نقد ها و امتیازات Concrete Genie

پیش بینی متا

• مجموع رای دهنده‌ها
    46
  • نظرسنجی بسته شده است .

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
من حقایق رو نگم کی بگه؟ :D
تاپیکش رسما تبدیل میشه به صفحه شخصی کوجیما و تور مسافرتیش :D
توی تاپیک امتیازات DS همون سرنوشت شومی در انتظارتونه که فن‌های مایکروسافتی که قبل از عرضه Gears 5 حرف از قتل عام میزدن نصیبشون شد >:)
بعضی حقایق.. به قیمت جون آدم تموم میشه :Dبرای تاپیک Gears خیلی مراعات حال غیرخودیا رو کردم! قبلش هم با همون هایپ بالا اولتیماتوم دادم، میدونی..خیلی دوسِت دارم علیرضا، شاید همین باعث میشه که با کوچکترین اشتباهت بدترین شکنجه رو برات در نظر بگیرم! هر کس دیگه ای بود میگفتم مهم نیست، ولی تو قضیت فرق می کنه، من هم برات امیدوارم که سرنوشت شوم به حقیقت نزدیک بشه، چون اگر نشه.. کاری می کنم روزی هزار بار آرزوی بن شدن کنی >:)
من الان به DS امیدم بیشتر شد... اما اگه یه وقت اونم خراب کنه، دیگه اون وقته که دیگه تعریف و تمجیدش مد نظر نیست، نظر کردن علیرضا هم کار بازی رو تموم می کنه :D
DS آبروی کوجیماست، اگه بره، خودش هم باید کوله پشتیشو ببنده بره :D

• Wow
  • Like
Reactions: voldmort and FUTURE

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
119100

بازی قبلی‌شون متای 59 گرفته بود! پیشرفت قابل توجهیه :D

بعضی حقایق.. به قیمت جون آدم تموم میشه :Dبرای تاپیک Gears خیلی مراعات حال غیرخودیا رو کردم! قبلش هم با همون هایپ بالا اولتیماتوم دادم، میدونی..خیلی دوسِت دارم علیرضا، شاید همین باعث میشه که با کوچکترین اشتباهت بدترین شکنجه رو برات در نظر بگیرم! هر کس دیگه ای بود میگفتم مهم نیست، ولی تو قضیت فرق می کنه، من هم برات امیدوارم که سرنوشت شوم به حقیقت نزدیک بشه، چون اگر نشه.. کاری می کنم روزی هزار بار آرزوی بن شدن کنی >:)

DS آبروی کوجیماست، اگه بره، خودش هم باید کوله پشتیشو ببنده بره :D
لطف داری :D ولی به هر حال من حرفم رو با توجه به چیزی که میبینم و از بازی نشون داده شده، میزنم...چه بازی خودی باشه چه غیرخودی...چه ترول بشم چه نشم :D ایشالا کوجیما طبق ادعاش سبک جدیدی خلق کنه و طرفداراشم سر کار نبوده باشن! در این صورت اگه بازی ثابت کرد که اشتباه می‌کنم، میشه ترول‌ها رو به جون خرید و ارزشش رو هم داره!
این تاپیک هم واسه این حرفا مناسب نیست...کلا سعی نکنید از یه بازی موفق برای اثبات اینکه من اشتباه میکنم استفاده کنید :D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
از اونجایی که مدت زیادیه جای دیسک اکانت ظرفیتی میخرم و میفروشم (الخصوص از دیجیتال فکتوری که تو بازارچه همین بازی سنتر هم فعال و معتبره) بهش پیشنهاد دادم عین بازی "a plague tale" این رو هم تو ارشیوشون قرار بدن:D
داستان طاعون که بی نظیر بود!

پ.ن:اینو گفتم که اگر تمایل داشتین شما هم بهشون پیشنهاد بدین بلکه ایندی ها رو بیشتر از قبل جزو ارشیو قرار بدن تا ما کمتر تو خماری بمونیم:D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Gaming Nexus
10/10
Concrete Genie is one of the best games of this generation—an experience that expands the parameters of what video games can be. By embracing values like artistry, empathy, and beauty, this is a title that will appeal to gamers that might be feeling a bit world-weary, bringing color to a world that has been feeling a bit gray lately. If you have ever wondered why video games have to be so violent and dehumanizing, then do the industry a favor and support this game. And lest I forget to mention: Concrete Genie is a lot of fun to play.

The Sixth Axis
8/10
Video Gamer
7/10

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
خوب حداقل تا اینجا که پیش بینیم درست بود! فکر کنم سونی بخواد یا نخواد باید به همون ایده شأن لیدن عمل کنه و فقط بازیای بزرگ و پر هزینه بسازه ،چون نه گیمرا و نه منتقدا بازیای کوچیک سونی رو تحویل نمیگیرن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر