PSP از ابتدا تا ... !

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,928
نام
مهدی
صفحه نمایشش توانایی نمایش چقدر رنگ و سایه رنگو داره؟
298.gif

در حد موبایلهای معمولی . عددش دقیقا یادم نیست یا 265000 یا 256000 . یهع چیزی توی همین مایه ها ;)

• Like
Reactions: Sega_genesis

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
كيفيتش واقعاً عاليه اينو مي‌شه از spider man2 كه به صورت دمو گذاشته شده امتحان كنين من كه اولين بار كف كردم.(اخه من قبل از psp يه دونه 1100 داشتم.D:)

• Like

pro_mamad

کاربر سایت
Apr 27, 2008
137
كيفيتش واقعاً عاليه اينو مي‌شه از spider man2 كه به صورت دمو گذاشته شده امتحان كنين من كه اولين بار كف كردم.(اخه من قبل از psp يه دونه 1100 داشتم.D:)
دوست عزیز این دمویی که گفتی رو از کجا می شه گرفت؟/:)

• Like

mexacett

کاربر سایت
Jul 1, 2008
7
آقا bijbij چرا ديگه ادامه نميديد ؟

بيزحمت در مورد بريك شدن و اينكه هومبرو چي هستش يه توضيحي بديد !

خواهش ميكنم آف تاپيك نزنيد بزاريد بحث ادامه پيدا كنه
خواهش مي كنم

• Like

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

آقا bijbij چرا ديگه ادامه نميديد ؟
بيزحمت در مورد بريك شدن و اينكه هومبرو چي هستش يه توضيحي بديد !
خواهش ميكنم آف تاپيك نزنيد بزاريد بحث ادامه پيدا كنه
خواهش مي كنم
دوستان
زمان زیادی است که پستی در این تاپیک ننوشتم و این بخاطر اینست که گرفتاری شغلی بسیار و وقت کم داشتم .
به هرحال میبخشید .
دوست من
اساتید بسیار اینجا حضور دارند که بنده هنوز شاگران ایشانم , دوستانی مانند M3hD1 و sAsAn.K گرامی که تاپیکهای بسیار در اینگونه موارد ایجاد کرده اند .
فقط گوشه ای از پاسخهای شما ( البته با اجازه دوستان خوبم ) :
کنسول شما یک درایو /:C دارد که در آن پوشه هایی موسوم به flash از 0 تا 3 قرار دارند که این پوشه ها و فایلهای درون آن نقش همان فایلهای داخل پوشه Windows شما را در کامپوترتان دارند و به هیچ عنوان نباید در آنها دستکاری کرد مگر آنکه بسیار ماهر باشید و بدانید که با آنها چه میکنید . خالا با این تفاصیل بدانید :
هروقت شما بخواهید فریم ویر کنسولتان را عوض کنید و یا یک تم flash0 روی کنسولتان داشته باشید و در میان برنامه به هر نحوی کنسولتان خاموش و یا کارت حافطه به هر نحوی ارتباطش با کنسولتان قطع شود کنسول شما چون در حال جایگزین نمودن اطلاعات جدید با اطلاعات قدیمی بوده و نیمی از طالاعات پاک شده تا اطلاعات جدید جایگزین شود , کنسول شما برای بالا آمدن دیگر به یکسری ازلاعات دسترسی نداشته و تا اطلاعات پاک شده جایگزین نگردند بالا نخواهد آمد و به صطلاح کنسول را میگویند Brick شده که Brick هم دو نوع دارد که در تاپیکهای پرسش و پاسخ به دونوع آن اشاره شده است .
Homebrew هم همان برنامه هایی را میگویند که مخصوص کنسول PSP نوشته میشود و برای اجرا در این کنسول طراحی شده اند .

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به این تاپیکها مراجعه و اساتید فن پاسخای خود را دریافت کنید :
  1. PSP Help Center
  2. PSP Tutorial
خوب حالا دوستان عزیز میخواهم با یک پست از خجالتتان بیرون بیایم ( اگر بشه :love: ) .
میخواهم در این پست با اشاره نکاتی چند درباره نگهداری خوب و صحیح از کنسولتان شما را با این موارد بیشتر آشنا کنم .

پست در مورد نحوه نگهداری خوب از کنسول خودتان است :
  1. کنسولتان را هر هفته با دستمالی مانند دستمالی شیشه عینکها را با آن پاک میکنید , پاک نمائید ( تمام درزها و سوراخهای آن را ) .
  2. حتما" از محافط صفحه هایی که برای محافظت از LCD کنسول و به همین دلیل تولید شده استفاده کنید تا از خش افتادگی و نهایتا" تیرگی صفحه کنسولتان پیشگیری نمائید .
  3. افتادن از دست و بلندی بیشترین موارد آصیب را به کنسول PSP موجب میشود لذا سعی کنید از جلدهای ژله ای و همچنین در صورتی که خیال دارید از کنسولتان در مسافرت و کلا" در حال حرکت استفاده کنید یندهای موجود در بازار بشما کمک میکند تا کنسولتان را از رها شدن از دست و افتادن از بلندی محافظت کنید .
  4. سعی کنید کارت حافظه کنسولتان را با احتیاط و ارامی از درگاه آن خارج کنید چرا که شتاب در اینکار موجب آسیب رساندن به جداره و داخل درگاه و شکستن سر کارت و جا ماندن آن داخل کنسولتان خواهد شد و راهی نمیماند جز باز کردن کنسول و در آوردن تکه بجای مانده از کارت که کاری بس دشوار خواهد بود .
  5. اگر با UMD کنسولتان کار نمیکنید بیهوده درب آن را باز یا بسته نکنید .
  6. کلیه کلیدهای جهت نما و دکمه ای کنسول شما و همچنین جوی استیک آن در مقابل فشار و کشیده شدن به جهت ها بسیار حساسند , پس مراقب باشید یا فشار غیر متعادل و معقول ( بخصوص در بازیهای هیجانی ) آنها را فرسوده نکنید .
  7. سعی کنید کابل USB را به نرمی و آرامی وارد شکاف آن کنید تا از وارد نمودن آن با فشار بیهوده و شکستن آن در داخل و یا خارج از شکاف از صدمه احتمالی به کنسولتان جلوگیری کنید .
  8. اگر کاربری تازه کار هستید و با کاربرد و نحوه عملکرد و اجراء برنامه و فریم ویر و ... را نمیدانید بشما جدا" توصیه میکنم از ریختن برنامه , فریم ویر , کارنل , فیلم و بازیهایی که به آنها اطمینان ندارید ( بخصوص برنامه و فریم ویر و کارنل ) بشدت اجتناب کنید و آن را بدست افراد کاربلد بسپارید , چرا که در خیلی از موارد این فریم و برنامه های نامطمعن و کاربران تازه وارد هستند که باعث بریک شدن کنسول خودشان میشوند و اکثرا" هم مشکل از خود کاربران است .
  9. سعی کنید تا زمانی که مشکل بریک شدن بسراغتان نیامده یک باطری پاندورا و یک کارت حافطه پاندورا برای خودتان درست کنید تا هر زمان که نیاز داشتید دستتان خال نباشد و برای گیر آوردن یک کنسول کپی خور شده بدنبال دوستانتان نگردید .
شاد و سربلند و تندرست باشید :love:

منبع : www.parfo.com

آخرین ویرایش:
  • Like

pooyi_khafan

کاربر سایت
May 21, 2008
321
نام
پویان نیری
ببخشید من تازه وارد هستم .
این باطری پاندورا و کارت حافظه ی پاندورا چی هست؟
قیمت PSP Phat و PSP Slim چنده؟
از کجا بخرم که کپی خورش کنه ، قیمت خوبی بده ، بازی و مموری استیک داشته باشه؟
هر رنگی قیمتش فرق داره؟

آخرین ویرایش:
  • Like

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
ببخشید من تازه وارد هستم .
این باطری پاندورا و کارت حافظه ی پاندورا چی هست؟
قیمت PSP Phat و PSP Slim چنده؟
از کجا بخرم که کپی خورش کنه ، قیمت خوبی بده ، بازی و مموری استیک داشته باشه؟
هر رنگی قیمتش فرق داره؟
از روش پاندورا (باتري و مموري پاندورا شده) براي خارج كردن كنسول از حالت بريك استفاده مي شه تفصيل اين مورد در فروم هست بگرديد پيدا مي كنيد.
فت ديگه توليد نمي شه
اسليم بين 210 تا 230 از فت خيلي بهتره حداقلش اينه كه رمش دو برابره
مغازه هاي پاساژ پايتخت خوبن گارانتي هم اكثرا دارن
رنگهاي اصلي (مشكي سفيد نقره اي) يكي هستند البته اگه پك اصلي بگيريد تو سفيد و نقره اي يك UMD دارد كه كمي قيمت را بالا مي برد

• Like

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

آقا bijbij ادامه بدید .
در مورد باطری و مموری پاندورا هم توضیحی بدبد.
مرسی
دوست من
کارت حافظه جیک کیک و باطری پاندورا برای :
1 - آنبریک کردن کنسولهای بریک شده ( یعنی فلش 1 شان خالی و یا تعدادی از فایلهای مهم آن پاک شده باشد و کنسول دیگر بالا نیاید ) .
2 - دانگرید کردن برای کپی خور شدن کنسولها .
3 - آپگرید کردن از یک فریم ویر پائین تر به یک فریم ویر بالاتر .
استفاده میشود .
در ضمن برای اطلاع از روشهای ساخت کارت حافظه جیک کیک و باطری پاندورا میتوانید به این تاپیک مراجعه بفرمائید .

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
بچه ها میشه بگید وقتی psp را به تلویزیون وصل کنید کیفیتش چه جوری میشه در حد ps1 یا ps2 :smile:
سوال خیلی خوبیه منم خیلی وقته دنبال پاسخ این سوالم روی تلویزیون HD 1080p چقدر تصویر میده یعنی مشه بازی ها رو مثل HD اجرا کرد:confused: ممنون...

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر