طرفداران half life بیان تو !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
این از اون ایده‌های به سبک EA هستش!
قضیه کاراکتر DEAD SPACE رو که شنیدی؟ بعید نیست EA منتظر حدسیات طرفداران بشه و ازشون تو داستان استفاده کنه ولی به این شدت بعید میدونم که برای والو صدق کنه!
آره اون قضیه هم خیلی جالب بود ! ولی خوش به حال سازنده ها که میتونن با وجود این همه forum و سایت که مردم توش بحث میکنن , برای بازی هاشون ایده بگیرن !

راستی اگر HL1 رو بازی کرده باشی اولین بار سان دیدن G-MAN رو از گوردون تو اون بازی فراموش نمی‌کنم!
HL1 رو بازی کردم ولی تا جایی که رفتم G-Man رو فکر کنم ندیدم ! کلآ خیلی بازیش نکردم. یه جایی رسیدم که خیلی ساکت بود و زامبی ها هم نبودن و به جاش از این Turret ها بود (شایدم مین بود ؟! یادم نیست ولی هی منفجر میشدم یا تیر بارون میشدم ! قضیه خیلی قدیمیه :D)

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
سلام
هالف لایف یه عنوان محشره که هرگز تکرار نمیشه ... به خصوص اپیزود 2
میدونم داستانشو بچه ها فهمیدن یا نه ولی اگه نفهمیدین یکی از دوستانم داستانشو از اول تا آخر به طور مفصل شرح داده که پیشنهاد میکنم حتما بخونیدش...
داستان بازی خیلی قویه و از اون چیزی که ظاهرش نشون میده خیلی بهتره.

آقا تشکر ، دست دوستت درد نکنه . خیلی خوب بود

تازه فهمیدیم چی به چیه :laughing:

در مورد g-man هم فعلا کسی نمیدونه کیه و چی کارس ؛ این هم مطالبی که بدرد میخورن

http://en.wikipedia.org/wiki/Half-Life_(series)
http://en.wikipedia.org/wiki/Half-Life_(video_game)

اینهم g-man

http://en.wikipedia.org/wiki/G-Man_(Half-Life)

راستی فهمیدم یه ورژن از hl به نام hl : Decay بوده که برای playstaion2 بوده . برای pc نیومده اما چند وقت پیش یه گروهی فایهای bs2 رو رمز گشایی کرده و این ورژن رو برای pc هم داده بیرون
جالبه کاراکتراش Dr. Cross and Dr. Green هستن و female هستن :biggrin1:

---------------
به نظر من wikipedia رو شاید بشه بهترین سایت اینترنت دونست (+google) . واقعاً پدیده ای است . من تا حالا چندین موضوع بوده که هیچی راجع بهش نمیدونستم ولی با wikipedia خیلی چیزاشو فهمیدم .

۞۩ محمد ۩۞

• Like
Reactions: ehsanservat

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود

من 1 تریلر و چنتا عکس از hl2 دیدم که توش 1ماهیگیرو نشون میده و فریمن دنبالش میره ولی تو بازی ندیدمش !

1تریلر هم دارم با عنوانه hl2:Aftermath

اینا داستانش چیه ؟ :confused:

• Like

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
من 1 تریلر و چنتا عکس از hl2 دیدم که توش 1ماهیگیرو نشون میده و فریمن دنبالش میره ولی تو بازی ندیدمش !
اگه اشتباه نکنم اون فقط یه Tech Demo بود که میخواست قابلیتهای جدیدی که به Source Engine اضافه شدن (مثل HDR) رو نشون بده. کلآ چیز خاصی نبود برای بازی کردن.
fisherman_,c_210505.jpg

1تریلر هم دارم با عنوانه hl2:Aftermath
قبل از اینکه تصمیم بگیرن 3 تا اپیزود HL2 رو با نامهای 1 و 2 و 3 بدن بیرون , اسم اولین اپیزود به جای Episode 1 این بود : Aftermath

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
هاف لایف به نظر من بعد از COD بهترین بازی FPS هستش و خدایی دل ما PC باز ها فقط به همین هاف لایف خوشه.
G-MAN شخصیتی مرموزه که باید دید توی اپیزود بعدی چی میکنه و چی میشه ...

• Like

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,430
نام
علی
راستی فهمیدم یه ورژن از hl به نام hl : Decay بوده که برای playstaion2 بوده . برای pc نیومده اما چند وقت پیش یه گروهی فایهای bs2 رو رمز گشایی کرده و این ورژن رو برای pc هم داده بیرون
جالبه کاراکتراش Dr. Cross and Dr. Green هستن و female هستن :biggrin1:
جدی از کجا میشه گیرش اورد؟میشه یه اطلاعاتی در موردش بدی؟

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام.
این Decay هم بد نیست. با دوتا خانم که Hazard Siuit تنشونه به صورت Co-Op همگام با فریمن پیش میریم. از جای انفجار تا اواسط. البته کامل بازیش نکردم.

• Like

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام.
یک تیم ماد ساز سه چهار سالی هست قصد بازسازی Half-Life رو با سورس دارن. جدیدا یک تریلر فرستادن توی سایتشون، از من میپرسین واقعا عالیه. البته من تا جایی که به Beggerـها(درست میگم؟) شلیک میکنه دیدم اما همین کافی هست تا دلم قرص بشه که کار رو ننداختن کنار. امیدوارم هرچه سریعتر این ماد عرضه شه.(مجانی هم خواهد بود)
این سایتشون:
http://www.blackmesasource.com/
تریلر روی برای دانلود گذاشتن و روی یوتیوب هم موجوده. از دستش ندین.

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
Decay داستان به موازات Hl1 هست که نفهمیدیم بر سر این دوتا شخصیت این بازی چی اومد. میشه نقش دوتا Vortigauns را بازی کرد که Nihilus اونا برای پیدا کردن یه Xen کریستال می فرسته به BlackMesa .
HL2 Episode 3 هم داستان نبرد گوردون با Combine ها تموم میشه اما هنوز نژاد X و Adrian Sheperd ( Hafl-Life Opposing Force هم هستند که G-Man هنوز Sheperd را پیش خودش داره. تازه این Aperture Company هم داستانشو می خوان به HL وارد بکنن حالا حالا ها HL X Episode X خواهیم داشت!!:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر