تصمیم ساخت بازی Bloodborne 2 برعهده تیم سازنده نیست

فرداد معبودی

کاربر سایت
Nov 17, 2014
449
نام
فرداد معبودی
Bloodborne.jpg

ساخت بازی Bloodborne 2 علیرغم تمامی عناوین باکیفیتی که استودیو FromSoftware در چند سال اخیر از سری Souls گرفته تا Sekiro: Shadows Die Twice تولید کرده یکی از سوالات اساسی مخاطبین بوده و آن‌ها هم‌جنان منتظر معرفی دنباله برای عنوانی هستند که در سال 2015 با همکاری سونی به صورت انحصاری برای کنسول PlayStation 4 ساخته و منتشر شد.
هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) مدیر استودیو FromSoftware در گفتگویی که اخیرا با وبسایت GameSpot Brazil داشته در پاسخ به سوال مطرح شده درخصوص ساخت بازی Bloodborne 2 اظهار کرد که تصمیم تولید این بازی برعهده ایشان و تیم سازنده نیست. البته ابتدا از ایشان پرسیده شد که اگر اکنون به ساخت بازی اول بازگردد چه تغییراتی در آن ایجاد می‌کند ؟ میازاکی در پاسخ به این سوال گفت اگرچه ترجیح می‌دهد پس از انتشار یک بازی، دیگر به...

Continue reading...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
یه تجربه ای به من ثابت کرده هر وقت این جمله بیان میشه یعنی "قطعا" طرفی که باید اوکی رو بده، اوکی رو داده
شما لعنتی ها باید فقط صبر کنید تا ما اجازه نمایش اش رو داشته باشیم :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
حالا شما بذار ببینیم با این اوضاع مملکت اصلا می شه ps5 بخریم یا برامون خاطره می شه.
الان ربط ساخت بازی Bloodborne 2 به اینکه به نظر من قرار بوده نسخه بعدی برای PS5 بیاد نه برای PS4 چه ربطی به این داره که اوضاع مملکت چجوری هستش یا اینکه شما بتونی PS5 بخری یا نخری داره ؟
من از وقتی بازی امد گفتم بازی با جزئیاتی که داره روی PS4 بیشتر از این نمیتونن کار کنن که فریم کم نیارن و فشار به دستگاه نیاد برای همین نمیشه زیاد تغییرات تو بازی داد و دشمن های عجیب بزرگتر یا ... داشت برای همین نظرم این بود که سونی نمیخواد نسخه بعدی برای PS4 عرضه کنه و این صحبت هم که شده چراغ سبزی بود برای ساخت نسخه بعدی.
اگه شما هم مثل من از چند سال پیش شروع میکردی به پول جمع کردن برای کنسول نسل بعد هیچ وقت مشکل نداشتی که بخوایم ببینم میتونی کنسول نسل بعدی بخری یا نه.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
الان ربط ساخت بازی Bloodborne 2 به اینکه به نظر من قرار بوده نسخه بعدی برای PS5 بیاد نه برای PS4 چه ربطی به این داره که اوضاع مملکت چجوری هستش یا اینکه شما بتونی PS5 بخری یا نخری داره ؟
من از وقتی بازی امد گفتم بازی با جزئیاتی که داره روی PS4 بیشتر از این نمیتونن کار کنن که فریم کم نیارن و فشار به دستگاه نیاد برای همین نمیشه زیاد تغییرات تو بازی داد و دشمن های عجیب بزرگتر یا ... داشت برای همین نظرم این بود که سونی نمیخواد نسخه بعدی برای PS4 عرضه کنه و این صحبت هم که شده چراغ سبزی بود برای ساخت نسخه بعدی.
اگه شما هم مثل من از چند سال پیش شروع میکردی به پول جمع کردن برای کنسول نسل بعد هیچ وقت مشکل نداشتی که بخوایم ببینم میتونی کنسول نسل بعدی بخری یا نه.
ببخشید که همه مثل شما خفن و قلک ندارن پول جمع کن نیستن شما ps5 میزنید و ما رو. Ps4 خودمون هستیم گفت نقد بچسب نسیه ول کن همین ،ps4 سفت میچسبیم باد نبره

• Like
Reactions: s.1

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ببخشید که همه مثل شما خفن و قلک ندارن پول جمع کن نیستن شما ps5 میزنید و ما رو. Ps4 خودمون هستیم گفت نقد بچسب نسیه ول کن همین ،ps4 سفت میچسبیم باد نبره

بخشیدم قلک نیازی نیست داشته باشی به یک بچه هم بگی آقا چی دوست داری بهش بگن خوب چطور میخوای بهش برسی براش برنامه ریزی میکنه چیزی که شما بویی ازش نبردین دلیل بر خفن بودن یا قلک داشتن یا نداشتن نداره .
مورد دوم اون شخصی که پست نقل قول کرده خودش زبان داره شما میتونی جای خودت صحبت کنی .
سوم شما میتونی هرچی داری 100 دستی بچسبی باد نبره انگار قراره خونه شما دزد بیاد PS4 ببره اصلا حرف زدنت هیچ منطقی پشتش نیست طرف بازی برای PS4 نساخته نسل تمام هستش حالا قراره شاید برای PS5 بسازه چه ربطی به نقد چسبیدن و نسیه ولکردن و PS4 سفت میچسبیم داره خدا میدونه انگار من بگم برای PS4 بازی بسازه یا پیش بینی میکردم برای PS4 بازی عرضه میکرد.
چهارم من ادعای چیزی ندارم اما شما بهتره روی خودت بیشتر کار کنی کسی که هابی اون بازی کردن هستش و پول هم نداره کار هم نداره پول جمع کردن هم بلد نیست همیشه هم در سایت بازیسنتر هستش مورد خطارناکی هستش که باید بهش رسیدگی بشه چون آینده ای هم نداره.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

من نمی دونم شما چند سالتونه اما ماشین یا خونه که نمی خوایم بخریم بعدم گیریم من حساب کردم نسل بعد PS5 500 دلاره 2 تومن هم جمع کردم حالا الان می شه 8 تومن تا بیاد ممکنه بشه 15 تومن یا بیشتر یا اصلا واردات این چیزها هم ممنوع بشه مشابه ماشین قیمتش فضایی ترم بشه بعدم زمانی که شرایط اقتصادی بد می شه هر چی پسندازم داریم باید بذاریم کنار خرج های دیگه دربیاد گیم تفریحه نه خرج اصلی

گیریمم کنسول رو خریدیم هر بازیش بیاد بالای 1 تومن هم خریدش سخته هم فروشش دیگه هم نمی تونید بازی های مورد علاقتونم نگه دارید.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من نمی دونم شما چند سالتونه اما ماشین یا خونه که نمی خوایم بخریم بعدم گیریم من حساب کردم نسل بعد PS5 500 دلاره 2 تومن هم جمع کردم حالا الان می شه 8 تومن تا بیاد ممکنه بشه 15 تومن یا بیشتر یا اصلا واردات این چیزها هم ممنوع بشه مشابه ماشین قیمتش فضایی ترم بشه بعدم زمانی که شرایط اقتصادی بد می شه هر چی پسندازم داریم باید بذاریم کنار خرج های دیگه دربیاد گیم تفریحه نه خرج اصلی

گیریمم کنسول رو خریدیم هر بازیش بیاد بالای 1 تومن هم خریدش سخته هم فروشش دیگه هم نمی تونید بازی های مورد علاقتونم نگه دارید.
اطلاعات من دقیق هستش داخل پروفایلم چون چیزی ندارم مخفی کنم از کسی 32 سالم مجرد هستم فوق لیسناس نرم افزارم استاد دانشگاه (به صورت ساعتی) البته این ترم درس نگرفتم دارم امده میشم که از ایران برم برای دکترا و به صورت فریلنس هم پروژه برنامه نویسی انجام میدم و هم تدریس خصوصی انجام میدم و از طرف دیگه حرفه خانوادگیم کشاورزی هستش(میبنی چند وقته زیاد سایت سر میزنم برای همینه که دانشگاه نمیرم همش دارم پروژه انجام میدم یکم کار میکنم صفحه ALT+Tab میزنم یک صحبتی انجام میدم میرم ادامه کار خوبی برنامه نویس بودن همینه خونه هم بشینی میتونی کار انجام بدی :D).
گذینه بعدی اینکه درسته نمیخوای ماشین یا خونه بخری اما هابی شما چیه ؟ یکی هستش علاقه به ورزش داره یکی علاقه داره با دوستاش بره بیرون یکی میره شمال هر چند وقت یک دفعه تو کار ماشین عوض کردن هابیش ماشین .
خوب شما هم هابیت اگه بازی کردن هستش مثل من باید دخل خرج با هم درست کنی دیگه نمیشه هم خر بخوای هم خرما میگی نمیتونی داداش کسی کسی مجبور نکرده که همه هم مثل هم نیستن من الان چند سال دارم 50 دلار 50 دلار جمع میکنم (جز پولی که برای خرج های دیگم هم جمع میکنم آدم امدیم فردا یک اتفاقی افتاد همون پول کمکمون میکنه) چرا چون هابیم اینه اگه شما هم میتونی خوب تونستی ایرادی نداره دلیل نداره همه مثل هم رفتار کنن یکی روز اول میخره یکی میزاره 3 سال بعد میخره یکی هم میزاره دسته دوم اصلا قیمت امد پایین میخره دعوا که ندارمی درسته تفریح منم اگه قرار بود بزارم الان یک دفعه به فکر خرید بیفتم خوب مشخصا سختم بود یک دفعه این همه پول بدم.

خوب این مورد سختی آخر منم موافقم سخته یا باید ببوسی بزاریم کنار یا اینکه براش یک فکری بکنیم .
اما چیزی که الان پر شده از این اکانت های چند کاربره فکر هم نمیکنم سونی این مضوع غیر فعال کنه پس میشه امید داشت نسل بعدی باشه پس نیازی نیست بری یک میلیون بازی بخری چند نفری با دوستات بازی میخری بعدش هم میفروشین حالا به یکی یا چند نفر اینجوری به هیج کسی هم فشار نمیاد بله وضعیت اقتصادی کشور خرابه یا باید بی خیال بشیم یا اینکه یک جوری هابی مورد علاقت نگه داری اگه وضعیت جوریه که خرج اصلی داره نابود میکنه همون کنارش بزاری بهتره باشه علاقه وقتی خرج با هم نمیخونه باید بی خیال شد.

یک موردی یادم رفت چیزی هستش در این کشور غیر قانونی باشه اما شما نتونی گیر بیای یا بخری با قیمت مناسب ؟

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
اطلاعات من دقیق هستش داخل پروفایلم چون چیزی ندارم مخفی کنم از کسی 32 سالم مجرد هستم فوق لیسناس نرم افزارم استاد دانشگاه (به صورت ساعتی) البته این ترم درس نگرفتم دارم امده میشم که از ایران برم برای دکترا و به صورت فریلنس هم پروژه برنامه نویسی انجام میدم و هم تدریس خصوصی انجام میدم و از طرف دیگه حرفه خانوادگیم کشاورزی هستش(میبنی چند وقته زیاد سایت سر میزنم برای همینه که دانشگاه نمیرم همش دارم پروژه انجام میدم یکم کار میکنم صفحه ALT+Tab میزنم یک صحبتی انجام میدم میرم ادامه کار خوبی برنامه نویس بودن همینه خونه هم بشینی میتونی کار انجام بدی :D).
گذینه بعدی اینکه درسته نمیخوای ماشین یا خونه بخری اما هابی شما چیه ؟ یکی هستش علاقه به ورزش داره یکی علاقه داره با دوستاش بره بیرون یکی میره شمال هر چند وقت یک دفعه تو کار ماشین عوض کردن هابیش ماشین .
خوب شما هم هابیت اگه بازی کردن هستش مثل من باید دخل خرج با هم درست کنی دیگه نمیشه هم خر بخوای هم خرما میگی نمیتونی داداش کسی کسی مجبور نکرده که همه هم مثل هم نیستن من الان چند سال دارم 50 دلار 50 دلار جمع میکنم (جز پولی که برای خرج های دیگم هم جمع میکنم آدم امدیم فردا یک اتفاقی افتاد همون پول کمکمون میکنه) چرا چون هابیم اینه اگه شما هم میتونی خوب تونستی ایرادی نداره دلیل نداره همه مثل هم رفتار کنن یکی روز اول میخره یکی میزاره 3 سال بعد میخره یکی هم میزاره دسته دوم اصلا قیمت امد پایین میخره دعوا که ندارمی درسته تفریح منم اگه قرار بود بزارم الان یک دفعه به فکر خرید بیفتم خوب مشخصا سختم بود یک دفعه این همه پول بدم.

خوب این مورد سختی آخر منم موافقم سخته یا باید ببوسی بزاریم کنار یا اینکه براش یک فکری بکنیم .
اما چیزی که الان پر شده از این اکانت های چند کاربره فکر هم نمیکنم سونی این مضوع غیر فعال کنه پس میشه امید داشت نسل بعدی باشه پس نیازی نیست بری یک میلیون بازی بخری چند نفری با دوستات بازی میخری بعدش هم میفروشین حالا به یکی یا چند نفر اینجوری به هیج کسی هم فشار نمیاد بله وضعیت اقتصادی کشور خرابه یا باید بی خیال بشیم یا اینکه یک جوری هابی مورد علاقت نگه داری اگه وضعیت جوریه که خرج اصلی داره نابود میکنه همون کنارش بزاری بهتره باشه علاقه وقتی خرج با هم نمیخونه باید بی خیال شد.

یک موردی یادم رفت چیزی هستش در این کشور غیر قانونی باشه اما شما نتونی گیر بیای یا بخری با قیمت مناسب ؟
بهترین کار رو می‌کنی قشنگ عشق و حال برای خودت دانشگاه و.. استاد واقعا هیچی هم که یاد دانشجو نمی‌دید وقت تلف کردن میری می‌شینی دو تا جک میگی میای بیرون جالبه یک استاد ریاضی داشتیم باور نمیکنی ۴۰ سالش بود بعد تو کل طول ترم دو جلسه میومد درباره کیک و شیرینی حرف میزد و یکسری مباحث انتخابی خودش می‌گفت میرفت نمیومد بعد بچه ها زیر ابش زدن انداختنش بیرون واقعا سیستم معیوب که باشه نابود می‌کند همه چیز رو

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من یجورایی فقط بخاطر bloodborne کنسول خریدم :-" و تا الان برای من بهترین بازی ps4 بوده.
درسته بازی مشکلات performance داره و شاید گرافیکش اندازه بقیه انحصاری های ps4 نباشه ولی لعنتی یه جو و اتمسفر خفنی داره که توی کمتر بازی (یا حتی فیلم، انیمیشن و ... ) میشه شبیهش رو دید.
yharnam و کلا دنیای بازی انقدر جالب و مرموز هست که واقعا یجورایی حیف میشه اگه ادامه ای براش درست نکنن.
خلاصه اینکه روزی که BB2 برای PS5 منتشر بشه، روزیه که من میرم کنسول رو میخرم :D
+
میازاکی/Fromsoftware و soulsborne مهمترین و تاثیرگزارترین سازنده و بازی های دهه اخیر بودن، dont @ me :-"
+
تازه بازی کردی؟ واقعا اتمسفر مریضی داره که از سولزها هم جلوتره تو این زمینه فوق العاده اس
خیر حدود 2-3 سال پیش برای اولین بار بازیش کردم :-"

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
من یجورایی فقط بخاطر bloodborne کنسول خریدم :-" و تا الان برای من بهترین بازی ps4 بوده.
درسته بازی مشکلات performance داره و شاید گرافیکش اندازه بقیه انحصاری های ps4 نباشه ولی لعنتی یه جو و اتمسفر خفنی داره که توی کمتر بازی (یا حتی فیلم، انیمیشن و ... ) میشه شبیهش رو دید.
yharnam و کلا دنیای بازی انقدر جالب و مرموز هست که واقعا یجورایی حیف میشه اگه ادامه ای براش درست نکنن.
خلاصه اینکه روزی که BB2 برای PS5 منتشر بشه، روزیه که من میرم کنسول رو میخرم :D
+
میازاکی/Fromsoftware و soulsborne مهمترین و تاثیرگزارترین سازنده و بازی های دهه اخیر بودن، dont @ me :-"
تازه بازی کردی؟ واقعا اتمسفر مریضی داره که از سولزها هم جلوتره تو این زمینه فوق العاده اس

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,137
نام
Melkor
گرافیک هنری بازی قشنگ همه این ضعف ها رو پوشش میده و در کل بازی خیلی چشم نوازه .

برای من هم بهترین انحصاری PS4 و یکی از بهترین بازیهایه که تو این نسل انجام دادم و قشنگ تو top 3 من قرار داره :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ببخشید برای اف تاپیک .
بهترین کار رو می‌کنی قشنگ عشق و حال برای خودت دانشگاه و.. استاد واقعا هیچی هم که یاد دانشجو نمی‌دید وقت تلف کردن میری می‌شینی دو تا جک میگی میای بیرون جالبه یک استاد ریاضی داشتیم باور نمیکنی ۴۰ سالش بود بعد تو کل طول ترم دو جلسه میومد درباره کیک و شیرینی حرف میزد و یکسری مباحث انتخابی خودش می‌گفت میرفت نمیومد بعد بچه ها زیر ابش زدن انداختنش بیرون واقعا سیستم معیوب که باشه نابود می‌کند همه چیز رو

شما اول فرق استاد حق التدریسی با استاد ثابت ببین بعد بگو حال میکنم یا نه حالی وجود نداره شما حاضر نشی پول نمیگیری کلاس شکایت کنه بد درس میدی یا مشکلی مهمه وجود داره بیرون میشی نمرات شاگرد هات زیر ذره بین هستش به یه حدی نرسه اخراجی به همین راحتی.

برادر من تمام مشکلاتی که شما تازه دیدی من خودم بدترش هم دیدم اما ایا دلیل میشه که از کاری که باید انجام بدم یا درسی که باید بخونم یا بدم بی خیال بشم اگه شما استاد ما رو داشتی برای ریاضی گسسته که مست میومد بعد خرش هم میرفت با دانشجو های دختر دل میداد قلوه میگرفت و پسر ها رو مثل سگ رفتار میکرد و هیچ کسی نمیفهمید چی داره درس میده چی میگفتی آخرش کتاب خریدم خودم خوندم چون از درس استاد هیچ کسی هیچی نمیفهمید.

سیستم معیوب یک اتوبان دو طرفه هستش دانشجو میاد یا میخوابه سر کلاس یا نمیاد یا همش سوال های الکی میپرسه که مزه بپرونه یا اینکه وقت کلاس بگیره یا هی میگه استاد درس کمتر بده خسته شدیم یا .... موارد دیگه این موارد هم هستش اگه بعضی از اساتید بد هستن دانشجو بد هم کم نداریم که حتی یک خط انگلیسی نمیتونه بخونه یا اینکه بلد نیست کد بزنه بعد 3 ترم استاد اولیه بد درس داد خوب خودت داشتی چیکار میکردی استاد ریاضی بد درس داد آیا خودت رفتی ببینی چی داره میگه اون درس ؟

یادمه استاد امد برنامه نویسی تحت شبکه با ترد درس داد فرداش داشتیم با دوستم کد بازی جنگ کشی ها روی شبکه مینوشتیم که باید روی دوتا کامپیوتر بر اساس محل کشتی ها مین میزاشتیم و کشتی ها رو منفجر میکردیم.

استاد فقط یک بخش خواستن خود دانشجو هم یک بخش دیگه هستش .

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,424
نام
علی
سونی حتما برای نسل بعد میره سراغشون! برا من که این بازی بهترینه نسل بوده تا الان! من همینم حاظرم رو پلی 5 با فریمه شصت و یکم گرافیکه بهتر که اونشم مهم نی البته بازی کنم.

• Like
Reactions: voldmort

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر