Bloodborne بهترین در سری souls از نظر میازاکی است!

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
119608

هر قسمت از سری souls از Demon souls تا آخرین اثر عرضه شده همگی عناوینی کلاسیک و مناسبی هستند
ما هیچوقت اولین باری که dark souls را تجربه کردیم فراموش نخواهیم کرد اما وقتی به این فکر میکنیم که کدام یکی از آنان بهترین است
جوابمان مشخص است عنوان انحصاری ps4 یعنی Bloodborne این برتری را نسبت به بقیه عناوین بدست می آورد و مشخص شده که حتی کاردان سری نیز با ما هم نظر است!.

در مصاحبه ای با gamespot Brazil که توسط کاربر Gbraga در ResetEra ترجمه شده
از آقای Hidetaka Miyazaki سوالی پرسیده شد کدام یک از عناوینی که تا به حال برروی آن آن کار کرده اثر مورد علاقه اوست.
پس از مقایسه بین فرزندانش پاسخ داد Bloodborne در قلب او بیشترین جایگاه را دارد

"من باور دارم که آن را به روش خودم ساختم , روشی که می خواستم"

بنظر میرسد که آقای میازاکی از این عنوان راضی بوده اما خودش این موضوع را تصدیق و از نظرش ایده آل نبوده
"من باید Chalice Dungeons و Blood Gem ها را بهبود میبخشیدم ایکاش کمی جزئیاتشان بیشتر بود و دقیق تر عمل میکردند من می توانم امکان افزودن چیزهای بیشتر در آن را ببینم"

ما میدانیم که او فرصت افزودن این مکانیک ها را در آینده نیز دارد اگرچه تصمیم ساخت دنباله ای از سری از اختیار او خارج است.
در حقیقت کمی عمل احمقانه ای خواهد بود اگر کمپانی سونی از Bloodborne 2 برای ps5 بگذرد.
این عنوان می تواند انحصاری بزرگی برای کنسول نسل آینده باشد مهم نیست که در شرکت داخلی ساخته شود یا اینکه Software توسعه آن را به دست گیرد.

کدام عنوان از سری عناوین souls مورد علاقه شماست؟

منبع
Bloodborne Is the Best Souls Game, and Even Souls Creator Knows It

آخرین ویرایش:

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
هــــی... یه تیکه مصاحبه اش خیلی خفن به اوئدا ادای احترام می کنه
کاش اونم ترجمه می کردی :D ملت دستشون بیاد، اوئدای لعنتی چقدر گندست تو ژاپن
نیل دراکمن و بروس استرلی هم در یک مصاحبه می گن که از ueda خیلی الهام گرفتن,یوکو تارو هم گفته که ازش الهام گرفته و ...
فقط با ۳ تا بازی در کل کارنامه اش,در این حد تاثیر گذار بوده
SotC الان دو نسل هست که داره remake می شه,حتی سونی هم می دونه که چقدر این بازی خاص هست
من فقط امیدوارم یکی بهش پول بده که بازی بعدیش هم بسازه,سونی که دیگه این کار را نمی کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر