Bloodborne بهترین در سری souls از نظر میازاکی است!

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
119608

هر قسمت از سری souls از Demon souls تا آخرین اثر عرضه شده همگی عناوینی کلاسیک و مناسبی هستند
ما هیچوقت اولین باری که dark souls را تجربه کردیم فراموش نخواهیم کرد اما وقتی به این فکر میکنیم که کدام یکی از آنان بهترین است
جوابمان مشخص است عنوان انحصاری ps4 یعنی Bloodborne این برتری را نسبت به بقیه عناوین بدست می آورد و مشخص شده که حتی کاردان سری نیز با ما هم نظر است!.

در مصاحبه ای با gamespot Brazil که توسط کاربر Gbraga در ResetEra ترجمه شده
از آقای Hidetaka Miyazaki سوالی پرسیده شد کدام یک از عناوینی که تا به حال برروی آن آن کار کرده اثر مورد علاقه اوست.
پس از مقایسه بین فرزندانش پاسخ داد Bloodborne در قلب او بیشترین جایگاه را دارد

"من باور دارم که آن را به روش خودم ساختم , روشی که می خواستم"

بنظر میرسد که آقای میازاکی از این عنوان راضی بوده اما خودش این موضوع را تصدیق و از نظرش ایده آل نبوده
"من باید Chalice Dungeons و Blood Gem ها را بهبود میبخشیدم ایکاش کمی جزئیاتشان بیشتر بود و دقیق تر عمل میکردند من می توانم امکان افزودن چیزهای بیشتر در آن را ببینم"

ما میدانیم که او فرصت افزودن این مکانیک ها را در آینده نیز دارد اگرچه تصمیم ساخت دنباله ای از سری از اختیار او خارج است.
در حقیقت کمی عمل احمقانه ای خواهد بود اگر کمپانی سونی از Bloodborne 2 برای ps5 بگذرد.
این عنوان می تواند انحصاری بزرگی برای کنسول نسل آینده باشد مهم نیست که در شرکت داخلی ساخته شود یا اینکه Software توسعه آن را به دست گیرد.

کدام عنوان از سری عناوین souls مورد علاقه شماست؟

منبع
Bloodborne Is the Best Souls Game, and Even Souls Creator Knows It

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
وقتی مانوس و ارتوریاس (از نظر من بزرگ ترین فرمانده ی تاریخ سولز) اون نبرد رو داشتن و نهایتا زره ارتوریاس اسیب میبینه و نفرین وارد بدنش میشه:(
زخمی خودشو از مهلکه نجات میده و به اون منطقه میرسونه که ما وقتی دنبال مانوس هستیم بهش میرسیم
یادمه وقتی رسیدم اونجا ، خدا شاهده دوست نداشتم به صحنه ورود کنم:(
میدونستم کی پشت دروازه اس
چه هیبتی!
چقدر تو خفن بودی بشر
افسوس که قبول کردی به جنگ با مانوس بری
البته گویین فقط تورو داشت:(

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
هــــی... یه تیکه مصاحبه اش خیلی خفن به اوئدا ادای احترام می کنه
کاش اونم ترجمه می کردی :D ملت دستشون بیاد، اوئدای لعنتی چقدر گندست تو ژاپن
آه از میازاکی هم باید یک پلی به نیتندو بزنی :D خود اصل جنس بچسب Bloodborne

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
آه از میازاکی هم باید یک پلی به نیتندو بزنی :D خود اصل جنس بچسب Bloodborne

چی؟
داداش اوئدا... فومیتو اوئدا، خالق ICO و Shadow of the Clossus
نینتندو خر کیه این جا :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
بعد جالبه تو اون تاپیک مسخره دومین بازی ساز نوشته بودن اونایی که نگذاشتید تو لیست بهتر از اوئدا نبودن! ? اون همه آدم تو لیست راست دست گذاشت روی اوئدا ، نمی‌دونم با چه نگرشی ، اندیشه ای ، دلیلی!
..........

نکته دیگه هم فکر کنم جواب خوبی برای کسایی بود که میگفتن توجه زیادی به بلاد به خاطر انحصاری بودنشه نه کیفیتش!

آخرین ویرایش:

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,356
بعد جالبه تو اون تاپیک مسخره دومین بازی ساز نوشته بودن اونایی که نگذاشتید تو لیست بهتر از اوئدا نبودن! ? اون همه آدم تو لیست راست دست گذاشت روی اوئدا ، نمی‌دونم با چه نگرشی ، اندیشه ای ، دلیلی!
..........

نکته دیگه هم فکر کنم جواب خوبی برای کسایی بود که میگفتن توجه زیادی به بلاد به خاطر انحصاری بودنشه نه کیفیتش!
مسخره نبود :|:))

START: You've already revealed that ICO was the game that made you want to make games. Do you ever intend to work with Fumito Ueda? Or have you ever talked to him about it

Miyazaki: I love ICO. Not only ICO, but I'm a big fan of Ueda-san's other games and have personal contact with him. I have a lot of respect, and we are friends. But when it comes to creating games together, I don't think it will ever happen, because to develop a game, it's better to have just one director. So the game is first developed with the director's creative vision. I have my vision, and Ueda-San has his. Probably if we happen to work together, I wouldn't be in the position of director. If Ueda-san were in the leading role, showing his vision, I would be working more on the technical, the planning side. But what I want right now is not that. Also, I believe that making a game with two directors requires two people with very close ideas, and I don't think we both have that. So I guess the result would not be good. That said, if I were to work in a more technical part, surely Ueda-san would be on the list of people I would like to work with.

START: Demon's Souls was not released in the West until nine months after arriving in Japan. Sony Worldwide Studios president Shuhei Yoshida has said he regretted not believing the game so much at the time. Has he ever apologized to you for this?

Miyazaki: Yoshida-san is a sincere and straightforward person, so he talks about what he really felt (at the time of Demon's Souls), and it seems to me that he's been playing and having a lot of fun with my games after that. And in the end, I believe this was an episode that was good to have happened.

START: But did Shuhei Yoshida ever apologize personally

Miyazaki: No.

START: And why do you think that was good

Miyazaki: I think that from my current perspective. If Demon's Souls had been sold well at release time, it might not have had many repercussions after that. But we don't know what could have happened. In the end, the Demon's Souls gained good reviews, and this eventually linked with the development of Dark Souls and after Bloodborne. So, in the end, it wasn't an event that got in the way.

START: You are part of a new generation of Japanese game creators. Besides, you can also cite Yoko Taro as another name that has gained relevance in recent years. What do you think about this generation

Miyazaki: I have a curiosity about Yoko Taro because he likes a lot of Fumito Ueda-san, and we are rivals in this subject. I want to be more fan of Ueda-san than he is, and I don't give up on that (laughs).

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
..........

نمیدونم منظورشون کیا بوده، شاید واقعا بزرگ بودن، ولی این که چرا به اوئدا گیر دادن صرف اینه که فکر می کنن دو تا بازی برای تاثیرگذار شدن بازیساز کمه،... احتمالا تو ذهن شون اینه که اینا باید مثل EA فیفاوار بازی بدن تا تبدیل شن به بازیساز درجه یک و تاریخساز
حرف هایی میزنن ها :|

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
البته اسم بازی Bloodborne هست تو پست اول همه جا نوشته شده Bloodborn
منم تو تمام بازیای فرام بلاد رو بیشتر از همه دوست داشتم
هیچی نمیتونه جای اون اتسمفر تیره و تاریکو بگیره تازه حیف بخاطر اینکه برای بازی مشکل پیش نیاد یه سری از محتواشو حذف کرده بودن یادمه تو یکی از فایلایی که از زمان ساخت پیدا کردن یه باس بچه دستش بوده وقتی میره فاز بعدی بچرو میکوبه رو زمین میترکونه (باسش تو بازی هست اسمش یادم رفته) و کلی محتوای دیگه که میتونست به تیر تر شدن بازی کمک کنه
کلا از هر نظر برای من شاهکار بود امیدوارم نسخه دومش ساخته بشه اگه تو نسخه بعدی توی مبارزات از سکیرو یکم الهام بگیرن و بهبودش بدن هیچ چیزی کم نداره
سکیرو تنها نکته مثبتی که داشت مبارزاتش بود بقیش یه پسرفت کامل نسبت به بازیای قبلی FS بود

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
البته اسم بازی Bloodborne هست تو پست اول همه جا نوشته شده Bloodborn
منم تو تمام بازیای فرام بلاد رو بیشتر از همه دوست داشتم
هیچی نمیتونه جای اون اتسمفر تیره و تاریکو بگیره تازه حیف بخاطر اینکه برای بازی مشکل پیش نیاد یه سری از محتواشو حذف کرده بودن یادمه تو یکی از فایلایی که از زمان ساخت پیدا کردن یه باس بچه دستش بوده وقتی میره فاز بعدی بچرو میکوبه رو زمین میترکونه (باسش تو بازی هست اسمش یادم رفته) و کلی محتوای دیگه که میتونست به تیر تر شدن بازی کمک کنه
کلا از هر نظر برای من شاهکار بود امیدوارم نسخه دومش ساخته بشه اگه تو نسخه بعدی توی مبارزات از سکیرو یکم الهام بگیرن و بهبودش بدن هیچ چیزی کم نداره
سکیرو تنها نکته مثبتی که داشت مبارزاتش بود بقیش یه پسرفت کامل نسبت به بازیای قبلی FS بود
داداش اونی که منظورته تو دارک سولز ۳ بودا !!
اسمش فکر کنم‌ Oceiros, the Consumed King بود

• Like
Reactions: zilyzal

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر