دومین بازیساز برتر تاریخ

دومین بازیساز برتر تاریخ ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    99

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
550
نام
کامران
من یه امید اندکی د
من یه امید اندکی دارم که داره رو بایوشاک ۳ کار میکنه. هدچند قبلا گفته بود دیگه کارش با این سری تموم شده. چون خیلی شایعات زیادی هست که بازی در دست ساخت قرار داره.
به هرحال فک کنم وابستگی این سری به ذهن خالقش از هر فرنچایز دیگه ای بیشتر باشه. برا همین بدون لوین هیچ امیدی به بازی های بعدی بایوشاک ندارم.
دیکه از صبر کردن برای خسته شدم فقط یه بازی میخوام اسم کن لوین روش باشه استاد چند ساله نیستش حیف این نسل تموم بشه کن لوین بازی نداشته باشه

• Like
Reactions: mobin.hb96

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342
ربطی به ناقص بودن نظرسنجی نداره :D ولی از اول Ken Levine رو میزاشتی قطعا بیشتر هم رای می آورد :D
وقتی کسی به این بزرگان رای نمیده چه سودی داره :D
119554

Sakaguchi دو تا رای اورده :| Dan & Sam Houser :| Sid Meier

بیشتر بچه ها از قبل رایشون رو داده بودن.
دیگه عوض نکردن. شاید خیلیا تاپیکو باز نکردن دیگه.
به هرحال وقتی به عناوین مختلف هف لایف بهترین بازی تاریخه از نطر خیلی مراجع و گیمر ها، خب قطعا سازنده اش هم باید باشه تو لیست.
یا سازنده بیگ وینر ۲۰۰۷ باید باشه تو لیست.
رای خودشون عوض کنن :D
119557
--------------------------------------------
بعد از این یه تاپیک بزنیم سومین بازیساز برتر تاریخ
نه
تو این جا تا 13 امین مشخص میشه
روی 14 امین کار کن

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
من یه امید اندکی د
من یه امید اندکی دارم که داره رو بایوشاک ۳ کار میکنه. هدچند قبلا گفته بود دیگه کارش با این سری تموم شده. چون خیلی شایعات زیادی هست که بازی در دست ساخت قرار داره.
به هرحال فک کنم وابستگی این سری به ذهن خالقش از هر فرنچایز دیگه ای بیشتر باشه. برا همین بدون لوین هیچ امیدی به بازی های بعدی بایوشاک ندارم.
هیچ وقت نتونستم یکی از بازی های استاد بازی کنم هرچند که میتونم کالکشن رو pcم دان کنم که کارهام نمیزاره:-" ولی یقین دارم که بازیش ایندیه چون یادمه میگفتن بنده خدا بعد اینفینیت گفته ساختش بسیار سخت بوده و پیرش کرده

• Like
Reactions: mobin.hb96

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
فک کنم ایرانیا زیادی مرید RE هستن، تا جایی که برادران هاوسر و گیب نوول رو به پشیزی فروختن و دست در دست میکامی فرار کردن
منتظریم ببینیم رتبه سوم چه خواهد بود

پ.ن: اگه میشل انسل فقید جز گزینه ها بود من عنان از کف میدادم و بدون هیچ توجهی به عقلانیت، رای میدادم

خوش به حال همتون
من هنوز منتظرم ایجی آئونوما و ساکورایی اضافه شن به لیست رای ام رو تغییر بدم :D

البته از رای ام به سد میرز راضیم... یه سری ساخته کثافت، عمر نمی کنه لعنتی :D

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
فک کنم ایرانیا زیادی مرید RE هستن، تا جایی که برادران هاوسر و گیب نوول رو به پشیزی فروختن و دست در دست میکامی فرار کردن
منتظریم ببینیم رتبه سوم چه خواهد بود
واقعیت اینه شاید اگه نظرسنجی بهترین شرکت های بازی سازی بود، راک استار راحت اول میشد.
اما الان راجب بهترین بازی سازه. بازی های راک استار بیشتر محصول پروداکشن عظیم و تفکر مدیریتی هاوسر هاست. درسته داستان بازی ها هم کار خودشونه ولی نمیشه کردیت بازی هارو کلا به نام اونا زد.
کلا هم بازی های غربی کمتر فردمحور هستن. به استثنای کسایی مثل کن لوین یا کسایی که دهه ۹۰ اسم در کردن. الان شخص بازی ساز اهمیتش تو بازی های غربی کمتر شده. تیم مهم تره. کارگردان ویچر ۳ کسی دیگه هم میشد احتمالا باز با یه شاهکار طرف میبودیم.
ولی ژاپنی ها نه.اونا هنوزم فرد محورن. کوجیما یه تنه بازی رو پیش میبره یا میکامی و میازاکی با اختلاف کلیدی ترین اعضای تیم سازنده هستن و پروداکشن بازی ها کلا کوچیک تره.
برا همین شاید محبوب ترین شرکت راکستار باشه ولی محبوب ترین بازی ساز ها میشن میکامی و میازاکی و کوجیما که ژاپنین. چون کلا اینا شناخته شده هستن برخلاف بازی ساز های غربی.

Hamidkane

عضو جدید
Oct 12, 2019
3
يه نكته در مورد ميازاكي بنظره من هنوز بهترين كارش رو ارائه نكرده بر خلاف كوجيما و ميكامي .
توي نسل نه فكر كنم يه شاهكار خيلي خيلي موندگارتر و عظيم تر از سولزبورنها ميده ميتونه همين elden ring باشه يا يه اي پي ديگه.
يعني هنوز به نقطه اوجش نرسيده و روندش كاملا صعوديه..

• Like
Reactions: dark souls

Milkway Galaxy

کاربر سایت
Jan 12, 2013
248
جالبه من بازی ساز میشناسم که از نصف این لیست بهتره !! هم بازی های که ساخته هم میراثی که به جای گذاشته! بر چه متر و معیاری باید بر اساس علایق یا شناخت محدود استارتر بهترین بازی ساز انتخاب کنیم!!!؟

آخرین ویرایش:

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342
جالبه من بازی ساز میشناسم که از نصف این لیست بهتره !! هم بازی های که ساخته هم می آیی که به جای گذاشته! بر چه متر و معیاری باید بر اساس علایق یا شناخت محدود بهترین بازی ساز انتخاب کنیم!!!؟
تا اینجای کار سایر بزرگان فقط یه رای داره
شما و سایر دوستان که فک میکنن بازیساز بهتری هست
بازی ساز محبوب خودتون معرفی کنید :x
تا اینجا
میکامی 24
کوجیما 14
میازاکی 11
کن لوین 7
John Carmack و Dan & Sam Houser چهار
Fumito Ueda سه
Sakaguch وTodd Howard وSid Meier تنها دو رای :|
Gabe Newell بزرگ هم 1 :|
Michel Ancel هم 1 ( (Changed_Man 50

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
برام عجیبه که برادران Houser اینجا فقط 5 تا رای اووردن،اون وقت بازی هاشون که معرفی میشه یا خبری از بازی هاشون میاد،بقیه همگی میرن تو حاشیه.
از اون جالب تر اینکه پیشا پیش برترین انتخاب شده برای دومین نظرسنجی داریم.خوب دومین و سومین هم صاحب تاپیک برا خودش انتخاب میکرد،نظرسنجی و تاپیک نمیخواد که.

• Like
Reactions: ARTHUR WESKER

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر