طرفداران half life بیان تو !

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
خب واقعا بازی شاهکاری هست و همینطور یکی از بهترین بازی ها برای من. تا آخر Episode 2 بازی کردم و به شدت منتظر 3 ام. اگه اخبار مربوط به قسمت 3 ی هاف لایف 2 رو در تاپیک قرار دهیم، خیلی خوب میشه.

• Like
Reactions: ehsanservat

COMEX

کاربر سایت
Mar 12, 2007
183
هاف لایف 1 یه انقلاب تو صنعت بازیسازی بود. hl2 خوب بود ، Episode1 ش بد نبود ، Episode 2 ش خیلی کوتاه بود. ولی موتور گرافیکیش برای بازیهای امروز زیاد مال نیست.

راستی ، تا یادم نرفته بگم که HL2 یه سری MOD رایگان و بسیار متنوع داره (حتی مد استراتژیک ویا مد دزدان دریایی) که میتونید تو سایت Steam پیداشون کنید.

• Like

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
چند روز پیش HL2 : Ep2 رو بازی کردم ، واقعاً بازی زیبایی بود . از اونچه که فکر میکردم هم بهتر بود . بعد از کلی مدت یه بازی که توش هیجان داشت بازی کردم . اون قسمت که تو یه Field محاصره میشین یا اون قسمت که باید روبات بزرگ هارو با اون بمب ها و gravity gun بکشین و یا ماشین سواریاش و اون قسمت که هلکوپتره شما رو تعقیب میکنه عالی بودن . بازیی با این روونی و صداگذاری قشنگ . درکل خیلی خوب بود . واقعاً از مزخرفی مثل bioshock صدبرابر بهتر بود :biggrin1:

فقط اگه از اون تفنگهایی که تو hl 1 بود استفاده میکردن :-"

تو HL اونی که زنبور میفرستاد

تو HL : opposing force که یه کلت داشت که لیزر قرمزی داشت ، یه مسلسل مانند داشت ، یه دوربین دار داشت و دوتا اسلحه bio یی . یکی برق میفرستاد و یکی هم مثل یه موجود دریایی بود که یجور گیاه میخورد . اسلحه های جالبی داشت .

فقط من هنوز نفهمیدم این g-man دقیقا کیه و چیکارست . برای کی کار میکنه . تو hl آخرش به فریمن میگه که به خاطر کارایی که کرده کنترل همه چی رو دارن و دنیای xen رو هم میگه و میگه کسایی که براش کار میکنه از فریمن راضین و فریمن رو یجورایی استخدام میکنه . کسی دقیق میدونه چه خبره و این بابا چی کارست ؟

• Like

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
سلام
هالف لایف یه عنوان محشره که هرگز تکرار نمیشه ... به خصوص اپیزود 2
میدونم داستانشو بچه ها فهمیدن یا نه ولی اگه نفهمیدین یکی از دوستانم داستانشو از اول تا آخر به طور مفصل شرح داده که پیشنهاد میکنم حتما بخونیدش...
داستان بازی خیلی قویه و از اون چیزی که ظاهرش نشون میده خیلی بهتره.

• Like

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
چون Gabe چمبه گفته هنوز داستانش درست حسابی تکمیل نشده :D آخه میدونی،‌خودشون نمیدونند چی درست کردن :D یعنی کلا والو نمیدونه مثلا G-Man در نهایت چی قراره باشه :D

• Like

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
کلا یه جورایی داستان شناور پیش میره (غرق نشه خوبه!)
ولی میتونید مطمئن باشید نتیجه چیز بدی از آب در نخواهد اومد چون والو نمیتونه این عنوان رو کمتر از شاهکار بسازه.
از طرفی نیاز هستش که سطح گرافیکی بازهم ارتقاع پیدا کنه.
در اپیزود دو هرچند سطح هنری جزو بهترین‌ها بود ولی سورس انجین اون پیشرفتی رو که باید نداشت و حالا باید تا حدودی جبران بشه.
ضمن اینکه والو باید به فکر HL3 و یه انجین جدید هم باشه.البته برای گفتن خیلی زوده و لی.........

• Like

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,990
نام
آریا
چون Gabe چمبه گفته هنوز داستانش درست حسابی تکمیل نشده :biggrin1: آخه میدونی،‌خودشون نمیدونند چی درست کردن :biggrin1: یعنی کلا والو نمیدونه مثلا G-Man در نهایت چی قراره باشه :biggrin1:
این G-Man واقعآ جزو عجیب ترین کاراکترهای تاریخه ! عاشق اون تیکه هایی هستم که با کیفش می ایسته از دور ما رو نگاه میکنه ! (توی خود بازی)
یه نظریه عجیب و خنده دار هم خیلی ها دادن که G-Man خود Gordon Freeman هست !! مثلآ از آینده برگشته به گذشته و یه سری مآموریت داره و ... ! میگن اون G هم به Gordon مربوط میشه (که البته یه جایی خوندم که به Government مربوطه)
خلاصه یه دفعه دیدی Valve از این ایده استفاده کرد و ... :D

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
این از اون ایده‌های به سبک EA هستش!
قضیه کاراکتر DEAD SPACE رو که شنیدی؟ بعید نیست EA منتظر حدسیات طرفداران بشه و ازشون تو داستان استفاده کنه ولی به این شدت بعید میدونم که برای والو صدق کنه!
راستی اگر HL1 رو بازی کرده باشی اولین بار سان دیدن G-MAN رو از گوردون تو اون بازی فراموش نمی‌کنم!
خصوصا اون تیکه‌ داخل آزمایشگاه یا همچین چیزی که G-MAN برای خودش از پرتال‌ها استفاده می‌کرد و این ور و اونور میرفت.هرچند تو نسخه دوم بود که G-MAN شخصیت‌پردازی خوبی پیدا کرد (از نوع مرموزش) ولی بخاطر اینکه تو HL1 این کاراکتر ساخته و پرداخته شد بعید می‌دونم بی‌برنامه بوجود اومده باشه که بخاد همینطور دیمی پیشرفت داده بشه ولی تغییر چیز اجتناب ناپذیری هستش.

• Like

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
من واقعا با HL1 حال ميكنم. مخصوصا توي Xen. از جايي كه بايد بري توش گرفته تا آخرش.
اين Hl2 هم بدك نيست تقريبا توي يك سطحن.
(البته هيچ بازي ای به پای Donkey kong 3 نميرسه :D)
یعنی کلا والو نمیدونه مثلا G-Man در نهایت چی قراره باشه :biggrin1:
ميگن باباي گوردنه. توی Ep3 همه چيز معلوم-و تموم ميشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر