مراسم The Game Awards 2019

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
114755_.png

زمان مراسم: جمعه ۲۲ آذر ساعت ۵ صبح
The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاورد صنعت بازیهای ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش نمایش بازی های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده اند می باشد، نمایش ها توسط ژورنالیست حرفه ای کانادایی جف کیلی که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می شود.
h515157_.png
این مراسم در تاریخ ۲۲ آذر ماه باری دیگر در Microsoft Theater لس آنجلس برگزار خواهد شد، جف کیلی قصد دارد امسال هم صحنه را به توسعه‌دهندگان واگذار کند تا بتوانند پروژه‌های خود را به اشتراک بگذارند. سال گذشته شاهد رقابتی دیدنی بین دو غول بازی سازی، استودیوی پرافتخار سانتامونیکا و راکستار بودیم؛ عنوان God of War توانست لقب بهترین بازی سال 2018 را از آن خود کند.
سال 2019 تا این لحظه سالی جنجالی و هیجان انگیز همانند سال 2018 برای بازیکنان نبوده، بیشترین دلیل آن تمرکز توسعه دهندگان برای 2020 و همچنین عرضه کنسولهای نسل 9 می باشد، سونی به صورت رسمی عرضه PS5 را در تعطیلات سال 2020 با مشخصات آن اعلام کرد، با این حال بازیهایی مانند Resident Evil 2 Remake، Sekiro Shadows Die Twice و A Plague Tale: Innocence توانستند خوش بدرخشند، یکی از بازی های مهم امسال که بازیکنان مدتهاست انتظار آن را می کشند، بازی Death Stranding است که توسط خالق افسانه ای متال گیر، هیدئو کوجیما ساخته شده و در تاریخ 17 آبان ماه امسال بصورت انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد.
امیدواریم امسال هم با همراهی شما عزیزان، در این مراسم شاهد معرفی عناوینی باشیم که مدتهاست در سکوت خبری به سر می برند.

*****با ما همراه باشید*****​
بهترین بازی های سال TGA
  • سال 2014: Dragon Age: Inquisition
  • سال 2015: The Witcher 3: Wild Hunt
  • سال 2016: Overwatch
  • سال 2017: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  • سال 2018: God of War
  • سال 2019: ؟

آخرین ویرایش:

Milkway Galaxy

کاربر سایت
Jan 12, 2013
248
با وضعیت فعلی دیگه با اطمینان میشه گفت هر کی امسال گوتی رو بگیره مفت بری کرده !!!

تک تک بازی های امسال سال دیگه عرضه میشدن ، زرشک طلایی هم گیرشون نمیومد

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
بنظرم از اونجایی که امسال نسبتا خلوت بود، دیگه وقتشه فرام سافتور و میازاکی رو تحویل بگیرن...Sekiro با اینکه از نظر من بهترین بازی استدیو نبود و بعد از یه مدتی برام تکراری شد ولی بازم بزرگترین هایلایت سال برای خودم و خیلیای دیگه بود...میازاکی چندین ساله که یه سبک و سیاق جدیدی از گیم پلی رو خلق کرده که توی این نسل به اوج خودش رسید و باعث شد خیلی بازیها ازش الهام بگیرن...از جمله GOTY سال قبل. وقتشه بیارنش روی استیج و ازش تقدیر کنن...با اینکه میدونم آدمی نیست که بخواد زیاد خودنمایی کنه و با اینکه چند سال اخیر تاثیر بزرگی روی صنعت گذاشته، ولی ندیدم یه باز ازش صحبت کنه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
تکلیف GOTY که مشخصه:
t6yg_250b_19hom6g.jpg

حالا گذشته از این بحث که خیلی هم برام مهم نیست و هرکی گرفت نوش جونش، ولی امیدوارم حداقل این بازی جدید بتمن معرفی بشه. :| یعنی دیگه رسماً میشه یه فیلم کمدی از ماجراهای این بازی ساخت که سال‌ها از اومدن آخرین نسخه‌ش میگذره و هر چند وقت یه بار هم یه چیزی ازش لو میره یا خود وارنر یه غلطی میکنه که آدم امیدوار بشه، ولی باز خبری نمیشه! دیگه ایشالا توی این TGA ببینیمش که بدجوری هوس یه بتمن جدید کردم. :D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
خب طبق معمول همشونو جوییدم:D
a plague tale که یه بازی داستان محوره سوم شخص ترو تمیز بود که خیلی زود محو اتمسفر و جوش اون دوران شدم
اویل۲ ام که نیازی به تعریف نداره اهلا من العسل:D
ولی سیکیرو :>
شاهکار ، طاقت فرسا ، خارق العاده!
موارد مورد نیاز(:D) : تمرکز بسیار بالا و صبر و حوصله فراوان و اعصاب قوی!
چه طراحی محیطی داشت :Drooling:
در کل با علی موافقم خیلی دوست دارم میازاکی گوتی بیاره!
ولی تا اینجا!
بعد اومدن ds ممکنه نظرم راجب گوتی عوض بشه:p

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بنظرم از اونجایی که امسال نسبتا خلوت بود، دیگه وقتشه فرام سافتور و میازاکی رو تحویل بگیرن...Sekiro با اینکه از نظر من بهترین بازی استدیو نبود و بعد از یه مدتی برام تکراری شد ولی بازم بزرگترین هایلایت سال برای خودم و خیلیای دیگه بود...میازاکی چندین ساله که یه سبک و سیاق جدیدی از گیم پلی رو خلق کرده که توی این نسل به اوج خودش رسید و باعث شد خیلی بازیها ازش الهام بگیرن...از جمله GOTY سال قبل. وقتشه بیارنش روی استیج و ازش تقدیر کنن...با اینکه میدونم آدمی نیست که بخواد زیاد خودنمایی کنه و با اینکه چند سال اخیر تاثیر بزرگی روی صنعت گذاشته، ولی ندیدم یه باز ازش صحبت کنه.
بعید میدونم سکیرو جایزه بگیره. با اینکه بازی فوق العاده ای هست اما از نظر وسعت در حد و اندازه دارک سولز نیست و دارک سولز هم هیچوقت نتونست تو این مراسم چیزی بگیره. به نظرم RE2 خیلی شانس زیادی داره برا گوتی شدن اما از اونجایی که مراسم رو جف کیلی میچرخونه، گوتی شدن بی چون و چرای DS و تقدیر از کوجیما به صورت دیفالت از همین الان مشخصه.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
ایرادش چیه که یه ریمیک GOTY بشه ؟ :D
RE2 باید تحویل گرفته بشه هم حقشه و هم برا آینده کپکام (تصمیماتش) و خود IP اهمیت داره
هیچ ایرادی نداشت اگر DS نبود :D و مشخصا فکت وار ایول 2 صرفا یه ریمیک نبود، کپکام اگه تا الان با فروش بازی و بازخوردهای مثبت بی شمارش تصمیماتو سیاستش تغییر نکرده باشه، مطمئن باش با گرفتن جایزه سال هم تغییری درش ایجاد نمی شه و در نتیجه الاغه :D کلی باید تحویل بگیرن بازیو توی TGA و جوایز سال.. حالا هر اتفاقی بیفته.

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
بعید میدونم سکیرو جایزه بگیره. با اینکه بازی فوق العاده ای هست اما از نظر وسعت در حد و اندازه دارک سولز نیست و دارک سولز هم هیچوقت نتونست تو این مراسم چیزی بگیره. به نظرم RE2 خیلی شانس زیادی داره برا گوتی شدن اما از اونجایی که مراسم رو جف کیلی میچرخونه، گوتی شدن بی چون و چرای DS و تقدیر از کوجیما به صورت دیفالت از همین الان مشخصه.
آخه بازیای قبلی فرام همیشه یه رقیب قدرتمند و همه‌پسندتری داشتن که بهونه‌ی خوبی میشد تا بهش توجه نشه...امسال در حضور Sekiro میخوان به یه ریمیک جایزه بدن؟ دیگه بهونه ندارن انصافا...
DS هم هایپش نسبت به وقتی که معرفی شد، توی سراشیبی بوده و معلوم نیست چی از آب درمیاد...کیلی هم میدونم داره دعا میکنه که عالی از آب دربیاد ولی رای‌ها رو افراد دیگه‌ای میدن و نمیتونه دخالت کنه :D
ایرادش چیه که یه ریمیک GOTY بشه ؟ :D
RE2 باید تحویل گرفته بشه هم حقشه و هم برا آینده کپکام (تصمیماتش) و خود IP اهمیت داره
RE2 محشر بود ولی انصافا زشته یه ریمیک از 20 سال پیش گوتی سال 2019 بشه... این نشون میده که امسال چقدر داغون بود! :D بنظرم خیلیا به خاطر ریمیک بودنش بهش رای نمیدن...مثل قضیه سال قبل با Shadow of the Colossus که با وجود اینکه ریمیک خفنی بود و دوباره متای فوق‌العاده‌ای گرفت ولی تقریبا همه نادیده‌اش گرفتن و از سایت‌های مهم و مراسم‌ها جایزه‌ای نگرفت...فک کنم حتی نامزد هم نشده بود توی بخش‌های مختلف! البته RE2 تغییرات زیادی داشته و زیر و رو شده بازی...واسه همین بهش توجه میشه و حتما بین نامزدا باید باشه ولی کلا فک نکنم شانس اول باشه.
چیزی که مهمه اینه که کپکام باید به عنوان بهترین توسعه‌دهنده‌ی سال انتخاب بشه...بی چون و چرا... عرضه RE2، DMC 5 و Iceborne همه بصورت موفقیت آمیز توی یه سال، کار هر شرکتی نیست.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
در مورد GOTY این مراسم و دیگر مراسم ها و ... نظر دادن فعلا زوده ، حدود ۳-۴ تا بازی بزرگ موندن که انتشار پیدا بکنند و بعد از امدنشون میشه نتیجه گرفت ، مثل DS یا کالاف دیوتی و استار وارز و همینطور Shenmue 3 که به نظر خودم بازیهای ۲-۳ ماه اخر سال تکلیف رو روشن میکنند .
ای کاش جای Sekiro و Bloodborne عوض میشد و جای سال‌های انتشارشون تغییر میکرد ، چون به نظر من Dark Souls و Bloodborne عناوین مستحق تری از Sekiro هستند برای نام Fromsoftware و میازاکی به نظر من و واقعا سکیرو ذره ای به اندازه اینا حال نداد و امیدوارم بازی بعدیشون الدن رینگ تحت تاثیر سولزبورن باشه تا Sekiro

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
به نظر منم وقتشه یکم میازاکی رو تحویل بگیرن هر چی باشه یکی از بهترین بازیسازان این نسل بوده .چرا ؟ چون هر چی داده تاپ بوده و گشاد هم نبوده . نکته مهم همینه . تو این نسل اگر Elden Ring رو هم در نظر بگیریم 4 تا بازی داده بیرون در حالی که بقیه تو همون یکی دوتاش هم موندن .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
دِ اگه به تحویل گرفتنه، ساکورایی بدبخت هم یکی تحویل بگیره... بازیش افتاده تو بازه دسامبر 2018 از بدبختیش البته :D
اگه اسمی ازش به میون نیاد تو مراسم، فن های اسمش فکر کنم زنده زنده جف رو تو توییتر بسوزونن >:)

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
به نظر منم وقتشه یکم میازاکی رو تحویل بگیرن هر چی باشه یکی از بهترین بازیسازان این نسل بوده .چرا ؟ چون هر چی داده تاپ بوده و گشاد هم نبوده . نکته مهم همینه . تو این نسل اگر Elden Ring رو هم در نظر بگیریم 4 تا بازی داده بیرون در حالی که بقیه تو همون یکی دوتاش هم موندن .
فرام سافتور الان داره رسما به این قضیه که مدت زمان ساخت بازیا توی این دوره زمونه بیشتر شده، پوزخند میزنه! بازده‌ای که اینا توی این نسل داشتن، یه رکوردیه برای خودش...اینم حساب کنیم که برای هر کدوم از بازیهاشون هم معمولا DLCهای بشدت خفنی دادن.
و اگه Sekiro گوتی بشه، اکتیویژنِ لعنتی چه حالی بکنه! از این طرف بهترین بازی سال رو با سکیرو میبره، از اون طرف پرفروشترین بازی سال رو با COD ! هنوزم معتقدم از نظر تجاری شرکتی باهوشتر از اکتیویژن توی صنعت گیم نداریم.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
یعنی خدایی دارید برای TGA... اونم امسال، پیشبینی GOTY میکنید؟ :-" یا این پیش بینی هاتون مربوط به کل GOTYهاست؟ :D

• Like
Reactions: mobile1199

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر