سوال در مورد بازی Second Life

سلام دوستان
من میخواهم بازی Second Life را بازی کنم .
اگه میشه درباره این بازی به من کمک کنید و آیا میشه باadsl 128 راحت بازی کرد .
با IP ایران مشکل داره یا نه .

:blushing::blushing:

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
سلام دوستان
من میخواهم بازی Second Life را بازی کنم .
اگه میشه درباره این بازی به من کمک کنید و آیا میشه باadsl 128 راحت بازی کرد .
با IP ایران مشکل داره یا نه .

:blushing::blushing:
سلام
شاید سخت باشه که روی second life اسم بازی گذاشت بیشتر یه IBVW ه یعنی دنیای مجازی مبتنی بر اینترنته, و second life بزرگترینشونه که تعداد user ها یا همون resident ها خیلی زیادن.
میتونی توی مناطق مختلف این دنیا بچرخی , با افراد مختلف صحبت کنی, همینطور در مراسم مختلف شرکت کنی و چیزای دیگه.
موضوع خرید و ازین جور چیزا که یه بخش جالب این دنیاست اکثرا واسه ما ایرانیا منتفیه مگر اینکه دوست داشته باشی یکم پول خرج کنی و دلار linden (واحد پول این دنیا) بخری. مثلا خود من چون پول نداشتم نمیتونستم لباس مناسب بخرم واسه همین بعضیا یه طوری بهم نگاه میکردن :biggrin1: (البته نگاه که نه, یه چیزائی میگفتن). البته من زیاد از این دنیا سر در نمیارم شاید بشه با یه ظاهر دیگه وارد دنیا شد یا لباس تهیه کرد ولی من که نفهمیدم. در کل منظورم این بود که پول مثل دنیای خودمون یه نقش مهمی داره.
در مورد سوال دوم باید ببینی پینگت با سرورهای Linden Research چطوریه؟ منم 128 شاتل دارم, ای! میشه یه چرخی زد ولی سرعت بارگذاری مناطق, حرکت و واکنش ها زیاد خوب نیست. البته میتونی یه چیزائی مثل draw distance, terrain detail یا چیزای دیگه از جزئیات گرافیکی رو فدا کنی تا یکم بهتر بشه.
موفق باشید.

m-eskandari

کاربر سایت
Sep 25, 2005
146
نام
مريم
maryamDavies
اين آيدي من توي SL .
اينطوريا هم كه دوستمون گفت نيست اگه يكم بگردي ميتوني فروشگاههايي پيدا كني كه همه چي توشون FREE هست من خودم كلي لباس و SHAPE , SKIN مجاني از اونجاها خريدم.
البته ميتوني توي SL كار هم پيدا كني و پول در بياري.
به هر حال من آيديم رو دادم اگه تونستي وارد بازي بشي توي قسمت SEARCH آيدي من رو پيدا كن و برام پيغام بزار LM هاي زيادي سراغ دارم كه بتونه كمكت كنه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر