Uncharted 2 ده ساله شد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
https___pbs.twimg.com_media_EGzO2k9WwAAM4nJ_format=jpg&name=small.jpg

U2 یکی از اثر گذار ترین بازی ها ی نسل هفتم ساخته استدیوی ناتی داگ و رهبری امی هنینگ ده ساله شد بازیی که معنی داستان شخصیت پردازی و روایت سینمایی رو تو این صنعت به اوج خودش رسوند .....

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
حقیقتش Uncharted 3 اکثر صحنه های خفنش مثل هواپیما و کویر و... اسپول کرده بودن ولی هیجان بازی سرجاش بود شماره چهار بیشتر adventure بود تا adventure action
نصف بازی با ماشین باید بری نصفشم باید اویزون در دیوار باشی :|
شما یه بار دیگه 3 و4 بزار کنار هم (2 طلبت) متوجه منظورم میشی
فقط امیدوارم دیگه سراغ این بازی نرن بزارن تو اوج بمونه
تو داستانم باهات موافقم :-bdهرچند نقش منفی به خوبی شماره 2 نبود
والا من از 3 اصلا خوشم نیومد بزور تمومش کردم و بنظرم بازی معمولیی بود :D آره درسته اکشنش خیلی از 4 بیشتر بود و خفن ترین مرحله هاش مال صحرا بود ولی 4 اکشن کمی نداشت و مطمئن باش اگه اسپویل نمیکردن خیلی بهترم میشد در مورد داستان 4 من کلیت داستانش بهترین تو سری میدونم اتفاقا شخصیت منفیش از بهترینای گیمه بنظرم فقط وقتی که گفتن پایان بازی چیز دیگه ای بوده نارضایتی من به همراه داشته فکرش بکن نیل دراکمن نوشتن داستان تموم کرده بود و آخر بازی قرار بود کنترل پسر نیتن دریک به دست بگیریم ولی به پیشنهاد فمنیستی به اسم آنیتا سرکیسیان این پسر تبدیل میشه به دختر! من از اینکه ثانیه آخر عوض کرده ناراضی نیستم از اینکه به پیش نهاد یه فمنیست افراطی اینکار کرده ناراضیم و مطمئن باش اگه بخوان سری رو با دختر نیتن دریک ادامه بدن تاثیر اون کار رو سری میمونه برای لاست لگاسی هم برنامه های ضایعه ای داشتن که نتونستن عملیش کنن!

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
برای من هم بهترین بازی نسل قبل بود. دفعه اولی که گرافیکش دیدم اصلا باورم نمیشد. همه چیش لذت خالص بود. دیگه بعد از اون تو هیچ بازیی همچین حسی تجربه نکردم.

• Like
Reactions: Amin.AP

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
آنچارتد2 مهم ترین بازی برا سونی و خود ND بود و در شرایطی سخت کاملا PS3 رو جا انداخت و یه بازی حیاتی تو مهمترین دوران برند PS بود از طرفی مسیر بازی های سونی و خود استدیو رو تغییر داد و استانداردهای جدیدی تعریف کرد . بدون شک یکی از تاثیرگذارترین و البته یکی از بهترین بازی های تاریخ که در عین موفقیت بالا و درو کردن گوتی ها باعث شد خیلی ازش الهام گرفته بشه

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
یادش بخیر اولین بازیی که روی ps3 بازیش کردم.همون موقع یک تلویزیون lcd خریده بودیم با رزولوشن 720 بازی کردم.گرافیک ماورایی همراه با انیمیشن های روان انموقع غیر قابل باور بود همچین بازیی.اون سکانس اول بازی که از قطار اویزون بودیم با اون گرافیک تو برف ها واقعا فکر میکردم یک دمو دارم میبینم اینقدر با کیفیت بود

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
یادش بخیر اولین بازیی که روی ps3 بازیش کردم.
me too B-) البته اولیی نبود که بازی کردم اولین AAA بود که واسش خریدم :D شد بهترین بازی عمرم از اون به بعد خیلی سخت گیر شدم سر بازیا بد عادتم کرد :D

• Like
Reactions: mohsen2019

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
یادمه انچارتد ها رو که شروع کردم بازی کردن !!! انچارتد یک رو که بازی کردم گفتم این انچارتد انچارتد میکردن همین بود !! این که مفتش گرون بود !! با اکراه رفتم سراغ انچارتد ۲!!! از همون شروع بازی فکم آویزون بود تا آخرش (بعضی مواقع هم دسته رو ول میکردم دو دستی سرم رو میگرفتم نترکه) !!! تنها بازی که روی ps3 اولیم تا زمانی که داشتمش نصب بود و پاک نشد همون بود !!! ده ها بار بازیش کردم ، فکر کنم تنها بازی عمرم باشه که تموم نشده ، دوباره نیو گیم زدم و شروع کردم بازی کردن !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
ما که از همون زمان Crash Bandicootهای PS1 ارادت کافی به ND داشتیم، ولی Uncharted 2 یه کاری کرد که این ارادت چند برابر بشه! :D با اینکه U1 هم بازی بدی نبود، ولی U2 چنان جهشی داشت که کمتر کسی پیش‌بینی می‌کرد و واقعاً بازی شاهکاری بود که تقریباً توی هر بخشی کیفیت به شدت بالایی داشت.
حالا بخش داستانی درجه یک به کنار که شصت بار تمومش کردم و هر دفعه کلی لذت بردم، ولی بخش آنلاینش هم فوق‌العاده بود! من کلاً آدم آنلاین‌بازی نیستم و خیلی خیلی کم پیش میاد سراغ این بخش برم، ولی توی U2 انقدر جذبش شده بودم که ده‌ها ساعت بازیش کردم و چه لحظات به‌یادموندنی‌ای باهاش داشتیم. واقعاً یادش بخیر...

این عکس و نمایش بازی تو E3 ...

View attachment 119602
نمایش بازی توی E3 اون سال غوغا بود! ملت بدجوری کف کرده بودن و یادمه توی همین تیکه که اینا می‌رفتن اون بالا و منظره‌ی دوردست رو می‌دیدن، سالن کنفرانس ترکید! :D بعدش هم که صحنه‌های اکشن شروع می‌شد و تعریف جدیدی از یه بازی سینمایی رو می‌دیدیم.
watch?v=I6R7dtiwneI

عجب دورانی بود. بحث زیبای گرافیک آبرنگی رو هم داشتیم اون روزا! :D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
یادمه انچارتد ها رو که شروع کردم بازی کردن !!! انچارتد یک رو که بازی کردم گفتم این انچارتد انچارتد میکردن همین بود !! این که مفتش گرون بود !! با اکراه رفتم سراغ انچارتد ۲!!! از همون شروع بازی فکم آویزون بود تا آخرش (بعضی مواقع هم دسته رو ول میکردم دو دستی سرم رو میگرفتم نترکه) !!! تنها بازی که روی ps3 اولیم تا زمانی که داشتمش نصب بود و پاک نشد همون بود !!! ده ها بار بازیش کردم ، فکر کنم تنها بازی عمرم باشه که تموم نشده ، دوباره نیو گیم زدم و شروع کردم بازی کردن !
منم دقیقا همنجوری بودم 10 بار تا تهش رفتم رو ps4 حفظ بودم بازی نصفش با سرعت عجیبی رفتم و نصف دیگش واگذار کردم :D 1 بازی نکردم ولی رو ps4 دیدم گفتم این چرا اینجوریه! البته الان دلیلش میدونم u1 تو دوران ساختش که اسمش بود project big یه بازی کارتونی بود شخصیت ها همین بودن اما کارتونی واسه همین انیمیشناش تو دیواره مشخصه همون تبدیل کردن به یه چیز واقع گرایانه اینم ویدیو

حالا که تاپیک 2 و حرف 2 شد یه cut content بسیار عجیب برات بزارم که سرت بترکه B-) Lazaravic Romance نه جدی صداش هست مصاحبه هم کردن دربارش اعضای ND :|

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
یوتوبر robingaming که اصلا چنلش بخاطر آنچارتد وجود داره و از 14 سالگی فن سریه درست مثل خودم دیروز یه ویدیو جالب درباره 2 بخاطر موضوع همین تاپیک درست کرده

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
بخش آنلاینش هم فوق‌العاده بود! من کلاً آدم آنلاین‌بازی نیستم و خیلی خیلی کم پیش میاد سراغ این بخش برم، ولی توی U2 انقدر جذبش شده بودم که ده‌ها ساعت بازیش کردم و چه لحظات به‌یادموندنی‌ای باهاش داشتیم. واقعاً یادش بخیر...
w778731_.jpg

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
حالا بخش داستانی درجه یک به کنار که شصت بار تمومش کردم و هر دفعه کلی لذت بردم، ولی بخش آنلاینش هم فوق‌العاده بود! من کلاً آدم آنلاین‌بازی نیستم و خیلی خیلی کم پیش میاد سراغ این بخش برم، ولی توی U2 انقدر جذبش شده بودم که ده‌ها ساعت بازیش کردم و چه لحظات به‌یادموندنی‌ای باهاش داشتیم. واقعاً یادش بخیر...
کلا مولتی های انچارتد خیلی دلنشین و فان بودن . ناتی داگ قسمت مولتی رو هم مثل سینگل عالی کار کرده همیشه :x

• Like
Reactions: Dinosaur

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر