Max Payne 2: The Fall of Max Payne شانزده ساله شد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
1.jpg

شانزده سال پیش در چنین روزی، عنوان بسیار زیبا و خاطره انگیز Max Payne 2: The Fall of Max Payne توسط استودیو راکستار گیمز برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد. عنوان مکس پین توسط استودیو فنلاندی رمدی انترتینمنت ساخته شده بود.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
wt! البته ورژن اصلی اینه و مونا اصلا نمی میره! اصلا فکر نمیکردم چنین پایان خوبیم داشته باشه واقعا خوش حال شدم:-bd ولی با این پایان مکس پین 3 چی میشه یعنی canon نیست:(؟!

نه فکر کنم یه جایی خوندم که ورژن اصلی همونیه که مونا توش میمیره و این پایان مخفی فقط تخیلات خود مکس پین ـه.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
مکس پین 1 بشدت بهتر و خاطره انگیزتر از این بازی بود..........مخصوصا برف بی پایانی که از ابتدا تا انتهای شماره 1 بی وقفه میبارید و فضای عالی رو درست کرده بود یا کابوسای مکس
ولی شماره 2 هم عالی بود و ادامه نسبتا شایسته ای برای شماره 1 بود

ولی شماره 3 به طور شایسته ای گند زد تو سری

.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
فقط اون مرحله ای که باید از اون ور سایت ، یه ور دیگه ی سایت رو اسنایپ می کردی که مکس بتونه در بره
چه شاهکاری بود این
اون مرحله تونل وحشته که هیچ دشمنی نداشت

دو تا بازی اول مکس پین هیچ وقت برام تکرار نشدن

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
261
مکس پین 3 که واقعا از نظر داستانی افتضاح کامل بود
کاراکتر مکس در مورد همه چی صحبت میکرد بعضی وقتا دلم میخواست خفه شه :)) کلا راکستاری که شخصیت مثل آرتور مورگان میسازه انتظار بیشتری میرفت
هر جور حساب میکنم خیلیییی بهتر میشد داستان نسخه 3 در اورد :-&

• Like
Reactions: ROONEY190

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
نه فکر کنم یه جایی خوندم که ورژن اصلی همونیه که مونا توش میمیره و این پایان مخفی فقط تخیلات خود مکس پین ـه.
درسته همونیه که شما گذاشتی ولی من هرجا رو نگاه کردم میگن این اندینگ عالیه و max payne 3 هیچ وقت وجود نداشته و از این حرفا پس یعنی مونا نمرده و و مکس توهم نزده درسته آخرش همون جمله پایان اول میگه (i had a dream of my wife she was dead but it was alright) ولی توجه کنی برای یه پایان خوشحال کننده هم معنی میده تازه قبلشم پلیس ها گفتن we have two survivors

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
یک درصد فکر کنین مکس پین 4 یی در کار باشه، راک استار به عنوان ناشر ساختش رو به رمدی و سم لیک واگذار کنه... اونم ادامه ای بر داستان مکس پین خصوصا اتفاقای نسخه دوم...فقط میتونم بگم حیف که بعد نسخه دوم، نسخه سوم ساختش بعد مدتی به دست خود رمدی کنسل شد و امتیازش به خود راک استار واگذار شد...

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
یک درصد فکر کنین مکس پین 4 یی در کار باشه، راک استار به عنوان ناشر ساختش رو به رمدی و سم لیک واگذار کنه... اونم ادامه ای بر داستان مکس پین خصوصا اتفاقای نسخه دوم...فقط میتونم بگم حیف که بعد نسخه دوم، نسخه سوم ساختش بعد مدتی به دست خود رمدی کنسل شد و امتیازش به خود راک استار واگذار شد...
اصلا مهم نیست mp3 چه نسخه رمدی چه راکستار همون پایان dead on arrival قمت دوم بهترین پایان رو داشت و عالی بود

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
درسته همونیه که شما گذاشتی ولی من هرجا رو نگاه کردم میگن این اندینگ عالیه و max payne 3 هیچ وقت وجود نداشته و از این حرفا پس یعنی مونا نمرده و و مکس توهم نزده درسته آخرش همون جمله پایان اول میگه (i had a dream of my wife she was dead but it was alright) ولی توجه کنی برای یه پایان خوشحال کننده هم معنی میده تازه قبلشم پلیس ها گفتن we have two survivors
خود رمدی اعلام نکرده کدوم پایان اصلیه؟ معمولا این چیزا رو بعد یه مدت اعلام میکنن

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
خود رمدی اعلام نکرده کدوم پایان اصلیه؟ معمولا این چیزا رو بعد یه مدت اعلام میکنن
والا باید تایید بگن که DOA پایانش canon هست یا نه که نه چیزی نگفته در حال حاضر بیشتر یه پایان what if بنظر میاد ولی خب خیلیا همین پایان سری میدونن

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
الان یچی دیدم فقط میتونم بگم افسوس هرکی ببینه به حال mp3 گریه میکنه! بازی از سال 2005 توسط یکی از استودیوهای راکستار که سال 2006 بسته شد (سازنده های manhunt2) داشته ساخته میشده حتی خود اعضای استودیو نفهمیدن واسه چی استودیو رو یکدفعه ای بستن! و حیف و صدهزار حیف که نتونستن بازی رو بسازن......حالا چرا حیف چون بازی ستینگش تو روسیه بوده و نه برزیل! یه اتمسفر دارکیم داشته درست مثل 1.2 و کانسپت آرتاشم همین رو نشون میده! راکستار قبلا دروغ گفت که این کانسپت آخری مال GTA4 ولی طراحش جدیدا گفت نه این مال MP3 بوده! چی میشد اگه اسن MP3 ریلیز شده از رو زمین محو میشد و ما این رو میدیدیم!

یعنی گندای T2 و راکستار سر MP3 نابخشودنیه فکرش بکنید بعد اون وقتی بازی رو سال 2009 معرفی کردن گفتن صداپیشه مکس کس دیگه ایه و سیستم کاور جای بولت تایم رو گرفته! و بعد از بک لش ملت بازی رو تا 2011 دیلی زدن و صداپیشه و بولت تایم رو برگردونن ولی آخرش چی؟ بخاطر همین دیلی ضرر بزرگی خورد T2 و دیگه MP نمیبینیم! 8-|

7.JPG

ویدیو توضیح کامل و اسم شخصیت های توی کانسپت رو هم داره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر