راهنمایی در بازی kane & lynch

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
با عرض سلام
من توی اون مرحله که کین با دوستاش میرن دنبال the 7 تو جنگ گیر کردم همونجا که هلیکوپتر میاد روسر همه تیر میریزه بعد تمامی مکان ها پر از سربازه من نمیدونم باید کجا برم یا چیکار کنم
ممکنه راهنمایی کنید

djgame

کاربر سایت
Sep 22, 2007
9
اگر کسی save این بازی را داره بذاره تو سایت .من تو مرحله دوم جایی که پیش ماشین تفنگ میدن بهش نمیدونم باید چیکار کنم اگر کسی هست یک توضیح کامل بده تو پست قبلی که کامل نبود من نفهمیدم

mehrdad232

کاربر سایت
Dec 4, 2008
27
f1 f1 f1 f1

آقا من همون جا که بیشتر بچه ها گیر کرده بودند که کامیون رد میشه از رو دخترش گیر کردم
هرچی تیر می زنم تو شیشه کامیون نمی شکنه انگار ضد گلولس، چون جای تیر روش مس مونه اما نمیشکنه
کمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک :(:(

seji

کاربر سایت
Dec 21, 2006
242
درسته شیشه ضد گلوله هست اما نه شیشه های بغل فقط شیشه جلو ضد گلوله هست اون دو تا یارو رو هم نزدی خیالی نیست از شیشه های بغل بخصوص سمت راننده به سرش شلیک کن ناک داون میشه میری مرحله بعد به همین راحتی

اگه نتونستی بگو سیوش رو بذارم که اونم ترفند خاص خودش رو داره

www.BaziMarket.com Best PC Games Internet Shop

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
f1 f1 f1 f1
آقا من همون جا که بیشتر بچه ها گیر کرده بودند که کامیون رد میشه از رو دخترش گیر کردم
هرچی تیر می زنم تو شیشه کامیون نمی شکنه انگار ضد گلولس، چون جای تیر روش مس مونه اما نمیشکنه
کمـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــک :(:(

باید اینقدر به اون شیشه تیر بزنی تا بشکنه ، سعی کن به محض اینکه توی دید میاد تا جای ممکن بهش تیر بزنی، در نهایت هم می شکنه و راننده می میره .

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
سلام دوستان من این تاپیک رو از زیر آوار کشیدم بیرون تا بگم:
کسی ترینر یا چیت نداره که جون بی نهایت به ما بده؟

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
سلام دوستان من این تاپیک رو از زیر آوار کشیدم بیرون تا بگم:
کسی ترینر یا چیت نداره که جون بی نهایت به ما بده؟
----------------کسی نیست جواب من بیچاره رو بده:-"من بازی رو تموم کردم ولی میخوام دوباره برم(روی درجه:MORPHIN)و به این ترینر نیاز دارم------------------------

kazem3300

کاربر سایت
Nov 11, 2009
13
شرمنده باز مزاحم شدم بقیه مراحل رو رد کردم اما باز تو یه مرحله گیر کردم.
اونم اونجاست که دوختره کنار حوض نشسته که هنگامی که نزدیکش میشی یه هو میره تو دمو بعد که دمو تموم میشه من هر کار کردم گیم اور میشم حتی یه سری همه اون ادما رو که تو طبقه بالا بودن رو کشتم ولی باز یدفعهkaneandlynch کشته میشه ؟

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
شرمنده باز مزاحم شدم بقیه مراحل رو رد کردم اما باز تو یه مرحله گیر کردم.
اونم اونجاست که دوختره کنار حوض نشسته که هنگامی که نزدیکش میشی یه هو میره تو دمو بعد که دمو تموم میشه من هر کار کردم گیم اور میشم حتی یه سری همه اون ادما رو که تو طبقه بالا بودن رو کشتم ولی باز یدفعهkaneandlynch کشته میشه ؟

این جا باید سریع به اون مینی که دست کارلوس بود و الان روی زمین افتاده تیر بزنی تا منفجر بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر