طرفداران half life بیان تو !

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
4vdm_43963_front.jpg

• Like
Reactions: Coffee Addicted

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
سلام
یاد هاف لایف افتادم :x
خبری نیست از نسخه ی جدید ؟
10 سال گذشت...
شما اصن اخبار دنبال میکنی؟! هلف لایف سال هاست کارش تموم شده همه نویسنده سازنده هاش رفتن بنظرت با وجود استیم ساخته میشه!

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,430
نام
علی
شما اصن اخبار دنبال میکنی؟! هلف لایف سال هاست کارش تموم شده همه نویسنده سازنده هاش رفتن بنظرت با وجود استیم ساخته میشه!
یه خبرایی شنیدم که سازنده های بازی رفتن :-s! ولی با این وجود بازی هنوز خیلی طرفدار داره و داستان بازی هم ناتموم موند !!
حیف واقعا همچین عنوانی ناتموم و نیمه کاره بمونه.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
یه خبرایی شنیدم که سازنده های بازی رفتن ! ولی با این وجود بازی هنوز خیلی طرفدار داره و داستان بازی هم ناتموم موند !!
حیف واقعا همچین عنوانی ناتموم و نیمه کاره بمونه.
استودیو ها بار ها سعی کردن ساخت نسخه سوم استارت بزنن اما استودیویه اصلی کنسل کرد تا وقتی استیم هست وقتی برای این بازی نمیمونه بجاش یه ریمیک نسخه اول به اسم بلک مسا یا اومده یا داره میاد هست اون بازی کن

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,430
نام
علی
استودیو ها بار ها سعی کردن ساخت نسخه سوم استارت بزنن اما استودیویه اصلی کنسل کرد تا وقتی استیم هست وقتی برای این بازی نمیمونه بجاش یه ریمیک نسخه اول به اسم بلک مسا یا اومده یا داره میاد هست اون بازی کن

واقعا که پول حرف اول رو میزنه!!
بله در جریان هستم منتشر شده این هم تاپیک مخصوصش که قبلا درست کردن بچه ها.

• Like
Reactions: playstation1

Nima*gameR

کاربر سایت
Sep 19, 2019
41
نام
نیما
با سلام :d
دیدم اینجا خبری از هالف لایف نیست گفتم یه تاپیک بزنم طرفداران بازی دور هم جمع بشن تا در مورد بازی بحث کنیم!
من خودم شخصا از این بازی خیلی خوشم میاد ویه جورائی باهاش زندگی کردم حالا شما هم اگه از طرفداران این بازی هستید نظر خودتون رو بگــــید
با تشــــکر:d
من عاشق هالف لایفم و فک کنم بهترین سری بازی تاریخه..........................:-bd8->

• Like
Reactions: genaveh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر