مایک ایبارا، نایب رئیس بخش xbox پس از 20 سال مایکروسافت ترک کرد

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,355
درود بر همه ای دوستان
مایک ایبارا کار خودش از سال 2000 در مایکروسافت شروع کرد .در سال 2009 به یکی از رهبران اصلی Xbox Live تبدیل شد و از سال 2017 تا به امروز به عنوان نایب رئیس بخش گیمینگ مایکروسافت بر سرویس های مایکروسافت مثل Xbox Live, Xbox Game Pass, and Mixer نظارت می کرد
امروز با یک تویت ساده جدای خودش از مایکروسافت اعلام کرد
119247
119248

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کلا در آستانه ورود به نسل های جدید، بازیسنتر خیلی جالب میشه:D اکس باکس فن ها برای تحولات سونی تاپیک میزنن با تیترهای جالب. سونی فن ها توی تاپیک تحولات اکس باکس با همون تیترها ترول میکنن:D الانم دوباره منتظرم یکی این خبر رو بذاره و این زنجیره ادامه پیدا کنه:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
کلا در آستانه ورود به نسل های جدید، بازیسنتر خیلی جالب میشه:D اکس باکس فن ها برای تحولات سونی تاپیک میزنن با تیترهای جالب. سونی فن ها توی تاپیک تحولات اکس باکس با همون تیترها ترول میکنن:D الانم دوباره منتظرم یکی این خبر رو بذاره و این زنجیره ادامه پیدا کنه:D

البته اون جا که تا جایی که یادمه داشتن ابراز ناراحتی می کردن بابت قضیه...(این حجم از شعور از ریست آرا بعید بود)
این جا همون قضیه ای که گفتی میشه :)) تیترها رو تو سر هم میکوبن کلی لایک میگیرن=))

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا

اکس باکس فن؟ من؟ =P~

یه سری خبر هست که کاربرها رو تحریک میکنه که تو بحث مشترک بشن. کسایی که منو میشناسن می دونن من اینجا فقط اخبار جنجالی رو کار می کنم! اخبارم اکثرا بازدید خور بوده و چند صفحه جلو رفته...
ولی خوب اینجا همیشه یه سری داروغه داشتیم که فقط غر می زنن، کارشون غر زدنه! بدیش اینه که نمیشه باهاشون وارد بحث شد، طرف فقط حرف میزنه، فقط لب و دهنه، انقدر سواد نداره بره یه مشکل تو ترجمه پیدا کنه بکنه تو بوق کرنا، البته اگه سوادشو داشته باشه هم نمی تونه همچین موردی رو تو اخبار من پیدا کنه ولی خوب، چون نمی فهمه کل ترجمه بر اساس متن منبع بوده، میاد دهنو باز میکنه فقط حرف... :D
این خبری هم که گفتی الان داره تحریکم میکنه :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

اکس باکس فن؟ من؟ =P~

یه سری خبر هست که کاربرها رو تحریک میکنه که تو بحث مشترک بشن. کسایی که منو میشناسن می دونن من اینجا فقط اخبار جنجالی رو کار می کنم! اخبارم اکثرا بازدید خور بوده و چند صفحه جلو رفته...
ولی خوب اینجا همیشه یه سری داروغه داشتیم که فقط غر می زنن، کارشون غر زدنه! بدیش اینه که نمیشه باهاشون وارد بحث شد، طرف فقط حرف میزنه، فقط لب و دهنه، انقدر سواد نداره بره یه مشکل تو ترجمه پیدا کنه بکنه تو بوق کرنا، البته اگه سوادشو داشته باشه هم نمی تونه همچین موردی رو تو اخبار من پیدا کنه ولی خوب، چون نمی فهمه کل ترجمه بر اساس متن منبع بوده، میاد دهنو باز میکنه فقط حرف... :D
این خبری هم که گفتی الان داره تحریکم میکنه :D
مردک تو رو نمیگم که:D تو رو که میشناسم:D

• Like
Reactions: Hamid Payne

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
این اقا همونی نبود که گفته بود که برای قضاوت در مورد Anthem استریمر ها رو ببینید؟!
کم مونده بود اون زباله رو در حد گوتی هم ببره، فقط هم چون قرارداد مارکتینگ Anthem انحصاری مایکروسافته! :-jهمچین دلقک هایی مثل فیل هریسون(گند جدیدش با استدیا مونده ) هر جا هم برن باید فاتحه اشون رو خوند:))

جدا امیدوارم اسپنسر هم بره، بخدا هرکی جاش بیارن از این بشر بهتره:|
فیل هریسون با اینکه برنامه هاش مخصوصا سر آنلاین دوزار نمی ارزید همونطور که سیاست های قدیمی کن کوتاراگی سر ps3 و اینکه میخواست خاص باشه مفت نمی ارزید و نتیجش همن الان داریم میبینیم ولی همه کارهای فیل هریسون بد نبود بنده خدا تا آخر پای لندن استودیو و دو بازی 8days و the getaway3 و همینطور مرحوم ps home ایستاد و بعدش با استعفاش یوشیدا همش کنسل کرد و لندن استودیو رفت تو دیوار و از طرفی pshome بخاطر مسائل حقوقی با ناشرای دیگه ناقص عرضه شد...............

شاید سیاست های فیل اسپنسر تا الان سر سرویس های آنلاین عالی بوده باشه ولی برای استودیوها چیکار کرد؟ عملا هیچی سیاست هاش تا الان اصلا درست نبوده برداشتن کلمه only on از رو انحصاری ها که عملا اولین باز توسط خود مایکروسافت استفاده شده . بستن در lionhead و کنار گذاشتن پیتر مولینیو (حالا درسته دروغ گو بود ولی به هرحال اسمی داشت واسه خودش) . کنسل کردن scalebound و کنار گذاشتن اسمی مثل هیدکی کامیا! دیگه وقتی پروژه مورد علاقه این مرد gears 5 بود وای به حال بقیه بازی هاشون که شک نکن ذره ای تنوع و تغییر توشون ایجاد نمیشه!
تازه اینا مال الان قبلا که رئیس استودیوها بود هم کاری نکرد و یکی از کسانی بود که عملا rare رو نابود کرد رفتار الانش نبین یه زمانی بود که خفن ترین اعضای تیم rare که سازنده های perfect dark باشن رفته بودن و فقط تیم خفن killer instinct که سازنده های کانکر هم باشن باقی مونده بون بعد از ساخت perfect dark zero و فروش ضعیفش Chris Seavor خالق کانکر برای یه ادامه واقعی بر پرفکت دارک1 به اسم pefect dark core اقدام کرد ویه بازی اپیزودیک با یه داستان مناسب ردیف کرد با انواع فوتیج پروتوتایپ و بعدش چی شد؟ دینگ دینگ هیتر نامبر وان پروژه آقای فیل اسپنسر مخالفت کرد پروژه کنسل شد و باعث شد Chris Seavor که عملا آخرین فرد درست تو rare بود بعد از کنسل شدن کانکر2 (آماده ساخت) و پرفکت دارک کور (در حال ساخت) بره و همین پارسال تموم اطلاعات این پروژه ها رو تو توییتر به اشتراک بذاره!

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
حالا کاری ندارم جدایی شان لیدن از سونی چی بوده ولی اینکه بیای این جدایی رو شبیه به لیدن جلوه بدی هم فقط از اساتید بازی سنتر برمیاد. اون بابا با یه توییت ساده اعلام شد جداییش و خود لیدن هم تا الان هیچ چیزی در مورد جداییش از سونی نگفته و اینکه چندتا اینسایدر هم تایید کردن جنگ قدرت رو.
اینجا حداقل از ظاهر امر پیداس جداییش با خوبی و خوشی بوده که هم خودش و هم از اسپنسر گرفته تا بقیه آدمای سرشناس Xbox پیغامهای گرم و مثبت براش فرستادن.
جمع کنید بساطتونو...

تنها کسی که دوس دارم دیگه نبینمش تو Xbox آرون گرینبرگه. حالا کاره ای هم نیست و فقط داره کارشو انجام میده ولی خیلی نچسبه
آخ که گفتی گرینبرگ ... یعنی این مردک مفت خور هیچ جوره تو مخیله من نمی گنجه ... اصن وجود این بشر چه سودی به حال فروش سخت افزار و نرم افزار اکس باکس کرده؟

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
این اقا همونی نبود که گفته بود که برای قضاوت در مورد Anthem استریمر ها رو ببینید؟!
کم مونده بود اون زباله رو در حد گوتی هم ببره، فقط هم چون قرارداد مارکتینگ Anthem انحصاری مایکروسافته! :-jهمچین دلقک هایی مثل فیل هریسون(گند جدیدش با استدیا مونده ) هر جا هم برن باید فاتحه اشون رو خوند:))

اسپنسر وقتی از سال 2014-15 که تو مایکروسافت شده Head of Xbox دقیقا بخش اکس باکس رو طبق میل نادلا رسونده اینجا حالا هم که به تیم مدیریتی مایکرو پیوسته ... کجا میخواد بره ...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
سونی فن ها توی تاپیک تحولات اکس باکس با همون تیترها ترول میکنن

نکته اینجاست که سونی فن ها مایکروسافت رو ترول نمیکنن، بلکه فن های مایکروسافت و خبرها و تیترهای عجیب غریبشون رو ترول میکنن:D فرق دارن این دوتا با هم:D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
یه نفر که پیدا شده و فهمیده مشکل ایکس باکس کجا هست، بره؟ :D این همه مدیری که اومدن مایکروسافت حتی اگه بهتر از اسپنسر هم بودن هیچ وقت نفهمیدن برای ساخت انحصاری باید به اندازه کافی استودیو داشت و تا ابد نمیشه بخش عمده ای از انحصاری ها رو داد سازنده های Third Party بسازن. اسپنسر حداقل اینقدر عقلش میرسه که مشکل کار رو پیدا کرده و سعی میکنه قضیه رو حل کنه :D
البته یکی دیگه از کارهای ایشون هم این بود که همون چهار تا دونه انحصاری رو هم از انحصار اکس باکس درآورد از پی سی گرفته تا سوییچ خیرات کرد
دو تا بازی از سازنده های TP رو برای سوییچ داده که احتمال داره به این خاطر باشه که بتونه سازنده های این دو تا بازی (Moon Studio و MDHR) رو طرف مایکروسافت نگه داره، همچین حرکت وحشتناکی نیست :D اگه بازی های اصلی خودش رو برای سوییچ بده یه حرفی و اون وقت میشه از این نظر بهش گیر داد. در مورد PC هم قبل از این خیلی صحبت شده و در کل اصلا ربطی به حرفی که من زدم نداشت :D

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
یه نفر که پیدا شده و فهمیده مشکل ایکس باکس کجا هست، بره؟ :D این همه مدیری که اومدن مایکروسافت حتی اگه بهتر از اسپنسر هم بودن هیچ وقت نفهمیدن برای ساخت انحصاری باید به اندازه کافی استودیو داشت و تا ابد نمیشه بخش عمده ای از انحصاری ها رو داد سازنده های Third Party بسازن. اسپنسر حداقل اینقدر عقلش میرسه که مشکل کار رو پیدا کرده و سعی میکنه قضیه رو حل کنه :D
البته یکی دیگه از کارهای ایشون هم این بود که همون چهار تا دونه انحصاری رو هم از انحصار اکس باکس درآورد از پی سی گرفته تا سوییچ خیرات کرد

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
دو تا بازی از سازنده های TP رو برای سوییچ داده که احتمال داره به این خاطر باشه که بتونه سازنده های این دو تا بازی (Moon Studio و MDHR) رو طرف مایکروسافت نگه داره، همچین حرکت وحشتناکی نیست :D اگه بازی های اصلی خودش رو برای سوییچ بده یه حرفی و اون وقت میشه از این نظر بهش گیر داد. در مورد PC هم قبل از این خیلی صحبت شده و در کل اصلا ربطی به حرفی که من زدم نداشت :D
بلاخره وقتی کارنامه ی کسی رو داریم بررسی میکنیم باید همه چیزش رو در کنار هم ببینیم چه خوب چه بد نمیشه که فقط اونجاهاییش رو که بنفعمون هست ببینیم. این که ایشون این بازیها رو از انحصار کنسول خارج کرده فکته حالا شما بنظرت حرکت مهمی نیست اوکی ولی خیلیا هم اینطور فکر نمیکنن. اینکه این قضیه در موردش بحث شده هم چیزی رو تغییر نمیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر