PEXT- Persian Text Writer

alireza_shafaei

کاربر سایت
Mar 28, 2007
140
سلام
پروژه PEXT من به پایان رسید. با PEXT میشه نوشته های فارسی را در برنامه های PSP به کار برد.
خلاصه براتون بگم اینه که از این به بعد میشه برنامه های فارسی برای PSP به راحتی نوشت!
با همین قبلا دیکشنری درست کردم که احتمالا یک سری تون میدونید. این دیکشنری قراره
تا حداکثره یک هفته دیگه (طبق قولی که به من دادن برای طراحی صفحه اش) بیاد مجانی روی نت!
7.jpg

حالا این یک پیشنمایشه از PEXT داونلود کنید و ببینید!
اینو باید در فولدر Game بریزید. در فولدر Game و در فولدر PEXT باید برنامه باشه.(pbp)
حواستون باشه یک فولدر عقب جلو کار نمیکنه! این یک مثاله
j:/PSP/Game/Pext/eboot.pbp

http://ashafaei.parsaspace.com/psp-devel/pext.rar

alireza_shafaei

کاربر سایت
Mar 28, 2007
140
آقا خیلی خوبه!!!!
ولی فایل های دیگه به جز اون اصلی چی هستن؟!

برنامه ی PEXT با فونتهای مخصوص خودش کار میکنه. برای همین اونا فونتن.
یک عکس هم البته هست که عکس BackGround اه!

من روی Slim ریختم کارنمی کنه.
صفحه PSP میاد بعد از چند ثانیه PSP خاموش میشه

میشه دقیقا مشخصات PSP تون را بگید.
من خودم روی SLIM و تا 3.90 را دستی تست کردم.
اگر میشه چک کنید که تمام فایلهارا درست ریخته باشید.
این فایلها همگی باید با هم توی یک فولدر و در فولدر GAME باشن ها

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
qownxw.jpg

دستت درد نکنه
از این به بعد اسمتو بزار Dark Alireza:biggrin1:

به نقل از سایت itmen.ir

مجتمع فني حامي دانش‌آموز با استعداد اصفهاني شد

يك دانش آموز با استعداد ايراني كه موفق شده زبان فارسي را روي كنسول بازي PSP سوني نصب كند، با حضور در مجتمع فني تهران به تشريح دستاورد خود پرداخت.
فناوران – عليرضا شفايي، دانش‌آموز سال دوم دبيرستان، توانسته است براي نخستين بار لغت‌نامه فارسي به انگليسي و انگليسي به فارسي را روي كنسول بازي PSP نصب كند.
شفايي كه به دعوت مديريت مجتمع فني تهران، در جمع مديران اين موسسه آموزشي سخن مي‌گفت، با بيان اينكه 15 روش را براي «فارسي‌نويسي» روي PSP امتحان كرده است،‌ گفت: بعد از 5/1 ماه تلاش توانستم جمله فارسي «به نام خدا» را روي PSP نمايش دهم.
شفايي گفت: 6 هزار خط برنامه‌نويسي به زبان C++ براي ايجاد اين لغت‌نامه انجام داده‌ام. همچنين براي تكميل و ساده‌تر كردن برنامه، يك SDK فارسي‌نويس هم طراحي كرده‌ام.
وي با بيان اينكه تاكنون هيچ دوره آموزشي در زمينه برنامه‌نويسي طي نكرده است، گفت: از پنجم دبستان، برنامه‌نويسي به زبان پاسكال را آغاز كردم و به طور خودجوش، با استفاده از منابع چاپي و اينترنت به تكميل اطلاعات خود پرداختم.
شفايي همچنين گفت: تاكنون هيچ‌گونه حمايتي از سوي آموزش و پرورش استان اصفهان از من صورت نگرفته است.
اين دانش‌آموز اصفهاني همچنين گفت كه قصد دارد خود را براي المپياد كامپيوتر آماده كند و كامپيوتر يا نرم‌افزار را به عنوان رشته تحصيلي دانشگاهي برگزيند.
در اين جلسه، مديريت مجتمع فني تهران نيز با اعلام حمايت از اين استعداد درخشان نرم‌افزاري، شفايي را به عنوان عضو جديد خانواده «مجتمع فني تهران» پذيرفت.

آخرین ویرایش:

alireza_shafaei

کاربر سایت
Mar 28, 2007
140
خیلی عالیه.خسته نباشید.فقط رو slim اجرا میشه؟

ٍِEDIT
امتحان کردم اجرا شد;)
خدارو شکر. PSP ها همشون یکین . از نظر منطقی اگر روی یکیش اجرا شه باید روی بقیه هم بیاد! :cheesygri

کارت عالیه علیرضا ! عالـــــــــــــــــی !:love:
متشکرم لطف داری
شرمنده
ولی درست شد . :blushing::blushing:
کارت حرف نداره عالی هست
متشکرم لطف داری.:biggrin1:
qownxw.jpg

دستت درد نکنه
از این به بعد اسمتو بزار Dark Alireza:biggrin1:

به نقل از سایت itmen.ir

مجتمع فني حامي دانش‌آموز با استعداد اصفهاني شد

يك دانش آموز با استعداد ايراني كه موفق شده زبان فارسي را روي كنسول بازي PSP سوني نصب كند، با حضور در مجتمع فني تهران به تشريح دستاورد خود پرداخت.
فناوران – عليرضا شفايي، دانش‌آموز سال دوم دبيرستان، توانسته است براي نخستين بار لغت‌نامه فارسي به انگليسي و انگليسي به فارسي را روي كنسول بازي PSP نصب كند.
شفايي كه به دعوت مديريت مجتمع فني تهران، در جمع مديران اين موسسه آموزشي سخن مي‌گفت، با بيان اينكه 15 روش را براي «فارسي‌نويسي» روي PSP امتحان كرده است،‌ گفت: بعد از 5/1 ماه تلاش توانستم جمله فارسي «به نام خدا» را روي PSP نمايش دهم.
شفايي گفت: 6 هزار خط برنامه‌نويسي به زبان C++ براي ايجاد اين لغت‌نامه انجام داده‌ام. همچنين براي تكميل و ساده‌تر كردن برنامه، يك SDK فارسي‌نويس هم طراحي كرده‌ام.
وي با بيان اينكه تاكنون هيچ دوره آموزشي در زمينه برنامه‌نويسي طي نكرده است، گفت: از پنجم دبستان، برنامه‌نويسي به زبان پاسكال را آغاز كردم و به طور خودجوش، با استفاده از منابع چاپي و اينترنت به تكميل اطلاعات خود پرداختم.
شفايي همچنين گفت: تاكنون هيچ‌گونه حمايتي از سوي آموزش و پرورش استان اصفهان از من صورت نگرفته است.
اين دانش‌آموز اصفهاني همچنين گفت كه قصد دارد خود را براي المپياد كامپيوتر آماده كند و كامپيوتر يا نرم‌افزار را به عنوان رشته تحصيلي دانشگاهي برگزيند.
در اين جلسه، مديريت مجتمع فني تهران نيز با اعلام حمايت از اين استعداد درخشان نرم‌افزاري، شفايي را به عنوان عضو جديد خانواده «مجتمع فني تهران» پذيرفت.
خیلی متشکرم دوست عزیز!
اونطوری خیلی کپی کاری میشه نه؟
شاید Light Alireza بهتر باشه!:cheesygri

به هر حال همگی خیلی لطف دارید!

alireza_shafaei

کاربر سایت
Mar 28, 2007
140

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر