یک مادر برد واسه این قطعات معرفی کنید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
کارت گرافیک 8800gtx 256mb
CPU AMD 64 BIT می خواستم ولی نمی دونم چه سرعتی بردارم 2 هسته ای باشه یا نه ..واسه بازی CRYSIS میخواستم چه سی پی یو خوب جواب می ده
و یه مادر برد معرفی کنید که لاقل 3-4 سال بمونه من هر سری دارم مادر برد عوض می کنم
در مورد رم هم یه سوال داشتم الان یه 512 دی دی ار 2 دارم اگه بخوام دی دی ار 3 ببندم این 512 دیگه نمی تونم اضافه کنم؟ و دی دی ار 3 تو گیم خیلی تاثیر داره؟

mohsenevi66

کاربر سایت
Mar 15, 2008
18
هیچ مادر بوردی برای 3 4 سال نمیمونه اگه میخوای مادر بوردت خیلی بمونه سری های جدیدا از سری 7 اومده کهfsb 1600را ساپورت می کونه قیمتشم بالاست ایرانم نیومده cpuهم 4 هسته ای ها اینده بهتری داره اما برای بازی فعلا سری E8000اینتل بهترین کارایی را داره گرافیکی هم که گفتی یهxسش زیادی هست

amir_minus

کاربر سایت
Feb 11, 2008
386
کارت گرافیک 8800gtx 256mb
CPU AMD 64 BIT می خواستم ولی نمی دونم چه سرعتی بردارم 2 هسته ای باشه یا نه ..واسه بازی CRYSIS میخواستم چه سی پی یو خوب جواب می ده
و یه مادر برد معرفی کنید که لاقل 3-4 سال بمونه من هر سری دارم مادر برد عوض می کنم
در مورد رم هم یه سوال داشتم الان یه 512 دی دی ار 2 دارم اگه بخوام دی دی ار 3 ببندم این 512 دیگه نمی تونم اضافه کنم؟ و دی دی ار 3 تو گیم خیلی تاثیر داره؟

با سلام
دوست عزیز ما کارت 8800GTX با حافظه 256MB نداریم.کارت مد نظر شما یه چیز دیگست!
AMD یا Intel جفتشون مدلهای بالاش خوبن.ولی مهم اینه که چقدر میخوای هزینه کنی؟

رم DDR3 الان خیلی قیمتش بالاست.جای 1 GIG رم DDR3 1333 میتونی 4 GIG رم DDR2 800 با بهترین مارکها رو بگیری.

در مورد مادربوردم هم باید بگم اگه مینی میخوای که 3-4 سال برات دوام بیاره (اگه دوام بیاره)باید زیاد هزینه کنی! بودجه رو بگو من و اعضای سایت بهتر میتونیم کمکت کنیم/

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر