Resident Evil 5 | PS3

v.atrina007

کاربر سایت
Nov 15, 2011
280
نام
vahid
سلام بر اويل بازها اين تاپيک از سال 2011 به اين ور داشته خاک ميخورده تا امروز من الان چپتر اخرم اونجا که تو جزيره سقوط ميکنه اونجا که وسکر دنبالت مياد بايد فرار کنى وقتى سنگو ميندازم تو مواد مذاب هر کارى ميکنم نميپره بازى ايراد داره يا بايد کارى کنم ؟؟؟ممنون ميشم جوابم رو بديد ؟؟؟

باید مواظب زنه باشی تا نیفته تو مواد مذاب (تیر بزن به وسکر)بعد سریع برو به سنگ ضربه بزن سنگ که افتاد تو مواد مذاب زنه خودش از روسنگ میپره طرف تو و.........

immortals

کاربر سایت
Jan 24, 2012
230
نام
كاوه
من در بازي رزيدنت اويل 5 گزينه تير بينهايت رو فعال كردم...ولي در بازي عمل نميكند...دليلش چي ميتونه باشه)x...در ضمن من ورژن گلد اديتيشن رو دارم...جون من كمك كنيد:d:d:d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من در بازي رزيدنت اويل 5 گزينه تير بينهايت رو فعال كردم...ولي در بازي عمل نميكند...دليلش چي ميتونه باشه)x...در ضمن من ورژن گلد اديتيشن رو دارم...جون من كمك كنيد:d:d:d

شما باید یکبار بازی رو تمام کنید تا گزینه ش فعال شه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
يعني من در اين حد نميدونم.....ميخوام روي درجه حرفه اي بازي كنم...گزينه تير نامحدود رو هم خريدم ولي نشد كه نشد:d:d:d

حیف الان مسافرت مگر نه میرفتم پشت پلی3 و بازی رو میاوردم و یادمه که دو تا گزینه بود باید فعال میکردی اگر عجله داری به چند تا از بچه ها پیام خصوصی بده شاید انها یادشون بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر