Uncharted 2 ده ساله شد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
https___pbs.twimg.com_media_EGzO2k9WwAAM4nJ_format=jpg&name=small.jpg

U2 یکی از اثر گذار ترین بازی ها ی نسل هفتم ساخته استدیوی ناتی داگ و رهبری امی هنینگ ده ساله شد بازیی که معنی داستان شخصیت پردازی و روایت سینمایی رو تو این صنعت به اوج خودش رسوند .....

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کاش یه خط دلیل هم پشت این نظر کاملا اورجینال ات می گفتی درک می کردیم چرا از همچین کار همه پسندی بدت میاد

من همون زمانم گفتم که بدترین بازی تاتی داگ انچارتد هست چون در حقیقت ترکیب تام ریدر با ایندینیا جونز هست. خلاقیت خاص ناتی داگ درش نیست 1 بازی که شوتینگش کپی گیرز هست و هیچ نکته ی خاصی نداره یا اضافه پازل هاش مخصوصا همین نسخه ی 2 چندان نکته ی خاصی ندارن فیزیک یا بهتر بگم انیمیشن کارکترش که خیلی سبک و مشابه پفک هست داستان خاصیم که نداشت کاراکترهاشم چندان به یاد موندنی مشابه کرش جک یا لست نیستن خیلی جاها که نیت خنکم هست مخصوصا اینکه مثل بچه ها فحش های بد هم نمی ده حتی جای شت می گه گرپ والا بچه ها هم دیگه اینقدر مودب نیستن اونم کی اخه دزد مقبره و کسی که با خلاف کارها سر کار داره. دلیل هاشم قبلا گفتم کامل بازم می گم نه اینکه بازی بدی باشه خودمم همه ی نسخه هاشم تموم کردم اما نسخه ی 2 به نظرم اور ریت هست و بیشترش به خاطر اون جو روانی که براش درست شد اینقدر محبوب شد اما واقعا بازی نیست که سال ها بعد یا همین الان مشابه re یا کرش بازیش کنید همچنان بهتون بچسبه یا همین سری جک

• Smile
Reactions: IMANOKA

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
آره...خیلی ها تحمل کردن که تریلوژی خریدن...حدود
... 10میلیون فکر کنم:D
کنترل خود بازی فرق نکرده، فقط علاوه بر DPad استفاده از آنالوگ هم اضافه شده! یعنی مشکل از گیم پلی نیست:D
هه استاد آکیبا نسخه جدید نگفتم همون قدیمی گفتم که خودتم شدید با کنترلش اون زمان مشکل داشتید فراموشکار هم شدی انگار

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
من همون زمانم گفتم که بدترین بازی تاتی داگ انچارتد هست چون در حقیقت ترکیب تام ریدر با ایندینیا جونز هست. خلاقیت خاص ناتی داگ درش نیست 1 بازی که شوتینگش کپی گیرز هست و هیچ نکته ی خاصی نداره یا اضافه پازل هاش مخصوصا همین نسخه ی 2 چندان نکته ی خاصی ندارن فیزیک یا بهتر بگم انیمیشن کارکترش که خیلی سبک و مشابه پفک هست داستان خاصیم که نداشت کاراکترهاشم چندان به یاد موندنی مشابه کرش جک یا لست نیستن خیلی جاها که نیت خنکم هست مخصوصا اینکه مثل بچه ها فحش های بد هم نمی ده حتی جای شت می گه گرپ والا بچه ها هم دیگه اینقدر مودب نیستن اونم کی اخه دزد مقبره و کسی که با خلاف کارها سر کار داره. دلیل هاشم قبلا گفتم کامل بازم می گم نه اینکه بازی بدی باشه خودمم همه ی نسخه هاشم تموم کردم اما نسخه ی 2 به نظرم اور ریت هست و بیشترش به خاطر اون جو روانی که براش درست شد اینقدر محبوب شد اما واقعا بازی نیست که سال ها بعد یا همین الان مشابه re یا کرش بازیش کنید همچنان بهتون بچسبه یا همین سری جک
:|:|:|........ :|:|:|:|
=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
giphy.gif

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,355
والا GOW بازی کردم حالا آرتیوس رو تست تعیین جنسیتش نکردم ولی قیافش به پسرا میخورد یه دو سه هزار دفعه ایم باباش بهش گفت BOI حالا دیگه بقیشو نمیدونم. شما چجوری به این نتیجه رسیدی که کسایی که به BOI میگن "پسر" بازی نکردن؟

در مورد آنچارتدم شما داری چند تا فرض رو با هم تایید میکنی و بعد بخورد ما میدی
1. آنچارتد بعدی تایید نشده شایعاتی مبنی بر ساختش هست ولی همیشه اینطور نیست که شایعات درست باشن. شاید باشن شاید نباشن
2. در صورت ساخته شدن آنچارتد بعدی شما از کجا تاییده گرفتی که کسدی کاراکترشه؟ منبع بدی خوشحال میشیم.
3. خیلیا اعتقاد دارن صحنه ی یکی مونده به آخری UC4 کاملا به ادامه آنچارتد توسط سم و سالی اشاره داره
4. خیلیا اعتقاد دارن که آنچارتد بعدی حتما گروه سم و نیدین و کلوئیه با توجه به انتهای ULL
5. در صورت درست بودن فرضیه شما هم هیچ اشکالی نداره که دختر نیتن بازی رو ادامه بده. چه دختر چه پسر فرقش چیه

چیزی که شما داری میگی صرفا تحلیل خودته که اصرار داری فکت جلوش بدی
نه
اسپویل باز نکردی ؟
Atreus در واقع همون loki
119752
داستان سه گانه جدید درباره loki همون در تصویر مشخص در افسانه های Norse لوکی مرد پس Atreus پسر
این نیست که چون بارلوگ پسر داره گفته حالا کریتوس هم یه پسر همراهش باشه
--------------------------
مگه ممکنه سونی ادامه پرفروش ترین انحصاری ps4 با بیش از 16 میلیون فروش نسازه ؟
سونی بخواهد Uncharted ادامه بده( حتما این اتفاق می افته ) uncharted 5 PS5 روی تنها یک قسمت تنها سرمایه گذاری نمیکنه به دنبال یه چند گانه جدید و سود بیشتر
نیاز به قهرمان جدید داره همه این شخصیت ها در بازی های گذشته حضور داشتن اگه دختر نیتن شخصیت اصلی باشه در قسمت بعدی هم حضور دارن
من نگفتم تنها گزینه
اولین گزینه
با توجه به موفقیت god of war کاملا محتمل استفاده از یک شخصیت بسیار محبوب برای تبلیغات و معرفی شخصیت جدید
مشکلی نیست ناخوداگاه یاد یه بازی دیگه می افتم
119757

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
هه استاد آکیبا نسخه جدید نگفتم همون قدیمی گفتم که خودتم شدید با کنترلش اون زمان مشکل داشتید فراموشکار هم شدی انگار
مشکل داشتم؟ آره 20سال پیش با بچه ها تو بازی سنتر داشتیم در مورد کنترل کراش اعتراض میکردیمشما هم اونجا شاهد بودی:D
البته اگر من قبل از اول ابتدایی سواد خوندن و نوشتن داشتم اون زمان که در جوار شما اساتید به بحث بپردازم:D

اینکه میگفتم یک تروفی بزارن برا کنترل کلاسیک که پدرمون در بیاد به خاطر مشکل داشتن کنترل بازی نیست، به خاطر عادت ما به آنالوگ هست و بازی با dpad مگر در مواقع محدود(فایتینگ ها) برامون از بین رفته و الان هیچ بازیی رو نمیتونیم(اصلا شما راحت میتونی... من نمیتونم) با dpad بازی کنم و برام یه چالشه!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
تا حالا تو عمرم اینقدر خزعبلات نخونده بودم ای کاش به "من خوشم نماید از این سری" اکتفا میکردی .....

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
با اینکه خیلیا Uncharted 1 رو تحویل نمیگیرن اما برای من خیلی لذت بخش بود و به شخصه عقیده دارم این بازی کیلومترها بهتر از ریبوت بی هویت TR هست.
بر منکرش هزار لعنت :D

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
چرا نمیتونه؟!
مشکل داشتم؟ آره 20سال پیش با بچه ها تو بازی سنتر داشتیم در مورد کنترل کراش اعتراض میکردیمشما هم اونجا شاهد بودی:D
البته اگر من قبل از اول ابتدایی سواد خوندن و نوشتن داشتم اون زمان که در جوار شما اساتید به بحث بپردازم:D

اینکه میگفتم یک تروفی بزارن برا کنترل کلاسیک که پدرمون در بیاد به خاطر مشکل داشتن کنترل بازی نیست، به خاطر عادت ما به آنالوگ هست و بازی با dpad مگر در مواقع محدود(فایتینگ ها) برامون از بین رفته و الان هیچ بازیی رو نمیتونیم(اصلا شما راحت میتونی... من نمیتونم) با dpad بازی کنم و برام یه چالشه!
مشکل اینجاست که شروع دوران گیمری‌ بعضی از دوستان...
مثل همین دوستمون @mohsenebrahimi

برمیگرده به نسل xbox360...و حالا با ارفاق اواخر ps2 ...که اونم بعید میدونم...
بعد میاد میگه کنترل کرش و دسته‌ها تو ps1 غیرقابل تحمله!
بنده نسبت به دورانی که گیمر بودم میتونم نظر بدم دیگه.... این داستان برای همه صدق میکنه.

این دوستان بخاطر تجربۀ کنترل و کنترلرهای نسل حاضر.... کلا با نسل قدیم نمیتونن ارتباط برقرار کنن :D

کنترل بازیها و کنترلرهای نسل حاضر خیلی جذابن...
ولی بنظرم بیشتر محتوای بازی مهمه... تا کنترلر وایرلس یا گرافیک سنگین!

شما الان ی بازی مثل LIMBO رو فرض کن
کلا چارتا دکمه برای بازی نیاز داره... پس میتونی با ی کنترلر مثل کنترلرهای PS1 ... بازی رو به بهترین شکل تجربه کنی

بازی خیلی سادست... اما با محتوای قوی و حساب شده ساخته شده (اصلا گرافیک و جلوه‌های بصری خاصی هم نداره)
پس محتوای قوی خیلی مهم‌تر از کنترلر خوش ساخت و گرافیک بالاست...

البته کنترلر خوش ساخت و گرافیک بالا برای بعضی از دوستان خیلی جذابه و خب باید بهشون حق داد :D
البته بگم نمیشه به سلیقۀ کسی هم ایراد گرفت...

پس اعصابتو خورد نکن رفیق... رد شو مهم نیست :D

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
نه
اسپویل باز نکردی ؟
Atreus در واقع همون loki
View attachment 119752
داستان سه گانه جدید درباره loki همون در تصویر مشخص در افسانه های Norse لوکی مرد پس Atreus پسر
این نیست که چون بارلوگ پسر داره گفته حالا کریتوس هم یه پسر همراهش باشه
--------------------------
مگه ممکنه سونی ادامه پرفروش ترین انحصاری ps4 با بیش از 16 میلیون فروش نسازه ؟
سونی بخواهد Uncharted ادامه بده( حتما این اتفاق می افته ) uncharted 5 PS5 روی تنها یک قسمت تنها سرمایه گذاری نمیکنه به دنبال یه چند گانه جدید و سود بیشتر
نیاز به قهرمان جدید داره همه این شخصیت ها در بازی های گذشته حضور داشتن اگه دختر نیتن شخصیت اصلی باشه در قسمت بعدی هم حضور دارن
من نگفتم تنها گزینه
اولین گزینه
با توجه به موفقیت god of war کاملا محتمل استفاده از یک شخصیت بسیار محبوب برای تبلیغات و معرفی شخصیت جدید
مشکلی نیست ناخوداگاه یاد یه بازی دیگه می افتم
View attachment 119757
کل این حرفایی که شما زدی کوچکترین ربطی به پست من نداره اون بخشی که هم اشاره کردی تخیلات کوری بارلوگ هست که خیلی منطبق با اساطیر اسکاندیناوی نیست البته کوری همچین ادعایی نکرده
شما که ادعا نداری تو اساطیرشون لوکی پسر کریتوسه؟

ایشون برای کریتوس پسر در نظر گرفته بعد هم یه داستان براشون نوشته که با الهام اساطیر اسکاندیناویست. مسلما خیلی تغییرات هم داده

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
من دیگه درباره نیتن دریک بحثی ندارم اشتباه از من بوده و متوجه شدم خودشون عوض کردن و نه سرکیسیان! درسته طبیعیه خیلیم پایان بازی و شخصیت کسی عالی بود! ولی بقیش چی؟ همین عکسی که تو اون تاپیک گذاشتم دیدید که؟ خب این چیه مثلا؟! چه لزومی داره برا پنل بازی چندتا هم جنس باز بیارن و حتی تو بازی چهره سازیشون کنن! چی رو میخوان ثابت کنن؟
آقا واقعا کسی حرفی نداره؟ بنظرتون سونی این راه ادامه نمیده؟

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر