هر سوالی در مورد World of Warcraft دارید مطرح کنید

:welcome::toot:به علت اینکه تاپیک همه چیز درمورد world OF warcraft .... داشت به بی راه کشیده می شد این تاپیک به خواسته اعضا زده شد:welcome::toot:

هر سوالی در مورد world of warcraft دارید مطرح کنید:gathering:

shahin77

کاربر سایت
Jul 10, 2012
9
key byam?

---------- نوشته در 07:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:58 PM ارسال شده بود ----------

کی بیام ایملت چیه برات ایپی team viewer رو بفرستم . امشب چهارشنبه ساعت 11 بیا تو یاهو مسنجر add کن منو . اگرم نهکه بهمن زنگ بزن تا برات ip رو ایمیل کنم. الان تو یاههو مسنجرم چرا یهو اف شدی؟

سلام پست کردین 10 تا دی وی دی رو؟

---------- نوشته در 09:20 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:17 AM ارسال شده بود ----------

key byam?

---------- نوشته در 07:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:58 PM ارسال شده بود ----------

کی بیام ایملت چیه برات ایپی team viewer رو بفرستم . امشب چهارشنبه ساعت 11 بیا تو یاهو مسنجر add کن منو . اگرم نهکه بهمن زنگ بزن تا برات ip رو ایمیل کنم. الان تو یاههو مسنجرم چرا یهو اف شدی؟

سلام پست کردی؟

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
سلام پست کردین 10 تا دی وی دی رو؟

---------- نوشته در 09:20 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:17 AM ارسال شده بود ----------

سلام پست کردی؟

داداش اینجا برای این موضوع اسپم نده شما به خودم پیام خصوصی بزن در ضمن ارسال کردم.

hamidm

کاربر سایت
Feb 8, 2011
37
نام
حمید
میخواستم بدونم چه طوری talent هامو ببندم که از بهترین استفاده رو بکنم.شامان دارم میخوام healer رو حتما داشته باشم ولی تو انتخاب از دوتا کلاس دیگش موندم.میشه کمک کنیدیه چیز درست ببندم.ممنون

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
خواهشاً یکی از اساتید کمکم کنه!من یک wow cata 4.3.4 دارم و یک wow 4.1.0 حالا این 4.3.4 اجرا میشه راحت اما 4.1.0 رو میخوام اجرا کنم اررور میده اررور 134 هم هست اینم عکسش

برای مشاهده تصویر اصلی (1024x555) روی این نوار کلیک کنید.
85406518997017316804.png

PC Monk

کاربر سایت
Jun 21, 2010
41
سه راه وجود داره واسه این خطایی که میده .
1- کل خطا را کپی کنی شاید یکی خوند و مشکل رو گفت
2- از فایل اجرایی repair‌استفاده کنی و امیدوار باشی حل شده
3- از اول بریزی

---------- نوشته در 04:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:44 PM ارسال شده بود ----------

میخواستم بدونم چه طوری talent هامو ببندم که از بهترین استفاده رو بکنم.شامان دارم میخوام healer رو حتما داشته باشم ولی تو انتخاب از دوتا کلاس دیگش موندم.میشه کمک کنیدیه چیز درست ببندم.ممنون
از من میشنوی برو Elemental بگیر هم توی 2vs2 با يک Warlock Destruction مثل ماشین کشنده میمونه هم بوستر هست وقتی warthfull کامل شی هم Damage خوب میده

sepehr_pcgame

کاربر سایت
Jun 3, 2010
37
نام
ali
سلام به همگی
دوستان کسی اینجا تو سرور wowzone.ir بازی نمیکنه ؟ من به تازگی با این بازی اشنا شدم و تو این سرور اکانت دارم ...
اگه کسی هست خبر بده من چیز زیادی از بازی نمیدونم ، کمکم کنه تو سرور
ممنون

PC Monk

کاربر سایت
Jun 21, 2010
41
این بازیه به صورت پنجره باز میشه.. باید چیکار کنم؟
از قسمت Video‌سمت راست یه جا زده Window Mode تیک اونو بردار

سلام به همگی
دوستان کسی اینجا تو سرور wowzone.ir بازی نمیکنه ؟ من به تازگی با این بازی اشنا شدم و تو این سرور اکانت دارم ...
اگه کسی هست خبر بده من چیز زیادی از بازی نمیدونم ، کمکم کنه تو سرور
ممنون
wowzone‌ واقعاً‌ بدرد نخور هست ..قست توهین ندارم اما حتی aggro‌ ها هم درست حسابی نیست از 3 متری میفتن دنبالت ....یه Paladin ‌داشتم لول آپ می کردم از خیرش گذشتم رفتم همون molten-wow.com‌( اقایون حرفه ای کسایی که تو deathwing‌بازی می کنند nickname ‌من PcMonk‌هست اگه خواستید ادد کنید ویسپ بدید بریم Tanaris هرچی Alliance هست بکشیم(پایه PVE‌هم هستم )

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,304
نام
Matthew
دوست عزیز خیلی عذر میخوام میتونم اینجا راجب آیتم بستن هر بازیکن هم سوال کنم :d

آخه من خیلی تازه ار هستم توی این بازی نیاز به راهنمایی در بازی کردن دارم

ممنون

PC Monk

کاربر سایت
Jun 21, 2010
41
از قسمت Video‌سمت راست یه جا زده Window Mode تیک اونو بردار

اصلا تو اپشن بازی نمیره ارور میده. این جوری.
اگه بعد از وارد شدن درجا این خطا رو میگیری بخاطر نحوه نصب است حالا از کجا هست خدا داند

دوست عزیز خیلی عذر میخوام میتونم اینجا راجب آیتم بستن هر بازیکن هم سوال کنم :d

آخه من خیلی تازه ار هستم توی این بازی نیاز به راهنمایی در بازی کردن دارم

ممنون
آره عزیزم شما بپرس یکی پیدا میشه بهت کمک کنه

acbrotherhood

کاربر سایت
Oct 28, 2010
31
دوستان سلام. ورژن من 2.4.3 هستش . یه راهی نشونم بدید بتونم با سرور رایگان و بدون مشکل بازی کنم. دوستان گفتن این نسخه رو کلا دانلود کن : World of Warcraft: Wrath of the Lich King 3.3.5a (12340 میشه من کلشو دانلود نکنم و فقط پچش رو دانلود کنم و بریزم تو همون نسخه قدیمیم ؟ اگر کسی میتونه کمک کنه کمتر دانلود کنم .

PC Monk

کاربر سایت
Jun 21, 2010
41
دوستان سلام. ورژن من 2.4.3 هستش . یه راهی نشونم بدید بتونم با سرور رایگان و بدون مشکل بازی کنم. دوستان گفتن این نسخه رو کلا دانلود کن : World of Warcraft: Wrath of the Lich King 3.3.5a (12340 میشه من کلشو دانلود نکنم و فقط پچش رو دانلود کنم و بریزم تو همون نسخه قدیمیم ؟ اگر کسی میتونه کمک کنه کمتر دانلود کنم .
پچ داره اما حدوداً‌ فکر کنم یه 8 گیگی باشه که باید دانلود کنی..به شخصه جایی سراغ ندارم که پچ های 3.3.5 رو برای دانلود گذاشته باشه اما توی google بزنی حتما گیرت میاد.

pwn

کاربر سایت
Jul 1, 2012
34
من قبلا این بازی رو بصورت آنلاین بازی می کردم می خواستم بدونم میشه بچ 3.3.5a قطعی و با دردسر کم . آفلاین بازی کرد!؟
یه راهنمایی بزارین
آفلاین که pvp نداره.. میشه bot آورد یا pve رو چطوری میرن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر