امتیازات Disco Elysium

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,248
نام
امیرحسین
آخرین ویرایش:

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
خواستین نقد ACG هم ببینید. تا حالا Karak رو انقدر در مورد یه بازی ذوق زده ندیده بودم. :D
تو یه پادکست هم حرفای خیلی جالبی می‌زد در مورد بازی: یکی این که داستان و روایت بازی به حدی گسترده‌اس که Chris Avellone تو رویاهاش هم همچین چیزی ننوشته!
یکی هم اینکه سیستم‌های بازی انقدر عمیق و پیچیده هستن که دیوینیتی اوریجینال سین 2 جلوش عین خیلی ساده به نظر می‌رسه. :D

خلاصه که گوتی غیرمنتظره سال هم مشخص شد. هایپ :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یعنی تخت و تاج Divinity Original Sin 2 به چالش کشیده شده؟ :D
از ثانیه به ثانیه بازی شخصیت میباره، به طوری که خیلی ها گفتن Disco Elysium تورمنت مدرن هست. شاید بهترین و "Smart"ترین داستان چند سال اخیر رو شاهد باشیم.
ظاهرا با یکی از اون بازی هایی طرفیم که هر 10-15 سال یه بار میان و تا 15 سال دیگه هم موندگار هستن.

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
یعنی تخت و تاج Divinity Original Sin 2 به چالش کشیده شده؟ :D
از ثانیه به ثانیه بازی شخصیت میباره، به طوری که خیلی ها گفتن Disco Elysium تورمنت مدرن هست. شاید بهترین و "Smart"ترین داستان چند سال اخیر رو شاهد باشیم.
ظاهرا با یکی از اون بازی هایی طرفیم که هر 10-15 سال یه بار میان و تا 15 سال دیگه هم موندگار هستن.
معلوم نیست واسه کنسول ها هم میاد یا نه؟
من که تو عمرم یدونه crpg بازی نکرده بودم چنان شیفته دیوینیتی شدم که رو درجه سختی انر هم رفتم که پلاتش کنم :D

• Like
Reactions: Destruction

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,248
نام
امیرحسین
جدا از کیفیت و بدیع بودن برای رضایت الهی هم که شده بازی رو بخرید :D ریجن روسیه قیمت بازی یک چهارمه حدود ۱۱ دلار

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
مادر بگرید از این گرافیک اب رنگی :

de-wakeup-1600x900.jpg

de-church-1600x900.png

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
شرم بر من که تا همین چند روز پیش از بازی چیز خاصی نمیدونستم :| :D
و حیف که فعلا وقت نیست بریم سراغ بازی :|
divinity os 2 انقدر از هر نظر عالی بود که باورش سخته انقدر زود یه بازی دیگه بیاد و به خوبی اون باشه، کلا از این موج جدید crpg های باکیفیت به شدت استقبال میشه :D

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
امان از این سیاست‌های کثیف که باعث میشه کنسول‌دارا نادیده گرفته بشن و بازی فقط روی PC عرضه بشه :D
شرمنده اگه ناشر مستقل هستن پول ندارن بیارن بازیشون رو کنسولا ! میدونم داری به من تیکه میندازی ولی مقایست با راکستار قشنگ Next Level ـه Next Level ـه ! ایشالا PC گیمر ها احترام بزارن به سازنده و رو پلتفرم اصلی و هدفشون عالی بفروشه شما هم بتونی بازیش کنی :>

• Smile
Reactions: FUTURE

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
دم حمیدرضا گرم اخبار بازی رو به ما رسوند... از این استیم و EGS لعنتی و اینا که بخاری بلند نمیشه بازی رو تبلیغ کنن
شدیدا امیدوارم بازی رو روی سوییچ ببینیم و بخرمش
چه سورپرایز خفنی انداختن وسط این آخر سالی بدون هیچ بوق و کرنایی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر