تاریخ عرضۀ پلی استیشن 5 در تعطیلات سال 2020 بصورت رسمی تایید شد

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
به‌تازگی در توئیتر پلی‌ استیشن عرضۀ کنسول پلی استیشن 5 در تعطیلات سال 2020 تایید شده است.
3527009-ps5.jpg

اگرچه پیش از این هم می‌دانستیم که کنسول نسل بعدی کمپانی سونی (Sony Interactive Entertainment) در تعطیلات سال 2020 منتشر می‌شود؛ اما تایید رسمی آن توسط این کمپانی به تمام شایعات پایان داده است. سایت Wired طی مصاحبه‌ای که با آقای «مارک سرنی» ، طراح ارشد کنسول پلی‌استیشن 5 انجام داده اطلاعات بیشتری را از این کنسول منتشر کرده است.
اطلاعاتی که دربارۀ کنترلر این سیستم تایید شده است؛ وجود دکمه‌هایی با تکنولوژی Haptic یا بازخورد لمسی است که توسعه دهندگان می‌توانند به کمک این تکنولوژی میزان حساسیت تریگرها را برنامه‌نویسی کنند. این قابلیت لمس کردن را بهتر و سریع‌تر می‌کند. همچنین حالت شخصی‌سازی نیز به این کنترلرها اضافه شده است. استفاده از درگاه شارژ USB-C و افزایش شارژدهی این کنترلرها نسبت به...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
Titanfall

البته این دیگه خیلی شخصیه... ولی به نظرم این قدر هم از لحاظ شوترها تو کویر نبودیم که بعضی ها تظاهر می کنن
یه سری مجموعه مثل Halo اومدن پایین و یه سری هم مثل Killzone رفتن تو دیوار
ولی در کل اون قدرها هم بد نبود به نظرم... هر چند من واقعا تو این سبک صاحب نظر نیستم، چون سبک مورد علاقه و مورد مطالعه ام نیست خداییش :D
البته من منظورم حال حاضر بود

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
Titanfall

البته این دیگه خیلی شخصیه... ولی به نظرم این قدر هم از لحاظ شوترها تو کویر نبودیم که بعضی ها تظاهر می کنن
یه سری مجموعه مثل Halo اومدن پایین و یه سری هم مثل Killzone رفتن تو دیوار
ولی در کل اون قدرها هم بد نبود به نظرم... هر چند من واقعا تو این سبک صاحب نظر نیستم، چون سبک مورد علاقه و مورد مطالعه ام نیست خداییش :D
2 اش که عالی بود از همه نظر بخش داستانی و.. واقعا یکم غفلت شد ازش بخاطر حرکت بد EA و عرضه بدس

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
یه زمانی مثل آدم میومدن تو e3 از کنسول رونمایی میکردن، از شکل و شمایلش تا مشخصاتش، چند تا بازی هم نشون میدادن براش

اما حالا ...
اما حالا...
حالا خودشونو دیگه درگیر یک رویداد سالانه با زمان مشخص نمیکنن :D
در چنین شرایطی وقتی زمان e3 میرسید... اگه سونی در اون زمان چیز جدیدی برای ارائه نداشت... یک e3 ضعیف تو کارنامش ثبت میشد
یا باید به استودیوها فشار میاورد که یک نمایش از بازی بعدیشون برای e3 آماده کنن...

اما الان...هر وقت چیز جدیدی برای رونمایی باشه... بدون هیچ عجله‌ای و در بهترین حالت ممکن با طرفدارا به اشتراک گذاشته میشه

بنظرم در حال حاضر ابهت state of play از e3 بیشتره :D

دوستان یه سوال دارم تعطیلات 2020 میشه همین دی و بهمن پیش رو یا دی و بهمن سال بعد؟
دی و بهمن سال بعد
البته بصورت دقیق در دسامبر 2020 عرضه میشه که تقریبا میشه آذر ماه 1399

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Aperture

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر