احتمال بازگشت !Pepsiman

بنظر شما آیا در آینده شاهد بازگشت Pepsiman خواهیم بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    27

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
119313

زمانی که برندهای بزرگ با ساخت عناوین لایسنس شده و وحشتناک خود سعی میکردند تا آن را به کودکان بفروشند به یاد دارید؟
باید گفت که یکی از بدنام ترین آنان Pepsiman است عنوانی اکشن محصول سال 1998 بر اساس نوشیدنی cola که تنها در کشور ژاپن و بر روی ps1 با بودجه ای بسیار بسیار کم عرضه شد اما هیچ کدام از اینها جلوی محبوبیت این عنوان را نگرفت!

اما چی میشد اگر این عنوان را بر روی ps4 مشاهده میکردیم؟ براساس پست کاربری در twitter بنظر میرسد که صفحه فیس بوک اسپانیایی کمپانی pepsi همین سوال را دارد.

119314

ما به این حرف به عنوان یک اشاره به بازی سازی این عنوان شک داریم اما این تصویر ساختگی بسیار جالب است و البته بازگشت این عنوان بدنام برروی ps4 بسیار شگفت انگیز است و ما آن را می نوشیم! نظرشما چیست؟

!Drink
:pepsi::pepsi::pepsi:
منبع
Random: Pepsiman on PS4 Is Probably Too Good to Be True

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
یادش بخیر!
دوران دبیرستان سر این بازی چقدر شرط بردم و باختم:D
گمانم بعد ۲۰ سال هنوزم همشو حفظ باشم!:D
یک صدم وقتی که واسه این بازیا گذاشتمو روی درس و مشق میگذاشتم الان خارج کشور ۸هزارتا کارگر زیر دستم بود:)):-h

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
نمیدونم کجا خوندم ولی پپسی من به اون صورت که توی ایران محبوبه انچنان توی ژاپن محبوبیت نداره حتی بعنوان یک بازی شکست خورده هم نام میبرن.

• Like
Reactions: SHAYAN1999

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
نمیدونم کجا خوندم ولی پپسی من به اون صورت که توی ایران محبوبه انچنان توی ژاپن محبوبیت نداره حتی بعنوان یک بازی شکست خورده هم نام میبرن.
چندوقت پیش تو تاپیک آمار فروش صحبتش بود:D

ولی این + Crash Bash رو هم بازسازی کنند، انگار برای من PS1 Remake رو عرضه کردن=)) (یه چندتا پکمن 3D هم بود البته:-" اما اندازه اینا پررنگ نبود برام:D )
رسما هرچی خاطره از PS1 داشتم رو زدن بازسازی کردن انگار:))
آها درایور2 هم بود:-" ولی این یکی با حضور بازیی مثل GTA اصلا و ابدا ریمیکش جواب نمیده:D

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
یاد باد آن روزگاران، یاد باد
واسم اون مرحله که تو کویر داخل معدن بود و باسش هم یه چندتا الوار چوب بود

از همه سخت تر بود.

پی نوشت:
یه مردی هم بود بعد از هر مرحله هی چیپس با نوشابه می‌خورد :(

من چقدر دهنم آب می‌افتاد وقتی میدیدمش :(

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
چندوقت پیش تو تاپیک آمار فروش صحبتش بود:D

ولی این + Crash Bash رو هم بازسازی کنند، انگار برای من PS1 Remake رو عرضه کردن=)) (یه چندتا پکمن 3D هم بود البته:-" اما اندازه اینا پررنگ نبود برام:D )
رسما هرچی خاطره از PS1 داشتم رو زدن بازسازی کردن انگار:))
آها درایور2 هم بود:-" ولی این یکی با حضور بازیی مثل GTA اصلا و ابدا ریمیکش جواب نمیده:D
pac-man world? :D درایور که دست ubi عمرا دیگه چیزی بسازه آخ یکی مثل گیرباکس شکایت کنه ازش بگیره راحت شیم 8-|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر