بحث پیرامون کنسول های نسل نهم (پست اول خوانده شود)

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
119229

طبق تذکر ناظمین در تاپیک اخبار و شایعات ps5 ادامه بحث درباره کنسول های نسل آینده یعنی ps5 و project scarlett
به این تاپیک منتقل خواهد توجه داشتبه باشید که هدف تاپیک بحث های درست و منطقی بوده و بحث های توهین آمیز و یا vs گزارش خواهد شد
موفق باشید....​

Zeroslaam

کاربر سایت
Oct 8, 2019
5
بنظره من زدن اين تاپيك الا فقط بحث رو روي نسل ٧ و ٨ نگه ميدارهو همون بحث هاي انحصاري و ٤كي و غيره.
چون از نسل ٩ كه چيز خاصي منتشر نشده و فقط سوني زمان ريليز كنسول با يكسري مشخصات كلي رو گفته.
عجله كردي دوست عزيز.يكم ارومتر خو

• Like
Reactions: che-jaleb

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
من وایمیستم خبری از ریویژن بعدی سوییچ شد این جاها آفتابی میشم...
یا اگه اخبار خاصی کلا معلوم شه...
:-??:-??

امیدوارم جو این جا از تاپیک های قبلی بهتر شه :D
بنظرم فقط گزارش بده تا پستا پاک بشه یا دسترسی قطع کنن تا الان 5.6 نفر از جمله خودم قطع شده و بنظرم مال خودت و یکی دو نفر دیگه باید قطع میشد ولی هنوز هست مهم اینه که پست عامل اصلی پاک شده دسترسیش خدا بداند :D:D:D بگذریم که چیزی دیدی گزارش و یا دست کم بگذر ازش :-"

• Like
Reactions: che-jaleb and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
بنظرم فقط گزارش بده تا پستا پاک بشه یا دسترسی قطع کنن تا الان 5.6 نفر از جمله خودم قطع شده و بنظرم مال خودت و یکی دو نفر دیگه باید قطع میشد ولی هنوز هست مهم اینه که پست عامل اصلی پاک شده دسترسیش خدا بداند :D:D:D بگذریم که چیزی دیدی گزارش و یا دست کم بگذر ازش :-"

تو تاپیک های امتیازات نینتندو یکی دو بار، یه یارویی برا دعوا اومده بود، با همین روش شرّ اش کنده شد... و خب دوباره ندیدیمش :D
روش خوبیه!
این دکمه گزارش واقعا بدرد میخوره... اگه می بینید یکی تنش میخاره واقعا، جای جواب دادن بهش بدید گزارش اش کنید... ضربه ای که بعد پاک شدن پستش میخوره خیلی مهیب تر از هر جوابیه که میتونید بهش بدید :D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
'Dozens' of PlayStation Employees Laid Off in Europe as Sony Continues Company Restructure
حالا اون تاپیک گذاشتی ولی چون دسترسی من تا دو روز دیگه به اون تاپیک قطع اینجا میگم
stanley
این اصلا خوب نیست! از اونجایی که یکی دو سالی میشه کمپانی های آمریکا جو تبلیغات فمنیستی و....... گرفتن آینده جالبی نداره اگه ps آمریکا کنترل اروپا رو بگیره همین الانشم جالب نیست!
شاون لیدن کجااایی:((

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
119312

سازنده های عنوان خوش ساخت astro bot که همون سازنده های playroom هستن دارن رو دموهای ps5 کار میکنن
Astro Bot Dev Team Is Working on PS5 Demos - Will These Become The Playroom 2?

-----------------------------------------------------------------
فقط دمو؟ :| اینا لیاقتشون بیشتر از این حرف هاست الان دست نینتندو بود چه چیزاییی که نمیساخت! 8-|

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین

سازنده های عنوان خوش ساخت astro bot که همون سازنده های playroom هستن دارن رو دموهای ps5 کار میکنن
Astro Bot Dev Team Is Working on PS5 Demos - Will These Become The Playroom 2?

-----------------------------------------------------------------
فقط دمو؟ :| اینا لیاقتشون بیشتر از این حرف هاست الان دست نینتندو بود چه چیزاییی که نمیساخت! 8-|

کوانتوم بریک هم اول رو دموی PS4 کار کرد، بعد زد دیترویت رو ارائه داد... با این اوصاف نمیشه بلافاصله منتظر عنوانی از اینا بود موقع لانچ حداقل

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
کوانتوم بریک هم اول رو دموی PS4 کار کرد، بعد زد دیترویت رو ارائه داد... با این اوصاف نمیشه بلافاصله منتظر عنوانی از اینا بود موقع لانچ حداقل
کوانتیک دریم حاجی کوانتوم بریک بازی رمدی! :D قبول دارم ولی Team ASOBI! که qd نیست اینا باید بازی بسازن نه دمو و نه vr! سونی داره مثل لندن استودیو پتانسیلشون رو نادیده و کم محلی میکنه! الان که عکساش دیدم فکر میکنم (اید البته) کارگردان 8DAYS هم از تیمشونه! حیف این آدم نیست که وقت خودش سرچنین پروژه ای هدر بده؟
یعنی هرچقدر مدیریت یوشیدا رو قبول دارم ولی کم محلیش به این سازنده ها بخاطر گند اول نسل خودشون اعصابم خورد میکنه آخه اینا چیکار کنن شما لانچ PS3 خراب کردین! 8-|
IP جدید نخواستیم THE GETAWAY و 8DAYS خواستیم :|

• Angry
Reactions: IMANOKA

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
کوانتیک دریم حاجی کوانتوم بریک بازی رمدی! :D قبول دارم ولی Team ASOBI! که qd نیست اینا باید بازی بسازن نه دمو و نه vr! سونی داره مثل لندن استودیو پتانسیلشون رو نادیده و کم محلی میکنه! الان که عکساش دیدم فکر میکنم (اید البته) کارگردان 8DAYS هم از تیمشونه! حیف این آدم نیست که وقت خودش سرچنین پروژه ای هدر بده؟
یعنی هرچقدر مدیریت یوشیدا رو قبول دارم ولی کم محلیش به این سازنده ها بخاطر گند اول نسل خودشون اعصابم خورد میکنه آخه اینا چیکار کنن شما لانچ PS3 خراب کردین! 8-|
IP جدید نخواستیم THE GETAWAY و 8DAYS خواستیم :|

این اسم ها رو قاطی گفتن یه چیز ژنتیکیه برای ما... جدی نگیر :D
خو اینا بازی که میسازن به احتمال زیاد، ولی حدس من اینه دمویی که کار می کنن برای به رخ کشیدن ویژگی های VR2 سونی ـه... بعد میرن سروقت بازیشون

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
چرا ریویژن مگه سوییچ چشه الان؟
@Z-fan

سوییچ الان که چیزیش نیست :D
اتفاقا 2019 یکی از بهترین سال هاش رو گذروند و فروشش هنوز روند صعودی داره، هم سخت افزار هم نرم افزار
ولی!!
ولی با عرضه نسل جدید، کنسول کلا دچار مشکل میشه... یعنی 2020 هم به نظر من سوییچ اوکیه (با این که PS4 و XB1 اوج خفنی شون از لحاظ بازی رو قراره اون سال نشون بدن) از 2021 شروع میشه...
سوییچ پهنای باند رم اش داره واقعا اذیت اش می کنه از لحاظ سخت افزاری (قضیه افت فریم های Link's Awakening به خاطر همینه) یه بخشی از بازی های نسل هشتم داره الان رو سوییچ به زور پورت میشه، ولی با یه ارتقاء صد دلاری یه در عظیمی به سمت نینتندو وا میشه برای این قضیه، مخصوصاً این که فروش عناوین ترد پارتی رو سوییچ یه افزایش خیلی خوبی داشتن و واقعا خیلی حماقته اگه فکر کنی نینتندو از Nintendo Tax ـی که رو هر کدوم از این بازی ها می کشه صرف نظر کنه :D لذا احتمال زیاد یه جوری بره جلو که جدا از انحصاری های خودش که از لحاظ کیفی و کمی و تجاری همیشه می ترکونن، بتونه تردپارتی ها رو پیش خودش نگه داره و از طرف دیگه فاصله ای که تو این سه سال با کنسول های نسل هشتم حفظ کرده رو تا نسل نهم با PS5 و ... حفظ کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر