همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
من هیچ وقت نتونستم خودمو با این سریال مچ کنم :D!
حتی خریدم 4 فصل اولش رو اما اصلا حس دیدنش نمیومد :D (برخلاف فرار از زندان!) الان من دوبلش رو گرفتم 2 قسمت اولش رو دیدم خیلی سریال قشنگی به نظر میاد :D!
حالا تا ببینیم چی میشه :D کسایی که نسخه بی سانسور دیدند بگند دوبلش خیلی سانسور داره!؟

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,646
نام
iMAN
با کمال ناباوری به شدت سانسوری کم داره ...! منم کف کردم ...! البته بعضی سکانسها که 100درصد حذف میشن ولی سر لباساشون شما نگران نباش ... چنان برات ادیتش میکنن که انگار لباساش واقعیه...! :d اگه بگیم متوسط هر قسمت 40 دقیقه اس ، اون قسمتهایی که مشکل دارن رو 4 - 5 دقیقه اش رو حداکثر ...! می برن...!
من فکر میکردم دوبلور ساویر صدای جک رو دوبله کنه ... خیلی بهش میاد...! :d

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اینا یک آدمایی هستند که....لباس می دوزن طرح دار!
بابا مثلا کیت مجبوره آستین حلقه ای بپوشه.وقتی هواپیماش تو یه جزیره ی استوایی سقوط کرده چیکار کنه؟

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
کی دوبلش کرده؟این همون دوبله ای هست که شبکه ی PDF انجام داده؟!
یه نمونه آپلود میکنید ببینیم چطوریاست:D

آخرین ویرایش:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,646
نام
iMAN
اونجا تو جنگل هم باهال بود که ساویر یه جمله به کیت میگه تهش میگه sweetheart (درست نوشتم؟:d) یارو دوبلوره هم غلیظ گفت گفت عزیزم...! کلا دوبله اش نزدیکه عالیه ! صدای هارلی هم افتضاحه...! )xجان لاک بیچاره هم صدای قلدرها رو دادن بهش...! :))

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,646
نام
iMAN
لیست دوبلورهای لاست : :d
جک شپرد : منوچهر والی زاده - کیت : زهره شکوفنده - ساویر : سعید مظفری - جان لاک : میثم نیکنام -سعید : منوچهر زنده دل - بون : افشین زینوری - چارلی : کامبیز شکوفنده - شانون : مهرخ افضلی - کلیر : مریم شیرزاد - هوگو( هارلی) : ابراهیم شفیعی -مایکل : بهروز علیمحمدی - والت : متانت اسماعیلی

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,646
نام
iMAN
یه دقیقه برو مغازه عرضه محصولات فرهنگی محله تون:d کرایه بگیر دیگه...! کی حالو حوصله آپلود داره اونم تو این ایام فرخنده...!:p با این وضع نت ...! :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر