آیا می خواهید که Assassin's Cread هم برای PSP عرضه شود ؟!!

samii

کاربر سایت
Aug 11, 2007
224
نام
Samii
حتما همه ی شما مایل بودید که Assassin's Cread هم برای PSP عرضه شود و افسوس می خوردید که چرا برای کنسول دستی DS عرضه شده اما برای PSP عرضه نمی شود.
با عرضه شدن این بازی بر روی کنسول Nintendo DS افراد زیادی از طرفداران Assassin's Cread اعتراض کردند که چرا این بازی برای کنسول های DS , PS3 و XBox 360 ساخته شده اما برای PSP عرضه نخواهد شد !!!

AssassinsCreedPetition.jpg

یوبی سافت هم از ترس اینکه یکوقت طرفداران خود را از دست ندهد نظرسنجی ایجاد کرده تا نظر گیمر ها را برای ساخت این بازی بداند ! پس اگه شما هم کنسول PSP دارید و یکی از طرفداران Assassin's Cread هستید بهتر است که در این نظرسنجی شرکت کرده تا یوبی سافت اقدام به ساخت آن کند.
هم اکنون بیش از 15 هزار نفر در این نظر سنجی شرکت کرده اند.
لینک نظر سنجی

http://www.petitiononline.com/ac4psp/petition.html

از شما psp داران میخواهم در این نظر دهی شرکت کنید
.

darren shan

کاربر سایت
Dec 10, 2007
79
نام
علیرضا
شدن 16419 نفر

اقا هرکی هرجا رو می شناسه این متن رو قرار بده تا امار بره بالا واقعن ازتون خاهش می کنم هرجا تو هر وبلاگی که هستین تو هر سایتی به عنوان امضا اصلن بایاهو سند ال کنید تا امار بره بالا.

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
حتما همه ی شما مایل بودید که Assassin's Cread هم برای PSP عرضه شود و افسوس می خوردید که چرا برای کنسول دستی DS عرضه شده اما برای PSP عرضه نمی شود.
با عرضه شدن این بازی بر روی کنسول Nintendo DS افراد زیادی از طرفداران Assassin's Cread اعتراض کردند که چرا این بازی برای کنسول های DS , PS3 و XBox 360 ساخته شده اما برای PSP عرضه نخواهد شد !!!

AssassinsCreedPetition.jpg

یوبی سافت هم از ترس اینکه یکوقت طرفداران خود را از دست ندهد نظرسنجی ایجاد کرده تا نظر گیمر ها را برای ساخت این بازی بداند ! پس اگه شما هم کنسول PSP دارید و یکی از طرفداران Assassin's Cread هستید بهتر است که در این نظرسنجی شرکت کرده تا یوبی سافت اقدام به ساخت آن کند.
هم اکنون بیش از 15 هزار نفر در این نظر سنجی شرکت کرده اند.
لینک نظر سنجی

http://www.petitiononline.com/ac4psp/petition.html

از شما psp داران میخواهم در این نظر دهی شرکت کنید .
دوست عزیز منبع هم می نوشتی خیلی خوب میشد !!!
منبع :
Code:
http://www.irpsp.com

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوستان گرامی !

با من شدن 17031 ;)
برای همه دوستان هم فرستادم تا ببینیم چقدر ترتیب اثر داده میشود :cool:

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
یوبی سافت هم از ترس اینکه یکوقت طرفداران خود را از دست ندهد نظرسنجی ایجاد کرده تا نظر گیمر ها را برای ساخت این بازی بداند.
این نظر سنجی هیچ ربطی به یوبی نداره و تعدادی از گیمر های پی اس پی این نظر سنجی رو ایجاد کردن

من الان پی اس پی ندارم اما واسه دل ملت پی اس پی باز! رفتم امضا کردم :)

اینهم یه کار مشابه تو یه سایت دیگه

آخرین ویرایش:

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
سلام
داداش وقتی assasins creed برای گیم بوی و نینتندو دی اس اومده،حتما برای پی اس پیشم میاد دیگه!
واقعا دلیل قانع کننده ای بود دوست من
پس با این حساب هر بازی ای که روی DS و GBA عرضه بشه روی psp هم عرضه میشه ;)

paradise_human

کاربر سایت
Jul 1, 2008
18
نام
Ahmad
آقایون یه سری شایعه کردن ساخت Assassins creed برای psp تایید شده!!!!
می خواستم بدونم شایعه است یا نه.
هر کس میگه شایعه نیست لطفا با مدرک صحبت کنه.
با تشکر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر