورت و اسم سربازان ایکس در آوردیم تا بصورت اپیزودیک بتونیم بریم جلو و دیپورتس ( اخراجیها ) اولین اپیزود این سری از بازیهاس :cool:

darren shan

کاربر سایت
Dec 10, 2007
79
نام
علیرضا
آهان از اون لحاظ خوب ما بازی رو بصورت و اسم سربازان ایکس در آوردیم تا بصورت اپیزودیک بتونیم بریم جلو و دیپورتس ( اخراجیها ) اولین اپیزود این سری از بازیهاس
تو اپیزود اول رو بده بقیه برای بدیش خودکشی می کنن نه جدی مثلا برای 360 هم می تونین بزنین یا نه یا فقط برای پی سی هست حتما باید مایکروسافت تعیدش کنه؟؟؟

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
تو اپیزود اول رو بده بقیه برای بدیش خودکشی می کنن نه جدی مثلا برای 360 هم می تونین بزنین یا نه یا فقط برای پی سی هست حتما باید مایکروسافت تعیدش کنه؟؟؟

چشم دوست عزیز درمورد اینکه برای ایکس باکس بزنیم داری دستمون میندازی یا نه ؟:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر