Resident Evil 5 | PS3

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
من هیچ ارتباطی با Assassins یا Assassion ندارم ! خودم برای خودم Assassination انجام میدم ! اطلاعات هم همگی در ترد Captivate 08 هست ! بیا بخون :D

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
من هیچ ارتباطی با Assassins یا Assassion ندارم ! خودم برای خودم Assassination انجام میدم ! اطلاعات هم همگی در ترد Captivate 08 هست ! بیا بخون :D
خوب تمامش را یه جا اینجا بزار;)
از hidden در بیا دیگه امیر میدزدنت!:biggrin1:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
WOW :eek::eek:دیروز یک تایلر جدید گرفتم از PS STOR خیلی باحال وخیلی وحشی تر:eek: شدن که می تونه هارد بازی کنه:evil:واقعا سخت شده:cool::cool:

m_darren1983

کاربر سایت
Aug 12, 2007
78
نام
میلاد
آقا من از بچگی یک آرزو بیشتر نداشتم اونم این بود که انگشتم رو تو چشم یکی از این زامبیا کنم!!!:biggrin1:
حالا شخصیتی که باید انگشتم رو تو چشش کنم پیدا کردم! اون همون یارو کله کیسه ایی است!!!!:biggrin1:
صرفاٌ همگی برید این تریلر آخریرو ببینید!
من که دهنم خدا وکیلی 5 دقیقه بسته نشد!
بروباکس محترم قیمت نزارین رو بازی ها که این شیاطین بزرگ جان ما را خواهند گرفت!:-"

m_darren1983

کاربر سایت
Aug 12, 2007
78
نام
میلاد
دوستان و اما یک چیز بسیار جالب!!!!!
الان فریمریت این بازی رو از رو نسخه دموی HD چک کردم به یه چیز جالب پی بردم ! فیکس 29.9 فریم در هر ثانیه! میتونید با جت آدیو چک کنید:love:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
دوستان و اما یک چیز بسیار جالب!!!!!
الان فریمریت این بازی رو از رو نسخه دموی HD چک کردم به یه چیز جالب پی بردم ! فیکس 29.9 فریم در هر ثانیه! میتونید با جت آدیو چک کنید:love:
Frame Rate بازی چه ربطی به Frame Rate ویدویه بازی داره ؟!!!! o.O

m_darren1983

کاربر سایت
Aug 12, 2007
78
نام
میلاد
من نمیدونم اما خب بهرحال فک کنم نشون دهندهٌ خود فریم ریت بازی باشه چون با GTAIV هم ریت درست گرفتم!!!25.7 اینا!!!!
من به این اعتقاد خاصی دارم کاملا درسته!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ترجمه از BI0HAZARD عزیز :D

بازی درباره ویروسه ...
بازی بلافاصله بعد از RE4 ادامه میکنه
دقیقا میفهمید چه بلایی سر Umbrella اومده
ممکنه در بازی فلش بکهایی از نسخه های قبلی وجود داشته باشه
بازی شما رو بین محیطهای تاریک و روشن قرار میده ، چند وقت در روشنایی و اکشن ، چند وقت در تاریکی و ترس ، یه تلفیق جالب
سیستم حل پازل بیشتر شبیه رزیدنتهای کلاسیک شده ، باید در محیط بزرگ بازی بگردید تا بتونید راه حل رو پیدا کنید.
با اسلحه میتونید محیط بازی رو تخریب کنید
هوش مصنوعی بازی از طرف تاکئوچی ، یک هوش مصنوعی منحصر به فرد و عالی تشبیه شده
تریلر بعدی --> E3
کلید تریلر E3 ، زن سیاهپوست Sheva ـست
مساله اصلی که بازی اونو افشا میکنه ، اینه که این ویروس از کجا اومده و بعدا به کجا رسیده
دامنه حرکات Hand to Hand و حملات با دست ( مثلا :D ) خیلی بیشتر از اینه که در تریلر دیدید
مثل رزیدنت ایولهای قدیمی ، مشکل شما اسلحه نیست ، مشکل شما مهماته
تاکئوچی باز هم تاکید کرده که المانهای جدید بازی رو ندیدید و بازی یک کپی از RE4 نیست ، یک RE منحصر به فرده
یکی از المانهای اصلی بازی ، معماهاییه که کریس باید حل کنه تا درباره نسخه های قبلی اطلاعاتی بدست بیاره
تمام رمز و رازها توضیح داده نشدند ( احتمالا این نسخه آخر رزیدنت نیست )
یکی از کلیدهای داستان ویروسه ، اینکه از کجا اومد و چجوری اینقدر تغییر کرد تا به T-Virus تبدیل شد
داستان فقط درباره ردفیلدها ( کلیر ؟ ) نیست
بیشتر داستان بازی در آفریقا میگذره
بازی بطور همزمان برای PS3/360 منتشر میشه
المانهای جدید بازی ( Co-Op ؟ ) در E3 نشون داده میشند
Sven هم یه سیخونکهایی زد که ممکنه یه عنوان جدید RE در E3 منتشر بشه !

ویرایش:
بازم از امیر
مصاحبه Takeuchi با Gametrailers

• رزیدنت ایول 5 ، آخرین نسخه رونمایی شده از سری Resident Evil و یک بازی عالی در سبک Survival Horror هستش. داستان بازی درباره ویروس مادره که برای ما دردسر زیادی درست کرده و در واقع RE رو بوجود آورده.
  • RE 5 بعد از RE 4 اتفاق میفته و Umbrella از بین رفته. ویروسی که در RE5 دیده شد ، خیلی شبیه به انگلی که در RE4 بود به نظر میومد ولی در حقیقت خیلی متفاوته و اینکه همه اینها چجوری به ویروس مادر مربوط میشه رو شما باید در طول بازی کشف کنید.
  • در مورد گیم پلی میشه گفت تلفیقی از ترس در رزیدنتهای قدیمی و اون اکشن لذت بخش در RE4 خواهد بود ، بعلاوه المانهای جدیدی که میتونید تجربه کنید.
  • مکان بازی در آفریقا در واقع یک محل تخیلی خواهد بود که برای رزیدنت ایول بوجود آمده و وجود خارجی نداره. ما به آفریقا رفتیم و خیلی تحقیق کردیم اما خود محل بازی وجود خارجی نداره.
  • شما مطمئنا موجودات جالبی در RE5 خواهید دید که بعضی از اونها واقعا خلاقانه بوجود اومدند ، بهتره فعلا بهشون بگیم موجوداتی که بواسطه آلودگی به انگل تغییر کردند ، همونطور که در تریلرها دیدید.
  • درباره Sheva فقط میتونم بگم که باید تا E3 صبر کنید.
  • بعضی از المانهای بازی ممکنه شبیه به RE4 باشند اما مطمئنا بزرگتر و با کیفیت بیشتری هستند ، بعلاوه یکسری المانهایی داریم که منحصر به فرد این نسخه هستند و باز هم شما باید تا E3 صبر کنید :D
  • چیزی که در دمو دیدید تنها بخشی از محیط اصلی بازی بود و همین دهکده ای هم که نشون داده شد ، 4 برابر بزرگتر از RE4 خواهد بود.
  • درباره اسلحه ها میتونم بگم که 20 اسلحه در بازی وجود داره و همچنین میتونید از Hand to Hand Combat هم تا حدی لذت ببرید.
  • درباره اینکه اسلحه های بازی مثل نسخه های 1 و 2 و 3 واقعی باشند قبلا صحبت کردم اما الان هنوز مشخص نیست که این تصمیم در بازی نهایی هم اجرا بشه یا نه
  • و درباره گیاه عجیب و معجزه آسای Green Herb ( بازگرداندن سلامتی بازیکن ) به نظر میرسه این گیاه عجیب همه جای دنیا رشد میکنه پس در آفریقا هم میتونید اونو ببینید.
  • درباره شخصیت بازرگان چیزی نمیتونم بگم ، اون خیلی محبوب بود و ممکنه چیزی شبیه اونو داشته باشیم اما سیستم Upgrade اسلحه رو خواهیم داشت.
  • بهتون قول میدم که با اسلحه های جذابی روبرو بشید.
  • اون شخصیتی که با تبر و اره برقی دیدید در واقع یک نفره و در طول بازی دنبال شما خواهد بود و مطمئنا هدفی به جز کشتن شما نداره و بارها و بارها در بازی با اون روبرو خواهید شد.
  • سیستم Dodge و جاخالی دادن من هم دربارش شایعاتی شنیدم ولی در بازی همچین چیزی نیست ، البته به بعضی حملات میشه عکس العمل خوب نشون داد ولی سیستم کلی جاخالی دادن در طول بازی نیست.
  • هوش مصنوعی بازی فوق العاده بالاست و تعداد دشمنان شما هم زیاد خواهد بود و میتونم بگم که از نبرد با اونها لذت خواهید برد.
  • درباره اینکه در فریمهای آخر اون جونور چیه نمیتونم بگم چیه ولی واقعا لذت خواهید بود.
  • درباره صحنه های تاریک که کریس با یک دست چراغ داره و با یک دست اسلحه ، فقط در حال حاضر میتونم بگم که در برخی محیطها ، اگر نور نداشته باشید نمیتونید جلو برید !
  • درباره تاریخ انتشار بازی میتونم بگم که بازی تا مارچ 2009 منتشر خواهد شد.
ویرایش شماره 2:
دوباره از امیر ( طوفان کرده این Capcom :D)
بطور رسمی نه ، ولی تو اون شایعات GamesRadar ، گفته شده بود که بازی در 60 فریم و 1080p اجرا میشه

مصاحبه IGN با Takeuchi

• پایه اصلی بازی درباره اینه که کشف کنیم که ویروس مادر که پایه تمام ویروسهای RE بود ، از کجا و چجوری بوجود اومده ، این معمای اصلی هست که در طول بازی باید کشف بشه
  • ( شاید ماموریت کریس در واقع این باشه )
  • در این نسخه ، بله شما میتونید محیط بازی رو با اسلحه های متفاوت تخریب کنید ، البته دشمنانتون هم میتونند :D
  • در این نسخه آزادی عمل بیشتری به بازیکن داده شده ، این نسخه فعالتر از نسخه های قبلی خواهد بود و بازیکن خودشه که تصمیم میگیره کجا بره و کی بره و از جاهایی که دلش میخواد بالا بره و با محیط ارتباط برقرار کنه.
  • سعی کردیم که در این بازی ، بازیکن بتونه با استفاده از محیط در بازی پیشرفت کنه ، همونطور که در این تریلر هم دیدید ( شلیک به بشکه ها ) و یا هل دادن ستون روی کریس. ترکیب محیط با اسلحه های زیادی که در اختیار داره تبدیل به یک شیوه متداول برای حمله شما بشه.
  • در طراحی شخصیت کریس سعی کردیم یه شخصیت قوی و با تجربه تر طراحی کنیم ، اون عضلانی تر و قویتر و پیرتر شده و حرکات مختلفی هم داره که نمونه هاش رو در تریلر دیدید ( آپرکات و هوک و فلان اینا )
  • محیطی که تا الان در دموها دیدید بخش روشن بازی بود اما بخش اصلی بازی در محیطی تاریک و و واقعا تاریک رخ میده. و تاثیری که این در گیم پلی میزاره ، با کشیدن شما بین محیطهای روشن و تاریک ، شما انواع مختلفی از گیم پلی در شرایط مختلف نوری رو تجربه خواهید کرد ( ترس ، اکشن )
  • یکی از کارهایی که کردیم ارتقاء سطح هوش مصنوعی AI بازی بوده ، دشمنان شما سریعتر ، باهوشتر و مسلط تر هستند ، اونها شما رو دنبال میکنند ، میدوند و با هم همکاری میکنند تا شما رو محاصره کنند و حتی شما رو تو تله بندازند ، پس هوش مصنوعی بازی خیلی پیشرفت کرده و اونها قویتر شدند ، همونطور که امروز دیدید اونها نمی ایستند تا شما با سایت لیزری روشون هدف بگیرید و بکشیدشون.
  • وقتی بازی رو تموم کنید میدونید که ویروس از کجا اومده ، به کجا رفته و در آینده به کجا خواهد رفت.
  • بازیهایی که ازشون تاثیر گرفتیم Resident Evil 4 , RE3 , RE2 و RE1 هستند :D
  • من در حال حاضر دارم COD 4 بازی میکنم و خیلی ازش خوشم اومده ( به به :D )
  • فکر میکنم دلیل اینکه RE4 خیلی مثبت بود ، این بود که تغییر بزرگی در سبک S/H ایجاد کرد و الان میبینید که اکثر بازیهای S/H به سمت و سوی RE4 کشیده شدند. این بازی نه تنها در این ژانر تغییراتی ایجاد کرد بلکه المانهایی به اون اضافه کرد که باعث پیشرفت ژانر شد
  • ( واقعا خوشحال و مجنون ـه این بابا ! :D )

ویرایش شماره 3:
مصاحبه Takeuchi با 1Up
  • چرا آفریقا رو بعنوان محیط بازی انتخاب کردید ؟
  • دلیل انتخاب آفریقا بعنوان محیط بازی ، progenitor virus یا ویروس مادر بود که در نسخه Code Veronica معلوم شد که در آفریقا کشف شده پس وقتی ما یک داستان درباره این ویروس داشتیم ، چاره ای نداشتیم که بازی رو به افریقا ببریم.
  • پس این یک ویروسه که به آمبرلا مربوط میشه ، اما دلیل شباهتهای این ویروس با انگل نسخه 4 ـم و کلا نسخه چهارم چیه ؟ چطور میخواید یک ارتباط بین نسخه 4 ـم و Code Veronica برقرار کنید ؟
  • این ارتباط یکی از نکات کلیدیه بازیه و در طول بازی باید کشف بشه و اکثر این سوالات با انجام بازی جواب داده خواهد شد ، بازی مدت کوتاهی بعد از RE4 اتفاق میفته و در طول بازی ضمن اینکه طبق داستان و جریان جدید بازی پیش میرید میفهمید که دقیقا چه بلایی سر آمبرلا اومده و قبلا چه اتفاقی افتاده.
  • آیا در بازی میفهمیم که کریس در این 10 سال چکار میکرده ؟
  • همونطور که میدونید 10 سال از جریان بازی گذشته ، و بله ، این نسخه چیزهای زیادی رو مشخص میکنه ولی در حال حاضر فقط میتونم بگم که کریس دیگه برای S.T.A.R.S کار نمیکنه و به یک سازمان جدید به اسم B.S.A.A ملحق شده ، و ماهیت این سازمان و اینکه چه اهدافی دارند هم بخش مهمی از داستان بازی رو تشکیل میده
  • چطور میخواید در یک بازی که این حجم اکشن داره ترس و ماجراجویی رو وارد کنید ؟
  • بخشهایی که امروز در دمو دیدید ، بخشهای روشن بازی بود ، اما همونطور که قبلا گفتم ، در این بازی هرجایی که روشنایی هست ، تاریکی هم وجود داره و وقتی وارد محیطهای تاریک میشید ، وارد اون فضای ترسناک و معماگونه بازی میشید اما وقتی در مناطق روشن هستید به بخش اکشن و بکش بکش بازی میپردازید و این شیوه منحصر به فرد گیم پلی ، شاید بشه گفت یکی از خلاقیتها و نکات منحصر به فرد Resident Evil 5 هست.
  • در تریلر شخصیت جدیدی دیدیم که برای همه سوالاتی بوجود آورد ، اون چه نقشی در داستان داره و چجوری قراره به بازی کمک کنه ؟
  • در حال حاضر من از طرف شرکت دستور گرفتم که خفه بشم وگرنه کشته/اخراج/لت و پار میشم :D فقط میتونم بگم که کلمه کلیدی که برای اون میتونم به کار ببرم E3 خواهد بود
  • هوش مصنوعی بازی فوق العاده جالب نشون میداد ، این هوش مصنوعی قوی رو چطور طراحی کردید ؟
  • در حقیقت از همون پایه و اساس هوش مصنوعی RE4 استفاده کردیم ، برنامه نویس ما در این بخش همون برنامه نویس نسخه 4 ـم هست و خیلی کار سختی رو در پیش گرفتیم و این هوش مصنوعی باعث شده خیلی از کارمندای ما دچار کم خوابی بشن اما در نهایت نکات بسیار مثبتی از این نظر خواهید دید و البته در بازی اصلی هوش مصنوعی بیشتری از این نسخه دمو و تریلر خواهیم داشت

پیروز و بهروز باشیم :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر