FALLOUT 3

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
دوست من ، مشکل منم اینجاست که با توضيحات بسيار گنگ شما اصلا نميفهمم الان دقيقا کجای بازی هستيد ( از نظر کوئست های اصلی )
شما توضيح بده ببينم آخرين کوئست اصلی که رفتی چی بود؟ لطفا کامل تا يادم بياد. بعد هم راهنماييت ميکنم ، بعد هم بورو اون راهنما تو بخش پلی 3 رو بخون ، خيلی خيلی خيلی کمک ميکنه . به ريوت سی تی رسيدی؟ پدرتو ديدی؟ ، تو اون دنيای مجازی رفتی؟ ، به مرکز راديو رفتی؟
خلاصه توضيح بده ببينم کجايی.

عزیز لینک راهنمایه این بازی که تو بخش ps3هست بدین ممنون میشم:biggrin1:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
اون خانوم دکترو بردم به جایی که میخواست و بعد Quests تموم شد .
حالا بهتر شد !
شما الان اینجا هستين :

The Waters of Life : شما باید Quest : The Waters of Life رو کامل کمید .

• با Dr.Li و پدرتون و سایر دانشمندان به Jefferson Memorial بروید . شما باید به Jefferson Memorial بروید و اونجا رو از دشمنان خالی کنید . وقتی که محل پاک شد به پدرتون بگید که اونا میتونن با خیال راحت به Jefferson Memorial برن . شما باید چند ماموریت کوچیک مانند جاگزاری Fuse ها و ... انجام بدید . وقتی که این کارها رو انجام دادید یک Enclave Officer رو می بینید که داره با پدرتون حرف میزنه . به هر حال شما باید از اونجا فرار کنید و Dr.Li و بقیه رو به مقر BrotherHood ها یعنی Citadel ببرید . وقتی با ائونجا رسیدید Ques کامل میشود .
خوب شما با اون خانوم دکتر جون :D ميرين به شهر سيتادل ، شما اگر بعد از اونجا ديگه ول کردی و جای ديگه ای نرفتی ، برگرد به سيتادل ، از روی پيپ بوی صفحه کوئست هارو باز کن ، و دنبال این اسم بگرد :
Picking up the Trail : شما باید Quest : Picking up the Trail رو کامل کنید .
که کوئستش از این قرار هست :
خوب این Quest یه مقدار مشکله و من اگه بخوام توضیح بدم یه دو صفحه ای باید بنویسم ولی خوب به طور خلاصه میگم . هدف از این Quest رفتن به Vault 87 و پیدا کردن G.E.C.K هستش . شما باید وقتی در Citadel هستید اطلاعات لازم راجع به G.E.C.K و Vault 87 بدست بیارید .
راه داخل شدن به Vault 87 یه شهر زیزمینی به نام Littlelamp Caravan هستش که ساکنان اون بچه ها هستن . وقتی اونجا رو پیدا کردیید با Mac Cready واجه میشید . اگه Speach Level بالا داشته باشید بهتون اجازه ورود میده و اگر نه او در عوض آزاد کردن دوستاش از دست Slaver ها به شما اجازه ورود میده که من در Trophy بعدی اون رو توضیح داد به هر حال شما وقتی وارد شدید باید از او نشانی Vault 87 رو بپرسید . باری وارد شدن به اونجا دو راه وجود داره که یکی بسیار خطرناک هست و دیگری یک راه امن تر که باید یک Terminal رو Hack کنید پس اگر Science Level بالا دارید این راه رو انتخاب کنید . وقتی وارد Vault 87 شدید به Reactor Room بروید تا Quest تمام شود .
حالا اون کوئست رو مارک کن تا علامتش روی نقشه بياد ، دنبالش کن تا برسی به محل مورد نظر ، به نقشت هم يک نگاهی بنداز ، اونو نذاشتن پوسترش کنی بزنی به ديوار اتاقت !!
--------------------------------
شما مشخصه فقط دوست داری من هولوپی کوئست رو بندازم تو گلوت!! ، پسر جان مگه نگفتم بورو اون راهنما رو بخون ؟ تمام این متن هايی که برات گزاشتم از تو همون راهنما هست ، واقعا که ، آدم پشيمون ميشه کمک ميکنه !!
--------------------------
در جواب دوست ديگمون هم که لينک اون راهنما رو ميخواست ، بفرما : http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=19863
برای شما هم متاسفم ، فقط کافی بود بخش مربوط به بازی های پلی 3 رو باز ميکردی تا تاپيک مورد نظر رو ببينی ، اون لينک ها و توضيحات رو برای شما گزاشتن.!

hulker17

کاربر سایت
Dec 8, 2008
63
نام
علی
--------------------------------
شما مشخصه فقط دوست داری من هولوپی کوئست رو بندازم تو گلوت!! ، پسر جان مگه نگفتم بورو اون راهنما رو بخون ؟ تمام این متن هايی که برات گزاشتم از تو همون راهنما هست ، واقعا که ، آدم پشيمون ميشه کمک ميکنه !!
در جواب دوست ديگمون هم که لينک اون راهنما رو ميخواست ، بفرما : http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=19863
برای شما هم متاسفم ، فقط کافی بود بخش مربوط به بازی های پلی 3 رو باز ميکردی تا تاپيک مورد نظر رو ببينی ، اون لينک ها و توضيحات رو برای شما گزاشتن.!
آقا تشکر ، فقط اشتباه نکن من برای این کمک خواستم که این Quests تو نقشه مکانی مشخص نکرده بود ، ولی بازم تشکر !

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
من برای این کمک خواستم که این Quests تو نقشه مکانی مشخص نکرده بود ، ولی بازم تشکر !
اول که وارد سيتادل ميشی ، و وارد حياط تمرين ميشی ، ميری جلو ، يک دری هست ، وارد ميشی ، بعد يک راه پله پيدا ميکنی که ميره طبقه پايين ، ميری پايين ، اونجا يک روبات خيلی بزرگ ميبينی که دارن ميسازنش ، شما اگر اون پيرمرد که در اصل رئيس اونا هست بعد از گرفتن کوئست دنبال کنی ، ميبرتت اونجا ، گوشه سمت راست يک مانيتور بزرگ هست که محل تمام ولت هارو نشون ميده ، اونارو که ببينی محل ولت 87 هم رو نقشه مشخص ميشه ، تاحالا نشده تو بازی کوئستی بگيرم که محلش مشخص نشده باشه يا درست توضيح نداده باشه!

hulker17

کاربر سایت
Dec 8, 2008
63
نام
علی
آقا با تشکر از کمک همگی دوستان من بازی رو تموم کردم .

فقط یک سوال برام پیش اومد که در Spoiler زیر میذارم :

آخره بازی تو همون آزمایشگاهی که پدرم مرد ، همونتوری من مردم .
یعنی در ، پشت سرم بسته شد و من نمیدونستم باید چیکار کنم ، فقط یک دستگاه جلوی من بود که رمز میخواست .
آخرسر همه چی منفجرشد.
حال سوالات من :
1- ممکنه بازی طور دیگری هم تموم بشود ؟ رمز را تو دستگاه میزدم ممکن بود نترکه !
2- خنده داره اینو میگم ولی ، بازی که تموم شد چی شد بالاخره .
من مردم یا نه .

3- اون طرف ، قوله که خوب بود و من را همراهی میکرد ، در برابر اشعه Rad مقاوم بود ، اونم با من مرد ؟

دوستان بازی را میتوانم بصورت LIVE بازی کنم ، یا نه ؟

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
آخره بازی تو همون آزمایشگاهی که پدرم مرد ، همونتوری من مردم .
یعنی در ، پشت سرم بسته شد و من نمیدونستم باید چیکار کنم ، فقط یک دستگاه جلوی من بود که رمز میخواست .
آخرسر همه چی منفجرشد.
حال سوالات من :
1- ممکنه بازی طور دیگری هم تموم بشود ؟ رمز را تو دستگاه میزدم ممکن بود نترکه !
2- خنده داره اینو میگم ولی ، بازی که تموم شد چی شد بالاخره .
من مردم یا نه .

3- اون طرف ، قوله که خوب بود و من را همراهی میکرد ، در برابر اشعه Rad مقاوم بود ، اونم با من مرد ؟
1- بله بازی تقريبا با 6 مدل مختلف تمام ميشه :
شما ميتونی آب شهر رو آلوده به ويروس کنی ( اون جايی که ميخوان روبات رو راه بندازن نبايد ويروس رو بدی به اون يارو پيره مرده رئيسه )
شما ميتونی خودت رو فدای شهر کنی تا آب پاک داشته باشن
ميتونی از اون دختر همراهت بخوای که بره تو و رمز رو بزنه ( اینجا تو يکی از ديالوگ ها رمز رو ميگه ، بعد بگو نه خودم ميرم و بورو رمز رو بزن فکر ميکنم این بود : 6-3-4 !)
موقعی که دستگاه منفجر شد ، این پايان بد بازی بود ، يعنی آب پاکيزه نميرسه به دست مردم و بايد به همون زندگی کثيفشون ادامه بدن و هی بميرن!!
اما شما که ميری تو ، بايد رمز دستگاه رو بزنی و اینتر کنی ( رمز رو با صحبت با اون دختر بدست مياری ) بعد سيستم روشن ميشه و آب تصفيه ميرسه به دست مردم همه شاد و خوشحال ميرن خونه هاشون! :D
يا اینکه ميتونی آب رو به ويروس آلوده کنی و همرو به فنا بدی
2- بله شما مرديد ، يعنی جونتون رو فدای آب پاکيزه برای مردم کرديد .
3- معلوم نيست که ، ولی به احتمال زياد خير . يک چيزه خيلی مسخره که اینجا با اعصاب آدم بازی ميکنه اینه که سازنده مارو مجبور کرده که حتما برای راه اندازی سيستم يکی بايد فدا بشه و جون خودش رو از دست بده ، موقعی که از اون غول ميخواين که بره جای شما این کارو بکنه چون در برابر اشعه مقاومه و نميميره ، اون با يک دليل مسخره ميگه نه ! در حالی که موقعی که ميخواستين گک رو بدست بيارين ، خيلی راحت رفت تو دريای راديو اکتيو و گک رو براتون آورد!
دوستان بازی را میتوانم بصورت LIVE بازی کنم ، یا نه ؟
Na

hulker17

کاربر سایت
Dec 8, 2008
63
نام
علی
1- بله بازی تقريبا با 6 مدل مختلف تمام ميشه :
شما ميتونی آب شهر رو آلوده به ويروس کنی ( اون جايی که ميخوان روبات رو راه بندازن نبايد ويروس رو بدی به اون يارو پيره مرده رئيسه )
شما ميتونی خودت رو فدای شهر کنی تا آب پاک داشته باشن
ميتونی از اون دختر همراهت بخوای که بره تو و رمز رو بزنه ( اینجا تو يکی از ديالوگ ها رمز رو ميگه ، بعد بگو نه خودم ميرم و بورو رمز رو بزن فکر ميکنم این بود : 6-3-4 !)
موقعی که دستگاه منفجر شد ، این پايان بد بازی بود ، يعنی آب پاکيزه نميرسه به دست مردم و بايد به همون زندگی کثيفشون ادامه بدن و هی بميرن!!
اما شما که ميری تو ، بايد رمز دستگاه رو بزنی و اینتر کنی ( رمز رو با صحبت با اون دختر بدست مياری ) بعد سيستم روشن ميشه و آب تصفيه ميرسه به دست مردم همه شاد و خوشحال ميرن خونه هاشون! :D
يا اینکه ميتونی آب رو به ويروس آلوده کنی و همرو به فنا بدی
2- بله شما مرديد ، يعنی جونتون رو فدای آب پاکيزه برای مردم کرديد .
3- معلوم نيست که ، ولی به احتمال زياد خير . يک چيزه خيلی مسخره که اینجا با اعصاب آدم بازی ميکنه اینه که سازنده مارو مجبور کرده که حتما برای راه اندازی سيستم يکی بايد فدا بشه و جون خودش رو از دست بده ، موقعی که از اون غول ميخواين که بره جای شما این کارو بکنه چون در برابر اشعه مقاومه و نميميره ، اون با يک دليل مسخره ميگه نه ! در حالی که موقعی که ميخواستين گک رو بدست بيارين ، خيلی راحت رفت تو دريای راديو اکتيو و گک رو براتون آورد!

Na

:angry: آقا من اعصابم داغونه ! :angry: من از شرکت سازنده بازی شکایت میکنم ! :wallbash:

دوستان من هر کاری میکنم ، بازم نفله میشم ! :ranting:
ایندفعه رمزم زدم ، (216) بود . بازم مردم . :cursing:
ولی عوضش مردم سالم زندگی میکنند . :crying1:

این بازی یک پاش میلنگه ! :hurted1:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
ایندفعه رمزم زدم ، (216) بود . بازم مردم . :cursing:
من که گفتم شما در هر صورت ميميريد ، فقط تنها راهی که من امتحان نکردم این بود :
شما ميتونيد با اون دختر صحبت کنيد تا راضی بشه و اون بره رمز رو بزنه ! ، من هنوز این راهو امتحان نکردم اما ظاهرا اینجوری شما زنده ميمونيد . اما در هر صورت نميتونيد بعد از اتمام بخش داستانی بازی ، به ادامه گشت و گزار در دنيای بازی بپردازيد.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
اقا این بازی الان الان نسخه سالم و کاملش اومده چون میگفتن بن میکنه ؟
سلام مهدی جون . آره بابا خيلی وقته ، اون نسخه غير سالمش مال خيلی خيلی وقت پيش بود . الان تغريبا هرجا بری نسخه سالمش رو آوردن ( البته جاهای معروف و محبوب :D )

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
سلام
کسی میدونه اینجا چهکار باید کرد? Retrieve the Declaration of Independence from the National Archives

Be linke rahnamaii ke too hamin safhe post kardam morajee konid

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
سلام کمک فوری فوتی
من تو شهرک بچه هام ماموریت والت 87
در اولی رو باز کردم اما تی در بعدی که م رسم دو تا اهرمن که دروازرو باز میکنن .ولی وقتی می کشم میگه حالا نمی تونی. چیکار کنم ؟

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
دوستان يك سوال من PAck جديد اين بازي رو خريدم فك كنم چند تا ماموريت Single Player بايد اضافه كنه . ولي من بازي رو تموم كردم ولي چيزي اضافه نشد . راستي تو قسمت Downloads اسم اون دو تا پك هست چيكار كنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر