شایعه: معرفی بازی Diablo 4 در رویداد بلیزکان 2019

فرداد معبودی

کاربر سایت
Nov 17, 2014
449
نام
فرداد معبودی
Diablo.jpg

درست به مانند سال قبل، اطلاعات جدیدی پیش از شروع رویداد بلیزکان 2019 فاش شده است که بیان می‌دارد در این رویداد سرانجام شاهد معرفی بازی Diablo 4 توسط شرکت بلیزارد خواهیم بود و به طور کلی اخبار فراوانی پیرامون این مجموعه به اشتراک گذاشته می‌شوند.
حساب کاربری Metro در توییتر که سال پیش کاراکتر جدید Ashe برای Overwatch را پیش از بلیزکان لو داده بود اکنون خبر داده که در نمایشگاه امسال اخبار فراوانی پیرامون مجموعه نقش‌آفرینی Diablo خواهیم شنید. علاوه‌بر معرفی بازی Diablo 4 که مدت‌هاست مخاطبین فراوانی منتظر رونمایی از آن هستند و شایعات مختلفی نیز پیرامون آن شنیده شده، قرار است نسخه ریمستر شده یکی از تحسین شده‌ترین قسمت‌های این سری یعنی بازی Diablo 2 هم معرفی شود. اکانت Metro اطلاعات بیشتری در خصوص این دو...

Continue reading...

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
حتی اگه diablo 4 طی بلیزکان معرفی بشه، نمایش بازی فوق العاده باشه و همون چیزی باشه که همه منتظرش بودن، بخاطر مسائل چین و هنگ گنگ ملت تا خشتک بلیزارد رو روی سرش نکشن ول نمیکنن :-":-":-"

در کل چیپس و پاپ کرن بدست منتظر بلیزکان هستیم :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,336
نام
مــاکــان
امسال دیگه واقعا وقتشه، هیچوقت از D3 خوشم نیومد، شاید 4-3 باری خواستم استارت بزنم اما هربار بعد 3-2 ساعت بیخیال شدم.
آرزو میکنم که تو نسخه جدید بیس D2 درنظر گرفته باشن و برپایه اون رفته باشن بالا.
در غیر اینصورت عناوین دیگه هستن که جاشو پر کنن.

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
امسال جهنم میکنن برا بلیزارد
باید یه جوری خوبی از خجالتشون در بیان که تا عمر دارن یادشون نره

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
چی شده مگه؟
تا همین الان تمامی event هایی بلیزارد هموشن از دم کنسل شدن به علت ترس تجمع و به خشونت کشیده شدن تجمع:Dهمه چیز از اونجایی شروع شد بلیزارد تصمیم گرفت بخاطر ماجرای چین یک pro player رو بن کنه الکی و بیانیه چرتو پرت پشت سرش بده و اتیش بالا گرفت و دوباره زدن یه تیم امریکایی رو بن کردن سر چین و پای کنگره امریکا هم به داستان باز شده :D خیلی خلاصه گفتم برات داستان رو و بسیار جزییات داره که از توان من روایت ماجرا خارجه انقدر که ماجرا عمیق و با جزییات هست اما واقعا بلیزکان رو به صورت جدی به اتیش نکشن شانس اوردن.بعد این ماجرا بلیزارد رو تموم شده بدونین از الان.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تا همین الان تمامی event هایی بلیزارد هموشن از دم کنسل شدن به علت ترس تجمع و به خشونت کشیده شدن تجمع:Dهمه چیز از اونجایی شروع شد بلیزارد تصمیم گرفت بخاطر ماجرای چین یک pro player رو بن کنه الکی و بیانیه چرتو پرت پشت سرش بده و اتیش بالا گرفت و دوباره زدن یه تیم امریکایی رو بن کردن سر چین و پای کنگره امریکا هم به داستان باز شده :D خیلی خلاصه گفتم برات داستان رو و بسیار جزییات داره که از توان من روایت ماجرا خارجه انقدر که ماجرا عمیق و با جزییات هست اما واقعا بلیزکان رو به صورت جدی به اتیش نکشن شانس اوردن.بعد این ماجرا بلیزارد رو تموم شده بدونین از الان.
جالبه تمام این قضایا بعد از رفتن بنیان گذارای بلیزارد اتفاق افتاده. یعنی نگذاشتن عرق رفتنشون خشک بشه و سریع همچین حرکتایی زدن. اینقدر سطح بلیزارد افت کرده که واقعا آدم تعجب میکنه چجوری توی 1 سال بلیزارد اینجوری از عرش به فرش رسید. نابود کردن خودشون رو عوضیا.

پ.ن: مثل اینکه خبر رو باید تایید شده بدونیم. آرت بوک ها لو رفتن:

New Artbook Leak Confirms Diablo 4

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
جالبه تمام این قضایا بعد از رفتن بنیان گذارای بلیزارد اتفاق افتاده. یعنی نگذاشتن عرق رفتنشون خشک بشه و سریع همچین حرکتایی زدن. اینقدر سطح بلیزارد افت کرده که واقعا آدم تعجب میکنه چجوری توی 1 سال بلیزارد اینجوری از عرش به فرش رسید. نابود کردن خودشون رو عوضیا.

پ.ن: مثل اینکه خبر رو باید تایید شده بدونیم. آرت بوک ها لو رفتن:

New Artbook Leak Confirms Diablo 4
بنیان گذارا هیچ وقت اجازه نمیدادن پول جای همچیز رو بگیره چون چیزی که ساخته بودن براشون ارزش معنوی هم داشت مخصوصا داخل بلیزارد. الان بلیزارد واقعا تفاوت زیادیی با بتزدا یا ea و ... نداره و یه تیر خلاص تو سر خودشون زدن تموم شد رفت.فقط کامنتای لینکی که گزاشتی رو بخون :D

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
هیچ وقت قیافه مایک مورهایم رییس سابق بلیزارد ، وقتی پارسال نطق اخر رو خوند و خداحافظی کرد رو یادم نمیره ، از اونجا بود که گفتم این بلیزارد مثل سابق نمیشه . مایک مورهایم طوری رفت و به جمعیت نگاه کرد که انگار ناامید بود.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
بلیزارد مجبوره این بازی معرفی کنه و از طرفی هم مثل اکتی یا EA خودش وارد جمع لوت باکسی ها نکنه چرا که Riot داره با تمام قدرت میاد تا بازار ازشون بگیره مرسی Riot نزار بلیزاد تبدیل بشه به یه کمپانی بی رقیب که هر کار دلش بخواد میکنه >:)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بلیزارد مجبوره این بازی معرفی کنه و از طرفی هم مثل اکتی یا EA خودش وارد جمع لوت باکسی ها نکنه چرا که Riot داره با تمام قدرت میاد تا بازار ازشون بگیره مرسی Riot نزار بلیزاد تبدیل بشه به یه کمپانی بی رقیب که هر کار دلش بخواد میکنه >:)
کاری ندارم، اما همون Riot خودش منبع رسوایی هست و روزی نیست یه خبر از جو کاری داغون اونجا و سوءاستفاده های جنسی که هر روز بر ملا میشه، نیاد. به قولی میگن مسموم ترین فضای کاری توی تمام شرکت های بازی سازی رو همین Riot داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر