تاریخ عرضۀ پلی استیشن 5 در تعطیلات سال 2020 بصورت رسمی تایید شد

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
به‌تازگی در توئیتر پلی‌ استیشن عرضۀ کنسول پلی استیشن 5 در تعطیلات سال 2020 تایید شده است.
3527009-ps5.jpg

اگرچه پیش از این هم می‌دانستیم که کنسول نسل بعدی کمپانی سونی (Sony Interactive Entertainment) در تعطیلات سال 2020 منتشر می‌شود؛ اما تایید رسمی آن توسط این کمپانی به تمام شایعات پایان داده است. سایت Wired طی مصاحبه‌ای که با آقای «مارک سرنی» ، طراح ارشد کنسول پلی‌استیشن 5 انجام داده اطلاعات بیشتری را از این کنسول منتشر کرده است.
اطلاعاتی که دربارۀ کنترلر این سیستم تایید شده است؛ وجود دکمه‌هایی با تکنولوژی Haptic یا بازخورد لمسی است که توسعه دهندگان می‌توانند به کمک این تکنولوژی میزان حساسیت تریگرها را برنامه‌نویسی کنند. این قابلیت لمس کردن را بهتر و سریع‌تر می‌کند. همچنین حالت شخصی‌سازی نیز به این کنترلرها اضافه شده است. استفاده از درگاه شارژ USB-C و افزایش شارژدهی این کنترلرها نسبت به...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
حتما لانچ هاش هم یکی TLOU 2 هست.
حاجی TLOU2 حدود 4 ماه دیگه عرضه میشه PS5 حدود 1 سال دیگه چطور میشه لانچ تایتل اون باشه ؟ تازه که باشه مشکلش چیه که بازی با پچ روز اول امده کار کردن روی PS5 باشه مثل TLOU1 که واقعا عالی بود این حرکت سونی ؟

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
یه سوال الان ما دیسک بازی میخریم روش نوشته برای pro هم ریلز شده...بعد سیستم گیمها بعد پلی 5 هم اینجوریه؟ یعنی به بازی برای 5 بیاد روش مینویسه برای 4پرو هم قابل استفاده هست؟ یا برعکس مثلا برای پرو میاد بعد مینویسه برای 5 هم ربلیز شده!! یا اینکه مثل دوران پلی 3 دیسک 5 جدا و دیسک 4 هم جداست؟

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
حاجی TLOU2 حدود 4 ماه دیگه عرضه میشه PS5 حدود 1 سال دیگه چطور میشه لانچ تایتل اون باشه ؟ تازه که باشه مشکلش چیه که بازی با پچ روز اول امده کار کردن روی PS5 باشه مثل TLOU1 که واقعا عالی بود این حرکت سونی ؟
مشکلی نداره والا، فقط پیشبینیمو گفتم!
این سطح از گارد گرفتن خیلی بود دیگه :)))
یکسری شایعات هست که به نظر میاد یکی از لانچ هاش Horizon 2 باشه
خداکنه نباشه اصولا بازی های لانچ اصولا چیز جالبی در نمیان حالا باید دید چی میشه.
ولی همون ریمستر اینا به نظرم بهتره!
من که از TLOU روی هردو لذت بردم بیشتر از عنوان های لانچش مثل کیلزون!

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
خوب بسلامتی
این نسل نسل اخر گیمری منه =((
دیگه کار زندگی حال حوصله نمیزاره بگردم دنبال یه ادم که شاید ادمم کنه :-"
خیلی زود دیرشد
ایشالا دوستان نسل بعد باقدرت برن جلو:-bd
چرا دوست عزیز !؟ من خودم 33 ساله وارد بازار کار و متاهلی و مسئولیت شدم ولی دست از گیم برنداشتم ..بیا من خودم اددت میکنم:D;)

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
مشکلی نداره والا، فقط پیشبینیمو گفتم!
این سطح از گارد گرفتن خیلی بود دیگه :)))
حاجی گارد خوبی شما حتی نمیدونی بازی تاریخ ریلیزش برای کی هستش بعد دم از گارد زدن میکنی . :D
گارد تازه برای چی کی بدش میاد بازی به کیفیت TLOU2 لانچ کنسول باشه. :|
برام جالبه پست خودت یک بار دیگه بخون :
حتما لانچ هاش هم یکی TLOU 2 هست.

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
چرا دوست عزیز !؟ من خودم 33 ساله وارد بازار کار و متاهلی و مسئولیت شدم ولی دست از گیم برنداشتم ..بیا من خودم اددت میکنم:D;)
من الان 28 سالمه ماشالا به شما:-bd
خب شاید اطرافیان و همسر شما با این قضیه کنار اومدن ولی متاسفانه غریب به اتفاق با این قضیه کنار نمیان فقط کافی اسم بازی بیاد میگن هنوز بچس و... حرفای که صدبار شنیدین گفتن
ولی اخبار رو دنبال میکنم با چنگ دندون مخصوصا e3:cool1:

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
من الان 28 سالمه ماشالا به شما:-bd
خب شاید اطرافیان و همسر شما با این قضیه کنار اومدن ولی متاسفانه غریب به اتفاق با این قضیه کنار نمیان فقط کافی اسم بازی بیاد میگن هنوز بچس و... حرفای که صدبار شنیدین گفتن
ولی اخبار رو دنبال میکنم با چنگ دندون مخصوصا e3:cool1:
من همسرم گیم انجام نمیده ولی فرزندم 27 سالشه و بیشتر آنلاین جی تی ای و سیمز و رد دد2 و ... بازی میکنه بعد یه مطلب شما تو همون کنفرانس e3 ببینید یه بچه نشسته!؟؟؟ وقتی درجه سنی یه گیمی بالای 18 هست یعنی انسال بالغ نه بچه!! متاسفانه این فرهنگ تو جامعه ما جا افتاده ولی من اصلا به کسی توجه نمیکنم با 53 سال سن هم گیم بازی میکنم هم با دوچرخه اینور اونور میرم تازه هم پیج آپارات دارم گیم پلیهامو میذارم هم تو اینستا همه همکارهام هم لایک میکنن :Dاگه میخواستم به دیگران توجه کنم باید پول کنسول پرو که گرفتم رو میدادم قبر میخریدم:)):))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر