اگر بک ازی ایرانیه دیگر بیاید؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
)اگر شما برین مغازه ببین که یک بازی ایرانی تو 2 تا دی وی دی اومده زده مثلاً 4 هزار تومن اون ور مغازه داره،داره رایتی هزار تومن می فروشه کدومشو می گیرید؟
من همیشه سعی میکنم اصلا به سمت بازی ای که توسط تیم ایرانی ساخته شده نگاه هم نکنم :D بعد ایرانی که بازی بسازه رو یک cd هم جا میشه نیازی به حروم کردن DVD نداره، و خوب آخرشم نمیخرم،مجبورم بشم بخرم کپی میخرم :D
2)دوست دارید که این بازی برای DX9 بیاد یا DX10 ؟
به قول استاد بازی درست حسابی باشه،اگه DX7 هم باشه میشه بازی کرد :D
3) آیا بازی بخش چند نفره داشته باشه؟ و با این نکته که بازی تاریخی هست آیا در بخش چند نفره از سلاح های امروزی استفاده شه؟
بخش چند نفره داشته باشه که چی؟ مثلا تو کشور ما ضریب اینترنت پر سرعت خیلی بالا هست که بخش آنلاین هم داشته باشه؟ :D
4)Gamepaly بازی چطور باشد؟

روی هیچ جای بازی کار نکن،ولی اینجا رو خوب کار کنن :D
5) بازی به طور کامل انیمیشنی باشه یا وسطاش فیلم های واقعی هم باشه؟
CG MOVIE باشه که بروبچ n00b حوصله شون سر نره :D

far_2005

کاربر سایت
Jul 10, 2006
26
نام
فرشید
راستی یادم رفت بگم به احتمال 1 در 10000000000000000000000 برای بازی بعدی با Id صحبت می کنیم که داستان دووم رو ادامه بدیم :D
الان همه فحشم میدن:-"

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
راستی یادم رفت بگم به احتمال 1 در 10000000000000000000000 برای بازی بعدی با Id صحبت می کنیم که داستان دووم رو ادامه بدیم :D
الان همه فحشم میدن:-"

دقیقاً :D
شما مثل اینکه تیریپ سر کاری اومدی .. ما رو باش که کلی سازنده صحبت کردیم.
حتما فردا میگید میخواین MMO بسازید توی دنیای DoOm !
ESRB و Pegi و ... :D ولمون کن .

far_2005

کاربر سایت
Jul 10, 2006
26
نام
فرشید
نه عزیز سره کار نگذاشتم و گفتم که دووم احتمالش خیلی پایینه
اما بقیه رو درست گفتم در ضمن وقتی می گم کهESRB یعنی پخش جهانی تو ایران که به ESRB هیچی نمیدن هیچ یچی هم بارش می کنن که چرت گفته

far_2005

کاربر سایت
Jul 10, 2006
26
نام
فرشید
طبق آخرین جلسه گروه قرار شد که برای صرفه جویی در زمان از موتور معروف Unreal Engine 2 استفاده بشه ;) پس این یعنی حداقل 3 ماه زمان انتشار بازی جلو افتاد
که میشه تقریباً بهار 88

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
طبق آخرین جلسه گروه قرار شد که برای صرفه جویی در زمان از موتور معروف Unreal Engine 2 استفاده بشه ;) پس این یعنی حداقل 3 ماه زمان انتشار بازی جلو افتاد
که میشه تقریباً بهار 88
با جان مذاکره کردین ؟

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
که میشه تقریباً بهار 88

بابا تا اون موقه DX12 هم میاد.اصلا تا اون موقه کی مرده کی زنده؟
UE2 هم خوبه اگه ازش درست استفاده کنین.SC:DA از UE2.5 استفاده کرد .
آقا اگه میشه بگو داستان بازی در مورد چیه؟
یه سوال دیگه:اگه یکوقت تایید شه رو کنسول بخواد بیاد کدوم کنسول رو LEAD PLATFORME میکنید؟
و اگه بیاد از نسل قبل و WII استفاده میکنین یا PS3 و X360؟

far_2005

کاربر سایت
Jul 10, 2006
26
نام
فرشید
سلام
انجین که گفتم تصویب شد UE2 شده در ضمن این می دونید که تمام بازیهای تامی جون (همون تام کلنسی)
بازیهاش رو این انجین میومده که الان شده UE4 که متاسفانه هنوز تو بازار نیست و اولین بازیش هم همون آنرئلا تورنومنته 4 است
بازی هم تاریخیه فلاش بک است. یچیز تو مایه های MOH:PA
باری کنسول هنوز هیچی معلوم نیست اما 360 رو داریم مذارکه می کنیم تو گروه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
بازیهاش رو این انجین میومده که الان شده UE4 که متاسفانه هنوز تو بازار نیست و اولین بازیش هم همون آنرئلا تورنومنته 4 است
تو بازار که UE4 ریخته. فقط یه اتوبوس باید بگیرین برین اون طرفا ولی هرچی بیشتر چونه بزنین بهتر باهاتون حساب میکنن. اگه UE4 هم نشد همون UE3 بدک نیست. ما انتظارمون خیلی زیاد نیست خدایی.
آخرشم نگفتین مذاکراتتون با جان بر سر ادامه Doom چی شد.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
تو بازار که UE4 ریخته. فقط یه اتوبوس باید بگیرین برین اون طرفا ولی هرچی بیشتر چونه بزنین بهتر باهاتون حساب میکنن. اگه UE4 هم نشد همون UE3 بدک نیست. ما انتظارمون خیلی زیاد نیست خدایی.
آخرشم نگفتین مذاکراتتون با جان بر سر ادامه Doom چی شد.

میگم صحبت با Romero برای ادامه DaiKatana هم بد نیست :D
کارمک فکر نکنم Doom رو از دست بده.

آخرین ویرایش:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
من ميگم با توجه به اينكه جان كارمك فعلا روي Rage داره كا ميكنه شما بريد نسخه جديد Return to Castle Wolfenstein بزنيد البته Quake بد نيست:biggrin1:

به نظرم ار موتور UE4 به درد نميخوره CE3 بهتره

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
يك سوال
از اونجايي كه اين بازي ملي ميهنيه چرا سرو صدايي به پا نشد؟
لااقل يك باكس شاتي كوفتي چيزي يك دونه از خال روي صورت شخصيتي چيزي؟فقط مذاكره ميكنيد؟

mohsengamer

کاربر سایت
Dec 3, 2006
59
نام
محسن
فعلاً برای قیمت بازی در داخل روی 5 هزار تومن پیش بینی کردیم که اگر دولت بتونه سوبسیت بیشتری بده قیمت پایین تر هم میاد
برای قیمت جهانی هم رو 20 $ حساب کردیم

من برای شما ارزوی موفقیت میکنم و ارزوی من هست که یه بازی ایرانی درست و حسابی انجام
بدم و هر قیمتی هم داشته باشه براش میپردازم ولی یه سوال برام پیش اومده اونم اینه که چطوری
زمانی که ساخت این بازی در مرحله ی صحبت هست پیش بینی قیمت بازی رو کرده اید به عبارت
دیگه مگه میدونید بازی واستون چند تموم میشه که پیش بینی قیمت کرده اید.

far_2005

کاربر سایت
Jul 10, 2006
26
نام
فرشید
سلام
یک سری از پست ها رو نادیده میگیرم چون که...anyway
من بالا قیمت قطعی گفتم؟ شما کلمه مثلاً رو حتماً می بینید
در مورد سرو صدا گفتم که تا اولین دمو خبری ازش نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟