Resident Evil 5 | PS3

persian_carbuncle

کاربر سایت
Jun 1, 2008
133
Resident Evil همیشه یکی از بهترین بازی هایی بوده بازی کردم اما کاش همه نسخه هاش برای PC هم میومد
من از سبک کلاسیک این بازی مثل Resident Evil 2,3 بیشتر خوشم میاد

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
تاریخشو دوستمون درست گفتن...تو گیم اسپاتم زده...

Capcom كي تاريخ انتشار اعلام كرد ؟ ببينيد بازي هنوز تاريخ انتشار نداره حتي امازون تا چند وقت پيش براش تاريخ معيني نداشت الان شما بري گيم اسپات زده TBA اين بازي توي لسيت مالي 2008-2009 كپكام هست كه از 1 اپريل 2008 شروع شده و تا 31 مارچ 2009 ادامه داره يعني ما ديرترين زماني كه بخواهيم بازي ببنيم در ماه مارچ خواهد بود نه مي

عرضه Resident Evil 5 در سال 2008 !؟!

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
نه ببینید ، این دیرترین تاریخ ممکنیه که برای انتشار بازی وجود داره ، تهیه کننده بازی گفته بازی تا حداکثر تا 2009/05/05 منتشر میشه و اکثر سایتها فعلا این رو بجای تاریخ انتشار گذاشتند وگرنه در اصل هنوز بازی بصورت TBA هست تاریخ انتشارش ...

sony_playstation

کاربر سایت
May 27, 2008
66
دوستان یکی از بچه های ما چند روز قبل تهران بود می گفت فروشگاه یولترا بازی را آورده
داستان چیه؟
می گه قیمت 170 بود
لطفا توضیح بدید و مسخره نکنید همانطور که گفتم از یکی شنیدم

metalgear_kojima

کاربر سایت
Oct 21, 2007
133
نام
pedram
سلام به همه دوستان.
اره منم شنیدم که بازی اومده ولی تا خودم نبینم باورم نمیشه.

اگه یادتون باشه بازی Assassin's Creed نسخه PC تو سایت Game Spot زده بود { درست یادم نیست ولی هنوز ماله PC نیومده بود } بعد من رفتم بازار و نسخه PC شو دیدم.

حالا جریانه این Resident Evil 5 چیه نمیدونم شایدم مثل Assassin's Creed شده باشه.
ولی بازم میگم تا خدم نبینم باور نمیکنم.

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
چی میگید شماها ??!?!?!?!
اولا که RE5 هنوز ریلیر نشده .
چند وقت پیش در یک خبری اومده بود که هنوز 60 درصد این بازی بیشتر ساخته نشده .
تاریخ ریلیز این بازی هنوز معلوم نیست و TBA هست

دوما اینجا انجمن PS3 هست و تاپیک هم مربوط به نسخه PS3 ی این بازی پس خواهشا اگه میخواید بحث نسخه PC کنید به انجمن PC برید

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
تاریخ ریلیز این بازی هنوز معلوم نیست و TBA هست

معلوم نيست اما به احتمال زياد در E3 2008 معلوم شه البته طبق گزارش مالي Capcom نبايد دير تر از 31 مارچ 2009 عرضه شه . به اميد عرضه شدن بازي در سال 2008

persianhacker

کاربر سایت
Jun 17, 2008
15
تاریخ انتشار این بازی رو حدود 18 روز پیش capcom منتشر کرد:

Capcom Co., Ltd. (Capcom) is pleased to announce the official release date for “Resident Evil 5,” the latest installment in our popular Resident Evil series. The game will be released in Japan on March 12, 2009, and in North America and Europe on March 13, 2009

منبع:
http://ir.capcom.co.jp/english/news/html/e080715.html

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر