ریمیکس رسمی موزیک sonic adventure به شایعات بازسازی آن قوت بخشید!.......

بنظر شما این عمل سگا اشاره به ساخت یک remake از عنوان خوش ساخت dreamcast است؟

• بله بله منتظرم open your heart (تم بازی)

رای‌ها: 3 33.3%
  • خیر sonic team اشغال سازی بیش نیست و سگا هم به باحالی همیشه نیست :))

رای‌ها: 1 11.1%
  • منتظر میمونم تا ببینم بالاخره میدن یا نه!

رای‌ها: 5 55.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    9

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
1571045790465.png

کمپانی sega برای اولین بار ریمیکس 4 آهنگ از عنوان sonic adventure را منتشر کرد و این عمل باعث شد تا فن های سری شروع به
گمانه زنی درباره یک بازسازی کامل (remake) از این عنوان بی افتند.

Welcome to Station Square موزیک hub world عنوان sonic adventure است که در سال 1998 بر روی کنسول Dreamcast عرضه شد
و هنوز هم به عنوان یکی از بهترین عناوین 3D سونیک ازش یاد می شود هرچند که این بیشتر درباره باقی رقباست تا خود sonic adventure.

با توجه به جایگاه فعلی سونیک این ریمیکس بعد از sonic mania بهترین اتفاقی است که برای سری افتاده است!

این ریمیکس ساخت Tee Lopes آهنگسار sonic mania و team sonic racing با همکاری
Jun Senoue گیتاریست و کارگردان موسیقی سری adventure

اکانت توییتر رسمی sonic آن را 4 ریمیکس جدید نامیده در حالی که
Tee Lopes اشاره کرده است که این 4 ریمیکس رسمی هستند.

همه اینها باعث شده تا طرفداران سری فکر کنند بازسازی کاملی از این عنوان در راه است.

کمپانی sega گاهی عناوین کنسول دوست داشتنی یعنی Dreamcast را ریمستر می کند مانند
ریمستر قسمت اول و دوم سری Shenmue اما با وجود کنترل های قدیمی و دوربین تاریخ گذشته sonic adventure
بنظر میرسد که این عنوان به یک بازسازی کامل (از پایه) احتیاج داشته باشد.

حدس زدن درباره اینکه sega چه کسی را برای این بازسازی بکار میگیرد غیرممکن است اما در حال حاضر هیچ عنوانی از سری برای عرضه معرفی نشده است و این بسیار عجیب است
مخصوصا وقتی که فیلمی از سری برای سال آینده در راه است باز هم نماد سری است و قرار است آن را فراتر از حد معمول خود ببرد.

تهیه کننده سری آقای Takashi Iizuka گفته است که عنوانی جدید که شامل سری اصلی میشود در دست توسعه است اما هیچ اطلاعاتی از آن در میان
گذاشته و این مورد remake بودن این عنوان را رد نمی کند.

منبع
Sonic Adventure remake rumours boosted by Welcome to Station Square music remix

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
شاید یه تیکه هاییش همخونی با متن اصلی نداشته باشه ولی من این تیکش متوجه نشدم یه جوانمردی ترجمه کنه :D
although that says more about the other rivals for the crown than it does about Sonic Adventure.

این اولین باری نیست که دارن به سری اشاره میکنن جدیدا یکی از طراح هاشم برگشته sonic team و تو لایو استریم هفتگی چنل یوتوب بازی بود و دفترش آوورد و طراحی هاش رو نشون داد :D

• Like
Reactions: voldmort

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
خداییش هیچ کس واسه این بازی هایپ نیست؟ :D بابا من اصلا سنم به این بازی نمیخوره ولی انقدر خوب بود از زمانی که تمومش کردم دنبال یه ریمیکم پپسی من اینجا از sonic معروف تره! :D:D:D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
حقیقتا خوشحال میشم ادونچرها ریمیک شن
ولی من ته دلم همیشه، فقط و فقط ریمیک Sonic Heroes رو میخواستم
هیروز بازی خیلی خوبی بود و لول دیزاینش عالی بود ولی چندتا مشکل داشت یک اینکه لول هاش خیلی طولانی بود و تکراری میشد و افت فریمم داشته ظاهرا یادم نیست و دوم اینکه به عموان بخشی از sonic adventure مفت گرون بود از همه نظر داستان گیم پلی و از همه مهم تر heroes جایی بود که سگا گند زد تو کرکتر دیزاین بی نظیر سونیک ادونچر و سونیک مدرن ساخت متاسفانه خیلیا اصلا نمیدونن دیزاین ادونچر با مدرن فرق داره :D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
یه موزیک دیگه رو هم از SA2 ریمیکس کردن و از طرفی sonicx هم ماه بعد به netflix میاد جان مادرتون این کارا واسه هیچی نباشه آرتیست SA2 رو هم که برگردوندید برید اون بازی کوفتی رو ریمیک کنید و مثل شنمو کنیلشم نکنید خواهشا :|

Check out this Halloween remix of Sonic Adventure 2's Pumpkin Hill rap

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
حتی sonic team هم خیال ساخت ریمیک رو داره این صحبت های تاکاشی ایزوکا رئیس sonic team خوبه که میدونه این بازی چقدر خاص بوده! (چیزی که امثال مایکروسافت و Rare نمیفهمن :D) جدیدا یه ریمیکس دیگه از sonic R دادن ولی توییتر رسمی sonic خیلی تمرکز ویژه ای رو ادونچر داشت با این حرف ها و با این کارهاشون اگه ریمیک نکنن لایق فحشن

t1.JPG
t2.JPG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر