The Suffering 2

دیدم تاپیکی نداریم گفتم یکی بزنم که توش بحث کنیم . من بازی رو گرفتم خیلی قشنگ بود دو سبکه بود
اول شخص و سوم شخص
اینم دو تا عکس
suffering-2.jpg

the-suffering-ties-that-bind-20050928111215488.jpg

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط xdantex:
درسته که SH و RE هردو اکشن و سوم شخص و ترسناک و ماجرایی ولی اونقدی که RE اکشنه SH نیست. اما مقدار مبارزه در سافرینگ و RE تقریبا برابره قلوه:cheesygri

عیب نداره جیگر ولی اشتباه کردی ;)
SH و RE مبازشون یکیه نه اون دو تا جونم.;)

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
ولی عزیز مبارزه های سایلنت هیل اکثرا با لوله فاضلابو چماقو گوشکوبو چیزای تو این مایه ها انجام میشه اما رزیدنت اویل با اسلحه گرم انجام میشه.

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط xdantex:
ولی عزیز مبارزه های سایلنت هیل اکثرا با لوله فاضلابو چماقو گوشکوبو چیزای تو این مایه ها انجام میشه اما رزیدنت اویل با اسلحه گرم انجام میشه.

نه تو SH1 نه تو 2 ونه تو 3

ولی فقط تو سایلنت هیل 4 یه قسمتاییش اینطوریه. در ضمن سرعتی که تو مبارزات suffering هست تو RE و SH نیست و سیستم کنترل SH و RE هم شبیه همن جیگرررررررررررررررر:cheesygri

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
نچ نچ
من گفتم مقایسه ی سافرینگ با RE4 نه سری RE چون تو 4 با اینکه اون مدل گشت و گذار هست اما مبارزه ها کاملا سریع شده و کنترل تغییر اساسی کرده جیگررررررررررررررررررررررررررررررر:cheesygri

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط xdantex:
نچ نچ
من گفتم مقایسه ی سافرینگ با RE4 نه سری RE چون تو 4 با اینکه اون مدل گشت و گذار هست اما مبارزه ها کاملا سریع شده و کنترل تغییر اساسی کرده جیگررررررررررررررررررررررررررررررر:cheesygri

هااااااااااااااااااااااااااااااااا ایَه

ولی بازم ........................ هیچی ولش کن. حالا فکر کنم یه کاریش بشه کرد جیگررر!!!!!!!!:p

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
حیف شد................

من تا حالا suffering2 رو تو شهرمون ندیدم.

یعنی کسی نمیشناسه که بخواد بیاره.حیییییییییییییییییییییییییییییییییف:( :( :(

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
اگه كسي بازي رو تموم كرده يه جوابي بده :
بي زحمت ميشه بگين تو اين مرحله اي كه يارو زندانيه هست چي كار بايد كرد؟ خيلي رفتم جلو . يه جاييه يه يارو مياد كلش كچله . شلوار قرمز داره . همونيه كه تو دموي اول بازي هست . منطقه بازي دو طبقس . طبقه دوم آر پي جي هست . طبقه اول شاتگان دو زمانه . يا رو هي از خودش نيرو توليد ميكنه و ميفرسته واسه ما . نميشه هم كشتش . چي كار كنم؟؟؟؟
------------------------------------------------------------------------
الان كه اينو نوشتم فهميدم قبلا تو سايت جواب داده شده . حالا ميشه بگين چند بار بايد در حالت غول به يارو بزنم تا بميره؟ آخه فقط پرت ميشه اون طرف . چيز خاصيش نميشه!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
نوشته شده توسط monster:
یکی به من بگه که چطوری میشه COD 2 رو online با یکی دیگه بازی کنمممممممممممممم.:p :p
این سوالات رو یه بار دیگه و تو یه تاپیک دیگه هم پرسیده بودی که اصلا ربطی به اون تاپیک نداشت و الانم دقیقا همون نوع پستی رو دارید میزنید فکر نمیکنید باید سوالتون رو در یکی از تاپیکهای این تالار بپرسین؟!

اخبار و معرفی بازی های آنلاين و تحت شبكه

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
کسی برای این بازی والپیپر آدم وار (درست و حسابی:cheesygri ) پیدا نکرده ؟
منکه هرچی پیدا کردم اصلا با حال نبود.:(
یه مومن خدا پیدا میشه بیاد یه درست حسابیشو برای دانلود بزاره.:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر