راهنمایی درباره ی devil may cry 4

eR67

کاربر سایت
Nov 25, 2007
139
سلام
این غول مرحله ی 13 (اژدها) رو چجوری باید کشت؟؟؟
با نیرو راحت بود ولی با دانته نمی دونم چجوری باید بکشمش؟!؟!؟

ashly

کاربر سایت
Jun 3, 2008
5
سلام
ببخشید اگر صحبت ها و سوال های شما را قطع میکنم
من راهنمای کامل و فارسی بازی Devil may cry 4 را در این تاپیک گذاشتم
اگر خواستید دانلود کنید

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=14513&page=9
سلام رفقا اینم سیو بازی فقط تا مرحله 19 چون کیفش به اینه که خودتون غول اخر بازی رو رد کنیدhttp://www.zshare.net/download/16409400e9391978

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین
سلام
این غول مرحله ی 13 (اژدها) رو چجوری باید کشت؟؟؟
با نیرو راحت بود ولی با دانته نمی دونم چجوری باید بکشمش؟!؟!؟

من انقریبه که شاخ دربیارم!!! من نمیدونم چرا برعکس همه هستم :biggrin1: همه اینجا به نظرشون بازی با نیرو آسون تر بوده ولی من به نظرم با دانته خیلیییییی آسون تر و باحال تر بود. شاید به خاطر این که 3 اش رو اینقدر تموم کردم رو همه سختی ها و بیشتر فن های دانته رو حفظ بودم.
به هر حال برای کشتن اون غولش (که به نظر من با دانته بار ها از نیرو آسون تر بود :confused::confused::confused:) بهترین کار از نظر من اینه که style ات رو بزاری روی Swordmaster، سعی کن تا جایی هم که میتونی Purple Orb بخری. وقتی استایلیت رو گذاشتی رو Sword master وقتی که اون بالاست مدام بپر و L رو بزن (نمیدونم با کامپیوتر بازی میکنی یا نه ولی تو کیبورد L همون دکمه ایه که کارهای خاص هر استایل رو انجام میده). حتما حتما حتما هم فن Air Hike رو بخر. سعی کن تو این حالت که اون بالا وایساده و تو پایینی زیاد Devil Trigger رو هدر ندی. وقتی که رفت بالا و به اون حالتی اومد پایین که اون یارو صورتیه :biggrin1: ازش در اومد، سعی کن Devil شی و تا جا داره اون یاروئه رو بزنی. آخر جونش هم که رسید و اومد پایین هر Devil شو و هر چی فن با Sword Master بلدی روش اجرا کن :biggrin1:. به همین سادگی. باور کن با دانته کشنتش خیلییییییی ساده تر از نیروئه.

dmc_dante222

کاربر سایت
Jul 15, 2008
76
به نظر منم با دانته واقعا آسون تره...
ولی اصلا به فن air hike نیاز نیست...چون غول خیلی ساده ای هست مثل اون غورباقه...
فقط باید راه کشتنش دستت بیاد...چیز خاصی نداره که بتونه بزنتت...
ولی در هر حال استیلت رو بهتره رو شمشیر بزاری بیشتر و بهتر به کارت میاد....
وقتی هم میشینه رو زمین فقط دو بگیر...
وقتی هم که حمله میکنه رو زمین جهش کن وقلط بخور...
وقتی هم که اون کیسه ی زیر شکمشو بیرون آورد یه حلی بهش بده...
اگه هم توی این بازی مبتدی هستی و فن هارو بلد نیستی...وقتی میخوا مرحله رو انتخاب بکنی و کردی عکس کارکترت میاد قبل از این که دکمه ی شروع رو بزنی یه rb بزنی زیر کاراکترت مینویسه اتوماتیک و فقط کافیه شمشیر بزنی خودش همه ی فن ها رو میزنه.....

javad_natasha

کاربر سایت
Apr 8, 2008
55
نام
جواد
سلام من وقتي ميخوام استيل شمشير بزارم بايد رو كدوم گزينه برم وقتي بازي رو شروع كردم ديويد هانتر رو زدم يعني چي اگر اون گزينه رو ميزدم چي ميشد اگر ميتونين يكمي در مورد گزينه ها توضيح بديد كه هر كدوم به چه درددي ميخوره خواهشا كامل جواب بدين چون حتما اين سوال سوال خيلي هاي ديگه هم هست راستي من تو اول مرحله 3 بعد كشتن گلادياتورها گير كردم همه راهها بستس در هم باز نميشه چيكار كنم در ضمن وقتي ميگه قدرتت رو پر كن نميگه كدو.م گزينه كه اون رو پر كني اگه ميشه يه توضيح كامل بديد استفاده صحيح گزينهها با تشكر

dmc_dante222

کاربر سایت
Jul 15, 2008
76
اون درجه هایی که میگی مثل human یا devil hunter درجه های سختی بازی هستن...
یعنی human همون easy هستش و devil hunter همون normal هست...
درجه ی دویل هانتر رو هم که تموم کردی یک درجه سختی ای به نام son of sparda باز میشه...که اون درجهی سختشه...بعد هم به ترتیب درجه های dante must die وheaven or hell باز میشه که heaven or hell دیگه جزو درجه سختی به حساب نمیاد چون با یک ضربه همه میمیرند وخودتم میمیری....یعنی کشک.
اتفاق خاصی هم رخ نمیده توی انتخاب درجه ها فقط دشمنا سگ تر میشن و توی مبارزه ها برای مثال اگه با 10 ضربه میمردی الان با 6 ضربه میمیری...
اصلا توی بازی گلادیاتوری داره؟:laughing:
اگه دقیق تر بگی کجایی بهت میگم چه کنی...
قدرتت هم با دکمه ی LT پر میشه...
موفق باشی...

Arx_Game

کاربر سایت
Jun 18, 2008
1
سلام بچه ها
من تو مرحله ی 15 اونجایی که اون یارو برقیه میاد گیر کردم
نمیشه زدش تازه جون هم نداره میشه راهنمایی کنین ؟

dmc_dante222

کاربر سایت
Jul 15, 2008
76
اول اینقدر با تیر باید بزنیش تا جونش دراد...بعد با شمشیر برو سراغش و یه حالی بهش بده...بعد دوباره برقی شد فقط بپر و تیر بزن...همین کار رو دو بار ادامه بدی تموم میشه...وقتی هم داری میزنیش خودتو شیطانی بکن تا ضربه هات کاری تر بشن...
موفق باشی.;)

ebikhafan

کاربر سایت
Jul 11, 2008
75
ترتيب براي راهرو ها

اون جايي كه با نرو مي ريد فكر مي كنم اينجوري باشه

جلو چپ راست (البته ممكنه جلو، راست،چپ هم باشه كه ميگم درست يادم نمي ياد)

اون وقتي كه با دانته مي ريد:

جلو عقب(يعني بايد از همون جايي كه اومديد بر گرديد) راست راست.

سؤالي بود در خدمتيم.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام آقا میشه توضیح دقیق بدید اون دو تا چهار راه مرحله 13 با دانته چطوری باید رد کرد؟ به ترتیب بگید

دقت كن!
من جهت ها رو نميگم. فقط هميشه از سمتي برو كه سايه دانته دقيقا پشت سرش باشه! خيلي راحته ( فقط به سايه توجه كن) :clover:

آخرین ویرایش:

parol

کاربر سایت
Mar 30, 2008
175
من تو مرحله 2 گیر کردم جایی که نشون میده وحشیها به خیابون ریختن و روی ماشین ها دارن اربده می کشن بعد وارد اطاق می شم روی یه نشون وایمیستم بعد یه الماسی براق می شه نمیدونم چی کار کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر