مایک ایبارا، نایب رئیس بخش xbox پس از 20 سال مایکروسافت ترک کرد

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,355
درود بر همه ای دوستان
مایک ایبارا کار خودش از سال 2000 در مایکروسافت شروع کرد .در سال 2009 به یکی از رهبران اصلی Xbox Live تبدیل شد و از سال 2017 تا به امروز به عنوان نایب رئیس بخش گیمینگ مایکروسافت بر سرویس های مایکروسافت مثل Xbox Live, Xbox Game Pass, and Mixer نظارت می کرد
امروز با یک تویت ساده جدای خودش از مایکروسافت اعلام کرد
119247
119248

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
نیل دروکمن جز اولین نفرهایی بود که گیرز5 رو بازی کرد و ازش تعریف هم کرد، شما بی خیال ترول گیرز5 شدید؟!:D
بی خیال بابا:D
من gears5 ترول نمیگنم چیزی که دیدم رو میگم و بنظرم یه بازی بشدت ضعیفه که هست خودتونم میدونید و در ضمن اون نیل دراکمن نه دروکمن حتی از نیل دراکمن هم خوشم نمیاد به من چه که آقای فمنیست نظرش چیه! :))

آخرین ویرایش:

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
من gears5 ترول نمیگنم چیزی که دیدم رو میگم و بنظرم یه بازی بشدت ضعیفه که هست خودتونم میدونید و در ضمن اون نیل دارکمن نه دروکمن حتی از نیل دراکمن هم خوشم نمیاد به من چه که آقای فمنیست نظرش چیه! :))
من هم چیز هایی رو که دیدم میگم و در ضمن اینکه فامیلی این بابا druckmann هستش چطوری به دارکمن darkman:D رسیدی که داری منو هم سرزنش میکنی؟!لول!
در نهایت هم خودت از یکی از مدیرهای سابق مایکرو میای مایه میزاری بعدش به خودت که میرسه میگی به من چه فلان کاره‌ی سونی همچین نظری داره؟! چند چندی؟!:D

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
من هم چیز هایی رو که دیدم میگم و در ضمن اینکه فامیلی این بابا druckmann هستش چطوری به دارکمن darkman:D رسیدی که داری منو هم سرزنش میکنی؟!لول!
در نهایت هم خودت از یکی از مدیرهای سابق مایکرو میای مایه میزاری بعدش به خودت که میرسه میگی به من چه فلان کاره‌ی سونی همچین نظری داره؟! چند چندی؟!:D
برا من اشتباه تایپی بود ولی برا تو مشخصه اسمش بلد نبودی دست کم اسمش یاد بگیر بعد بگو فلانی چنین گفت لول! :D من از شخصیت نیل دراکمن خوشم نمیاد و قبولش ندارم باید براتون توضیح بدم! حالا طرف از بازی خوشش آمده و من خوشم نیومده الان مشکل چیه؟! انقدر بدتون میاد یکی نظر منفی بده؟!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر