Red Dead Redemption 2 در تاریخ 5 نوامبر بر روی PC عرضه خواهد شد

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342
درود بر همه ای دوستان
بعد از مدت ها شایعات و سکوت راکستار بالاخره امروز تاریخ انتشار نسخه pc یکی از بهترین بازی های تاریخ مشخص شد

“Today, we’re proud to announce that Red Dead Redemption 2 is coming to PC on November 5th, with special bonuses available to players who pre-purchase through the Rockstar Games Launcher starting October 9th

“The first game in the Red Dead Redemption series to be featured on the PC platform, Red Dead Redemption 2 for PC features a range of graphical and technical enhancements for increased immersion along with new Bounty Hunting Missions, Gang Hideouts, Weapons and more.”

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||:
یعنی چی آخه :|
من هاردم کلا 170 گیگ جا داره واسه نصب بازی :/ عجب :|:|:|
رسما روی Gears 4 سفید کردن:))
دوباره ذره بین به دست باید بیوفتم تو فولدرها، هارد خالی کنم.
قشنگ قول میدم کم ـه کم 30 گیگ از این حجم مربوط میشه کات سین های از پیش رندر شده بازی توی رزولویشن 4K و بیت ریت دهشتناک کمپرس نشده ! حاضرم شرط ببندم .....

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
قشنگ قول میدم کم ـه کم 30 گیگ از این حجم مربوط میشه کات سین های از پیش رندر شده بازی توی رزولویشن 4K و بیت ریت دهشتناک کمپرس نشده ! حاضرم شرط ببندم .....
این فاصله زمانی مونده تا همه گیر شدن کلود، فکر کنم استودیوها برامون برنامه ها دارن، این تازه شروعشه.
دلم برا زمانی که یکدونه CD میزاشتم تو Cd Rom و 500-400 مگ نصب میکرد، بقیه هم از روی CD اجرا میشد تنگ شده.
اونموقع یک هارد 20 گیگ داشتم، نقش خدارو بازی میکردم.

آخرین ویرایش:

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
برخی از تغییرات و بهبودی های نسخه PC عنوان Red Dead Redemption 2 به نقل از وبسایت PCGAMER:

- افزایش میزان Draw Distance (رندر شدن آبجکت ها و محیط بازی از فاصله دورتر)
- نور پردازی محیط از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار شده
- رد پا در برف تقویت یافته
- بازتاب نور تقویت شده و سایه ها از کیفیت بسیار بالاتری برخوردارن
- تکسچر درخت ها پیکسل بندی شدن
- کیفیت چمن و علف ها بسیار افزایش پیدا کرده
- ساپورت HDR در نسخه PC گنجانده شده
- رزولوشن های 4K و بالاتر از زمان عرضه در دسترس خواهند بود فریم ریت نامحدود
- برخوردار بودن از قابلیت Ultrawide aspect ratio و همچنین ساپورت چندین مانیتور در عین حال
- بخش فریم ریت در ستینگ بازی گنجانده شده

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
First screenshots of Red Dead Redemption 2 for PC
FANTASTIC
http://uupload.ir/files/p19_photo_2019-10-09_20-22-23.jpg

83fz_photo_2019-10-09_20-21-57.jpg 9ay3_photo_2019-10-09_20-22-00.jpg iki_photo_2019-10-09_20-22-22.jpg azfy_photo_2019-10-09_20-22-06.jpg mkk6_photo_2019-10-09_20-22-04.jpg 1bkk_photo_2019-10-09_20-22-01.jpg hqv_photo_2019-10-09_20-21-55.jpg

PC Master Race
Always In Next Gen

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
دوستان با سیستم زیر میتونم بازیش کنم؟

i5 4460
ram 16 gig ddr3 1600
gtx 750 ti oc
بجز کارت گرافیکت بقیش اوکیه
750 ti کاملا ضعیفتر از مشخصات اعلام شدست ولی شخصا فکر میکنم اگر صرفا قصد اجرا و بازی داشته باشید میتونید با تنظیمات پایین و 720 احتمالا قابل بازی باشه

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
بجز کارت گرافیکت بقیش اوکیه
750 ti کاملا ضعیفتر از مشخصات اعلام شدست ولی شخصا فکر میکنم اگر صرفا قصد اجرا و بازی داشته باشید میتونید با تنظیمات پایین و 720 احتمالا قابل بازی باشه
سپاس..من به همون 720 هم راضی ام..کلا دیگه نمیخوام خرج پی سی کنم و ارتقا بدم..باید از الان ذخیره کنم برای خرید ps5

• Like
Reactions: benjohn

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
http://uupload.ir/files/z31y_untitled.jpg

NVIDIA امروز تصاویر جدیدی از نسخه PC عنوان Red Dead Redemption 2 منتشر کرد که گرافیک چشم‌نواز این نسخه را به‌صورت 4K نشان می‌دهد

cgh_xnxd_chitjkh.jpg uuoh_fume_ntm7khj.jpg onla_hyeu_elpdpfg.jpg

تریلر هنگام انتشار PC بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد
Newswire - Rockstar Games

http://uupload.ir/files/0bgh_untitled.jpg

آخرین ویرایش:

lomis

کاربر سایت
Aug 6, 2017
166
امیدوارم هرچه زودتر بیان رد دید یک رو هم با موتور رد 2 دوباره انتشار بدن...البته اسمون کویر رد یک یه چیز دیگه بود رو 360....من اون موقع 360 رو جی تگ کردم روش یه هارد یک ترا دوربالا انداختم....تو 2-3 ثانیه بازی لود میشد...درا دیستنس فوق العاده شده بود تا اون ته همه بوته ها لود بودن ...دیگه بازی گیر نمیکرد باور نمیکیند حتی فریم ریت کمتر اوفت میکرد...
https://www.technobuffalo.com/sites...016/07/red-dead-redemption-on-xbox-one-37.jpg 121233

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
این فاصله زمانی مونده تا همه گیر شدن کلود، فکر کنم استودیوها برامون برنامه ها دارن، این تازه شروعشه.
دلم برا زمانی که یکدونه CD میزاشتم تو Cd Rom و 500-400 مگ نصب میکرد، بقیه هم از روی CD اجرا میشد تنگ شده.
اونموقع یک هارد 20 گیگ داشتم، نقش خدارو بازی میکردم.

صداش هم یادته . :D

یادت میاد وقتی روشن بود انگار تو اتاق جاروبرقی روشن کردی یا کامپیوتر الان پرواز میکنه ؟ :)):D

هنوز دو تا CD-ROM قدیمی دارم صدا جاروبرقی میدن که انگار انقدر میچرخه میخواد بترکه برای همین یادم نرفته چطور بود صداش CD میزارم قشنگ انگار داره جر میخوره بعضی وقت ها فکر میکنم الان که بترکه. :D

بعضی از CD های قدیمی که بکاپ گرفته بودم روی DVD-Writer ام اجرا نمیشه برای همین مجبور میشم هر چند وقت یک دفعه که یاد یک چیز قدیمی میفتم برم اون بیارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر