بازی های ایکس باکس

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
من هنوزم اینا بازی میکنم :Cheesygrin:
وقتی هم xbox one بخرم حالا چه فت , چه s , چه x - مطمعن باش بازیا xbox original توش بازی میکنم :love:
شنیدم xbox one بکوارد xbox original هم داره
حتی بعضی از بازی ها xbox origianl برا one ریمستر کرده مثل halo ها , مثل voodoo و .............

من xbox 360 داشتم اما سه چراغ شد و سوخت قابل تعمیر نبود دیگه هم نخریدم
خیلی از عناوین 360 تجربه نکردم که باید رو one تجربه کنم
بازیهای قدیمی از شکوهشون هیچ وقت کم نمیشه:-bdآره بکوارد xboxاورجینال هم اومده جدیدا میخوان مثل بکوارد ۳۶۰ کلی بازی ازش بدن

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
بازیهای قدیمی از شکوهشون هیچ وقت کم نمیشه:-bdآره بکوارد xboxاورجینال هم اومده جدیدا میخوان مثل بکوارد ۳۶۰ کلی بازی ازش بدن

آره واقعا :clap:
واقعا خوبه :love::love:

51B23MPW8YL._AC_UL320_SR224,320_.jpg
okoe_36780-fable-xbox-front-cover.jpg

• Like
Reactions: nimaazmayesh

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
این xbox original بسیار زیبا و لاکچری برای دوست خوبم @nimaazmayesh هستش :Flowers:
مبارکت باشه داداش عزیزی :love::love:
چیا روش بازی کردی؟
چند خریدی؟
خوبه دسته هاش نسل دومیه , نسل اولی ها که من عکسشو تو پست قبلی گذاشتم یکمی بد دست بودن اما شیک
مایکروسافت بعد دسته ها جدیدتری طراحی کرد که خوش دست تر شدن

@amir_k2m داداش بیا ببین چه xbox original قشنگیه این دوستمون خریده :Lovestruck:
خودم تا الان از نزدیک xbox original همچین رنگی ندیدم فقط تو عکس ها دیدم
میگم تو xbox one بکوارد xbox original داره درسته؟ چنتا بازی حدودا هست؟ و چه بازیایی ؟ قیمت رو خریدشون تو xbox live چنده؟

8gq_uytu.jpg

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
این xbox original بسیار زیبا و لاکچری برای دوست خوبم @nimaazmayesh هستش :Flowers:
چیا روش بازی کردی؟
چند خریدی؟
خوبه دسته هاش نسل دومیه , نسل اولی ها که من عکسشو تو پست قبلی گذاشتم یکمی بد دست بودن اما شیک

میگم تو xbox one بکوارد xbox original داره درسته؟ چنتا بازی حدودا هست؟ و چه بازیایی ؟ قیمت رو خریدشون تو xbox live چنده؟

8gq_uytu.jpg
خیلی خوشگله:xکاش از این مدلها برای وان هم میزدن:Dبکوارد برای ایکس باکس اورجینال تایید شده مایکروسافت گفت از سال جدید بازیهاشو عرضه میکنیم قیمتشو والا تا نیاد که مشخص نمیشه

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
خیلی خوشگله:xکاش از این مدلها برای وان هم میزدن:Dبکوارد برای ایکس باکس اورجینال تایید شده مایکروسافت گفت از سال جدید بازیهاشو عرضه میکنیم قیمتشو والا تا نیاد که مشخص نمیشه

آره خیلی خوشگله :love:
تو کنسول ها قدیمی تنوع طراحی و رنگ هر کنسول بیشتر از کنسول ها یه نواخت امروزی بود
مثلا NINTENDO 64 حدود 7 تا رنگ داشت اکثرشون بدنه شیشه ای و رنگی و خیلی از کنسول ها دیگه هم اینطوری بودن
نمونه اش همین XBOX ORIGINAL دوستم شیشه ای کریستالیشو داشت - یا XBOX ORIGIANL باندل 50CENT و ..........

پس بگو بکوارد برای ایکس باکس اورجینال هنوز نیومده الکی دلمو خوش کردم :Crying1: :cry2::crying:

• Like

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
چیا روش بازی کردی؟
چند خریدی؟

8gq_uytu.jpg
سلام احسان عزیز
قابل تو دوست عزیز رو نداره
اینو حدودا 3 ماه پیش خریدم 450 و این ارزونیش هم بخاطر این بود فروشنده فک میکرد اوریج خوره ولی وقتی باز کردم دیدم مودچیپ داره و کپی خورش کردم با XBMC و یه هارد 2 ترا انداختم روش و دارم آرشیو بازیاشو کامل میکنم
اره دسته هم نسل دومیه ولی کماکان دنبال خرید یه دسته نسل اولی هم هستم گرچه اصلا گیر نمایید
بهترین بازی هم که رفتم روش dead or live 3 و Dino crisis 3 اگه اشتباه نکنم
روش لینوکس نصب کردم و موس و کیبورد بیسیم و باید بگم یه پا کامپیوتر شده
در آینده هم برنامه دارم که دسته XBOX ONE رو روش هماهنگ کنم نگید نمیشه که حتما زمانی که درست کردم آموزشش رو میدارم کیف کنید

آخرین ویرایش:

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
سلام احسان عزیز
قابل تو دوست عزیز رو نداره
اینو حدودا 3 ماه پیش خریدم 450 و این ارزونیش هم بخاطر این بود فروشنده فک میکرد اوریج خوره ولی وقتی باز کردم دیدم مودچیپ داره و کپی خورش کردم با XBMC و یه هارد 2 ترا انداختم روش و دارم آرشیو بازیاشو کامل میکنم
اره دسته هم نسل دومیه ولی کماکان دنبال خرید یه دسته نسل اولی هم هستم گرچه اصلا گیر نمایید
بهترین بازی هم که رفتم روش dead or live 3 و Dino crisis 3 اگه اشتباه نکنم
روش لینوکس نصب کردم و موس و کیبورد بیسیم و باید بگم یه پا کامپیوتر شده
در آینده هم برنامه دارم که دسته XBOX ONE رو روش هماهنگ کنم نگید نمیشه که حتما زمانی که درست کردم آموزشش رو میدارم کیف کنید

سلام نیما جان
مرسی مبارکت باشه :Rose:
این چیزا مثل همین کنسول ها ریترو قیمت روشنون نیست , بسته داره به کسی که ازش خوشش میاد طرفدارشه براش پول میده
بعضی چیزا ارزش معنی دارن برا آدم و آدم کلی براش هزینه میکنه
بقول عموم : چیزی که 100 هزار تومن می ارزه اما بدردت نمیخوره بهت 5 هزار تومنم بدن نمیخوای , اما چیزی که عاشقی 5 هزار تومنم باشه بهت بدن 50 هزار تومن باز میخریش

خود من xbox original امو فروختم 240 هزار تومن

in0s_%D8%A8%D8%A8%D8%A8.jpg
s4d0_%D9%81%D8%BA%D9%81%D8%BA.jpg

8acg_%D8%AB%D9%82%D9%81%D8%AB%D9%82%D9%81.jpg

البته این xbox orignial ی که تو داری هم تو ایران نیست اصلا حتما طرف کلکسیونر یا آرشیو دار بوده سفارش داده از خارج براش آوردن
و اینکه همین مدل تو جعبه تمیز و پک کامل و کنسول تمیز خیلی قیمتش بالاست تو همین سایت ها خارجی و خوب خریدی

این دسته xbox خودم بود نسل اولیه :love:

nrus_yuytu.jpg

بازی Dino crisis 3 رو xbox orignail گرافیکش انگار xbox 360 داری باز یمیکنی خیلی گرافیکش بالاست
xbox original انحصاری ها خیلی خیلی عالیی داره :hug:

آره لینوکس نصب میشه - قدیم یه روش خاصی بود روش ویندوز xp نصب میکردن با کیبورد و موس قشنگ ویندوز کار میکرد
دسته xbox one شاید بشه , چون پورت دسته xbox original درسته شکلش خاصه اما دقیقا همون usb ه
حتی کپوی خور نرم افزاری هم یمخوای بکنی باید سکوت دسته یه xbox ببری با چنتا لیحم یه مادگی usb وصل میکنی بهش و فلش بهش میخوره و با فلش یه سری فایل میریزی کپی خور میکنی

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
سلام نیما جان
مرسی مبارکت باشه :Rose:
این چیزا مثل همین کنسول ها ریترو قیمت روشنون نیست , بسته داره به کسی که ازش خوشش میاد طرفدارشه براش پول میده
بعضی چیزا ارزش معنی دارن برا آدم و آدم کلی براش هزینه میکنه
بقول عموم : چیزی که 100 هزار تومن می ارزه اما بدردت نمیخوره بهت 5 هزار تومنم بدن نمیخوای , اما چیزی که عاشقی 5 هزار تومنم باشه بهت بدن 50 هزار تومن باز میخریش

خود من xbox original امو فروختم 240 هزار تومن

in0s_%D8%A8%D8%A8%D8%A8.jpg
s4d0_%D9%81%D8%BA%D9%81%D8%BA.jpg

8acg_%D8%AB%D9%82%D9%81%D8%AB%D9%82%D9%81.jpg

البته این xbox orignial ی که تو داری هم تو ایران نیست اصلا حتما طرف کلکسیونر یا آرشیو دار بوده سفارش داده از خارج براش آوردن
و اینکه همین مدل تو جعبه تمیز و پک کامل و کنسول تمیز خیلی قیمتش بالاست تو همین سایت ها خارجی و خوب خریدی

این دسته xbox خودم بود نسل اولیه :love:

nrus_yuytu.jpg

بازی Dino crisis 3 رو xbox orignail گرافیکش انگار xbox 360 داری باز یمیکنی خیلی گرافیکش بالاست
xbox original انحصاری ها خیلی خیلی عالیی داره :hug:

آره لینوکس نصب میشه - قدیم یه روش خاصی بود روش ویندوز xp نصب میکردن با کیبورد و موس قشنگ ویندوز کار میکرد
دسته xbox one شاید بشه , چون پورت دسته xbox original درسته شکلش خاصه اما دقیقا همون usb ه
حتی کپوی خور نرم افزاری هم یمخوای بکنی باید سکوت دسته یه xbox ببری با چنتا لیحم یه مادگی usb وصل میکنی بهش و فلش بهش میخوره و با فلش یه سری فایل میریزی کپی خور میکنی
XBOXت خیلی تمییز بود و به قیمت خوبی هم فروختی
راستی یه کلون دسته اولیه دارم ولی خیلی نسبت به دسته نسل دومیه بزرگ تره
دسته XBOX ONE هم میخوام با کلون کردن دسته XBOX CLASSIC باهوش هماهنگ کنم که اگه پول دستم بیاد تاپیکشم میزنم عشق XBOX ها صفا کنن
متاسفانه یه بالایی داره سر امثال من که میخوان آرشیو جمع کنند میاد اونم اینکه جنس رو میخوای بخری قیمت خون پدرشونه ولی میخوای بفروشی....
دیروز یه گیم کیوب نارنجی رو قیمت دادن 900 یا دریمکست رو 700 یعنی هرجور حساب میکنم ارزش نداره
به امید روزی که هر چیزی رو به قیمت واقعی بخریم

• Like
Reactions: alisantori

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
XBOXت خیلی تمییز بود و به قیمت خوبی هم فروختی
راستی یه کلون دسته اولیه دارم ولی خیلی نسبت به دسته نسل دومیه بزرگ تره
دسته XBOX ONE هم میخوام با کلون کردن دسته XBOX CLASSIC باهوش هماهنگ کنم که اگه پول دستم بیاد تاپیکشم میزنم عشق XBOX ها صفا کنن
متاسفانه یه بالایی داره سر امثال من که میخوان آرشیو جمع کنند میاد اونم اینکه جنس رو میخوای بخری قیمت خون پدرشونه ولی میخوای بفروشی....
دیروز یه گیم کیوب نارنجی رو قیمت دادن 900 یا دریمکست رو 700 یعنی هرجور حساب میکنم ارزش نداره
به امید روزی که هر چیزی رو به قیمت واقعی بخریم

قیمت xbox original ها عادی همینه
حالا دیگه بستگی داره چه نسخه ای باشه چه رنگی - جعبه داشته باشه یا نه - وسایلش کامل باشه - کنسول تمیز باشه و .....................
قیمت به اینا بستگی داره
و خود خریدار که عشق اون چیزو داشته باشه

آره پس چی فکر کردی؟ فکر کردی دسته نسل اول کوچیکتره از نسل دومیه اس؟ دو برابر نسل دومی هیکل داره
سری اولی ها بعضی مدلاش پش دسته یه در داشت قفل دسته که اهرم بود باز میکردی یه هدست برای بازی آنلاین بود توش , مال من از همین سری بود
عکس سمت پچی اولیه رو ببین , دسته سمت راستیه یه کلون از نسل دومی در جه 1 بود خودم اینا پخش میکردم تو بازار دونه ای 15 هزار تومن آکبند پلمپشو میفروختم

باید بگردی و آگهی کنی از دست مصرف کننده بخری نه از دلال
من دریمکست آکبند پلمپ قرمز باندل کد ورنیکا فروختم 350 هزار
دریمکست فوقش بی ارزه یه دسته و کابل تصویر و مموری کارت اصلی و لنز سالم داشته باشه بیشتر از 150 نمی ارزه
گیم کیوب پلمپ میارم برات باندل گیم بوی اونس - که یه قطعه بزرگ زیر کنسول داره کارتریج ها گیم بوی ادونس اجرا میکنه 600 هزار
دست دومش گیم کیوب 200 تا 300 هزار فوقش

فکر کردی من از دلال آرشیومو جمع کردم آخه

• Like

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
قیمت xbox original ها عادی همینه
حالا دیگه بستگی داره چه نسخه ای باشه چه رنگی - جعبه داشته باشه یا نه - وسایلش کامل باشه - کنسول تمیز باشه و .....................
قیمت به اینا بستگی داره
و خود خریدار که عشق اون چیزو داشته باشه

آره پس چی فکر کردی؟ فکر کردی دسته نسل اول کوچیکتره از نسل دومیه اس؟ دو برابر نسل دومی هیکل داره
سری اولی ها بعضی مدلاش پش دسته یه در داشت قفل دسته که اهرم بود باز میکردی یه هدست برای بازی آنلاین بود توش , مال من از همین سری بود
عکس سمت پچی اولیه رو ببین , دسته سمت راستیه یه کلون از نسل دومی در جه 1 بود خودم اینا پخش میکردم تو بازار دونه ای 15 هزار تومن آکبند پلمپشو میفروختم

باید بگردی و آگهی کنی از دست مصرف کننده بخری نه از دلال
من دریمکست آکبند پلمپ قرمز باندل کد ورنیکا فروختم 350 هزار
دریمکست فوقش بی ارزه یه دسته و کابل تصویر و مموری کارت اصلی و لنز سالم داشته باشه بیشتر از 150 نمی ارزه
گیم کیوب پلمپ میارم برات باندل گیم بوی اونس - که یه قطعه بزرگ زیر کنسول داره کارتریج ها گیم بوی ادونس اجرا میکنه 600 هزار
دست دومش گیم کیوب 200 تا 300 هزار فوقش

فکر کردی من از دلال آرشیومو جمع کردم آخه
فقط بگم وسوسه شدم شدید
منتظرم پول بیاد دستم خبرت میکنم
خدا کنه امشب بتونم بخوابم=)) اصلا نابودی کردی با آون باندل کد ورنیکا
دنبالش بودم از ebay بخرم:D

• Like
Reactions: alisantori

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
فقط بگم وسوسه شدم شدید
منتظرم پول بیاد دستم خبرت میکنم
خدا کنه امشب بتونم بخوابم=)) اصلا نابودی کردی با آون باندل کد ورنیکا
دنبالش بودم از ebay بخرم:D

وسوسه شدید برا چی؟ :Scare: :Cheesygrin:
با همین xbox original حال کن لذتشو ببر خودش یه دنیا داره :love: به کنسول ها دیگه ام فکر نکن
قویترین شبیه ساز ها برا کنسول ها دیگه روی xbox original اومده بهش لقب ماشین شبیه سازی دادن
نصب کن بازیا کنسول هاد یگهام بازی کنم حالشو ببر

فقط یادت باشه یه مبدل دسته ps2 به xbox original بخری با دسته ps2 بازی کن دسته خود کنسول حیفه
دسته ps2 هم که مفته 10 هزار تومنه

اونم باندل کد ورنیکا کنسول دریمکست شیشه ای قرمز :Angel:
بیاری گرون در میاد
ایکس باکس اورجینال تکه از همه بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر