Red Dead Redemption 2 در تاریخ 5 نوامبر بر روی PC عرضه خواهد شد

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342
درود بر همه ای دوستان
بعد از مدت ها شایعات و سکوت راکستار بالاخره امروز تاریخ انتشار نسخه pc یکی از بهترین بازی های تاریخ مشخص شد

“Today, we’re proud to announce that Red Dead Redemption 2 is coming to PC on November 5th, with special bonuses available to players who pre-purchase through the Rockstar Games Launcher starting October 9th

“The first game in the Red Dead Redemption series to be featured on the PC platform, Red Dead Redemption 2 for PC features a range of graphical and technical enhancements for increased immersion along with new Bounty Hunting Missions, Gang Hideouts, Weapons and more.”

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,204
کجای حرف خودمو نقض کردم؟! /:) اینکه MH: W عالی فروخته روی PC، اینو نقض میکنه که اول روی فن بیس اصلی بازی تمرکز داشتن؟ اگه نقض میکنه حرفی نیست...خودت قضاوت کن حرفای کی از پایه و اساس غلطه! بَده که اول سعی کنی فنای هارکوردتو راضی کنی بعد بری سراغ پلتفرم‌های دیگه که نمیدونی بازیت ممکنه چطور عمل کنه؟ حالا توی این مورد مانستر هانتر بشدت موفقیت آمیز بوده، در حدی که همه سوپرایز شدن.
همون کمپانی مولتی بیلیون دلاری که میگی چقدر بازیشو تاخیر زد...چند سال از معرفی تا عرضه‌اش طول کشید؟! فک کردی بازیسازی اونم در این مقیاس به همین راحتیه؟ اگه فکر می‌کنی راحت میتونسته از پسش بربیاد، اینقدر برنامه‌هاشو عقب نمی‌نداخت...بخش آنلاین رو هم با اون مشکلات عرضه نمی‌کرد.

خب بحث سر همین رد دد بود دیگه! شما به زور پای GTA رو میکشی وسط...من دارم میگم چنین تاخیری واسه رد دد منطقیه‌. برای GTA هم میتونه با توجه به روند اخیر راک استار همون قضیه‌ی اینکه بازی روی کدوم پلتفرم بیشتر میفروشه و طرفدارای اصلی‌اش کجاست باشه (نظر من) یا همون سیاست‌های PC هیتری و اینکه میخوان دو بار بازیو بفروشن و فلان باشه (نظر شما).
خب من سیاست تیک تو در قبال رد دد رو جدا از سیاستش در مورد بقیه بازی های راکستار نمیدونم و برا همین بنظرم پای بقیه بازیهاشون هم اوتومات به این بحث باز میشه :D فروش بازی های راکستار روی PC همیشه عالی بوده ولی خب این مدل عرضه بازی در کل کار جالبی نیستش بنظرم.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
کجای حرف خودمو نقض کردم؟! /:) اینکه MH: W عالی فروخته روی PC، اینو نقض میکنه که اول روی فن بیس اصلی بازی تمرکز داشتن؟ اگه نقض میکنه حرفی نیست...خودت قضاوت کن حرفای کی از پایه و اساس غلطه! بَده که اول سعی کنی فنای هارکوردتو راضی کنی بعد بری سراغ پلتفرم‌های دیگه که نمیدونی بازیت ممکنه چطور عمل کنه؟ حالا توی این مورد مانستر هانتر بشدت موفقیت آمیز بوده، در حدی که همه سوپرایز شدن.
همون کمپانی مولتی بیلیون دلاری که میگی چقدر بازیشو تاخیر زد...چند سال از معرفی تا عرضه‌اش طول کشید؟! فک کردی بازیسازی اونم در این مقیاس به همین راحتیه؟ اگه فکر می‌کنی راحت میتونسته از پسش بربیاد، اینقدر برنامه‌هاشو عقب نمی‌نداخت...بخش آنلاین رو هم با اون مشکلات عرضه نمی‌کرد.
شما کل چیزی که برا بحث داری اینه که کامیونیتی بازی رو کنسول بوده و راکستار واسه همین ترجیه داده رو کنسول منتشر کنه اقا اصلا شما بگو NEW IP بوده این وسط بحث محبوبیت برند راکستار تبلیغات محبوبیت سبک بازی نمرات بالا همه کشک یعنی فک میکنی راکستار علم این رو نداشته که رو PC بازیش مثل بنز میفروشه ؟ مانستر هانتر خودشون گفتن به خاطر مشکل پورت و محدویت نفرات بوده بماند که پورت بازی هم روی PC اشغال بوده بالاتر گفتی حقتون بوده یـ پورت ناقض میدادن روز عرضه خوب منم میگم چرا پورت ناقص یعنی PC گیمینگ که این همه بازی قبلیش روش فروخته ارزش دو سه ماه تاخیر رو نداشت ؟ همونی که میگم یـ جوری رفتار میکنی که این قضیه شهروند درجه 2 بودن PC گیمر ها رو واسه راکستار توجیه کنی چجوری میشه که یـ ناشر خیلی راحت میتونه یـ کامیونتی رو تو یـ مدت مشخص نادید بگیره بعد دلیل سفت محکم شما فقط صرفا نبود RDR رو اون پلتفرم بوده باشه ؟! نمیخوای که موفقیت راکستار روی PC به عنوان یـ ناشر رو نادید بگیری ؟ والا من نمیدونم چجوری شما رو توجیه کنم فقط همین رو میدون بازی رو PC منتشر میشه و مثل بنز هم مفروشه و بازم به این کارش راکستار ادامه میده چون خوب میدونه ملت به هر نحوی که شده برای بازیهاش پول خرج میکنن (به خاطر کیفیتشون منطقیه)

آخرین ویرایش:

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
در ه

جیب خودش یا هر کسی بازی برای پی‌سی هم منتشر شد

ی چیزی که خیلی جالبه برام اینه که... قبل از انتشار بازی برای پی‌سی همه میخاستن که بازی رو پی‌سی هم منتشر بشه...

حالا که قراره منتشر بشه همه صحبت از سودو پول پرستی راک‌استار میزنن!
در جواب شما و برخی از دوستان، همین جمله فکر کنم کفایت کنه: "اثبات شی، نفی ماعدا نمیکنه!"

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
به موس میگین ماوس؟
چاو باو کالاوس :D
مگه اینجا کلاس زبانه
اولا موس درست نیست شاید شبیه ترین حالت نوشتاری باشه معووس
من خودمم یه زمانی مود مینویسم یه موقع ماد.
اینجا غلطهای املایی فارسی میدونی عین بنز مینویسن .
حالا اینکه یه نوشتار انگلیسیه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به نظرم هر دو گروه یه جورایی حق دارن:D
اینکه یه سری دوست دارن همون زمان عرضه نسخه کنسولی، نسخه PC هم منتشر بشه درسته (جدا از سیاست هایی که کمپانی اتخاذ میکنه). اگر در مورد یه کمپانی کوچک حرف میزدیم، قاعدتا اینطوری نمیبود و قابل درکه که نتونن چندتا نسخه رو به صورت همزمان انجام بدن و بخوان بین نسخه های مختلف تاخیر بزنن ولی اینجا کمپانی مورد بحث راکستار هست و کمپانی خیلی بزرگیه و کلی نیرو داره. باز از اونور یه نگاه به رزومه کاری راکستار بندازیم، علی رغم این بزرگ بودنش، بعضی مواقع واقعا نتونسته اونطور که باید و شاید عمل کنه و ریپ زده:D مثل همین پورت GTA IV یا همین Red Dead Online. اینطور که من میبینم و بر خلاف اون چیزی که به نظر میاد، راکستار معمولا روی یه بخش تمرکز میکنه و سعی میکنه اون رو بی نقص عرضه کنه و بره سراغ بخش بعدی و همزمان نمیتونه چندتا کار رو هندل کنه. کلا طرز تفکر رئیس Take Two اینجوریه که دوست داره کارشون خیلی بی نقص باشه و میگه ما یکی از بهترین ها هستیم و دوست نداریم کارهامون مثل اکثریت شرکت ها نقص های ضایع داشته باشه و توی کارمون خیلی وسواس داریم. همیشه توی مصاحبه هایی که میکنه، یه اشاره ای به این قضیه میکنه:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
اینکه یه سری دوست دارن همون زمان عرضه نسخه کنسولی، نسخه PC هم منتشر بشه درسته (جدا از سیاست هایی که کمپانی اتخاذ میکنه). اگر در مورد یه کمپانی کوچک حرف میزدیم، قاعدتا اینطوری نمیبود و قابل درکه که نتونن چندتا نسخه رو به صورت همزمان انجام بدن و بخوان بین نسخه های مختلف تاخیر بزنن ولی اینجا کمپانی مورد بحث راکستار هست و کمپانی خیلی بزرگیه و کلی نیرو داره. باز از اونور یه نگاه به رزومه کاری راکستار بندازیم، علی رغم این بزرگ بودنش، بعضی مواقع واقعا نتونسته اونطور که باید و شاید عمل کنه و ریپ زده:D مثل همین پورت GTA IV یا همین Red Dead Online. اینطور که من میبینم و بر خلاف اون چیزی که به نظر میاد، راکستار معمولا روی یه بخش تمرکز میکنه و سعی میکنه اون رو بی نقص عرضه کنه و بره سراغ بخش بعدی و همزمان نمیتونه چندتا کار رو هندل کنه. کلا طرز تفکر رئیس Take Two اینجوریه که دوست داره کارشون خیلی بی نقص باشه و میگه ما یکی از بهترین ها هستیم و دوست نداریم کارهامون مثل اکثریت شرکت ها نقص های ضایع داشته باشه و توی کارمون خیلی وسواس داریم. همیشه توی مصاحبه هایی که میکنه، یه اشاره ای به این قضیه میکنه:D
خوب علی واسه چی Red Dead Online رو تو اون وضعیت منتشر کردن ؟؟؟ خیلی راحت با یـ تاخیر 6 ماهه هم بخش انلاین تکمیل میشد همم نسخه ی PC پورت میشد به همین راحتی به همین خوشمزگی :D نه من اینجا مجبور بودم دوستان رو قانع کنم نه دوستان منو :D
پ.ن : همه قبول دارن Red Dead Online تو حالت بتا و ناقص منتشر شد و همون اول هم بکوب ماشالا یـ جوری پرداخت دورن برنامه توش گذاشتن که اگه کل بازی با اون بخش منتشر میشد متاش رو نابود میکرد اصلا هم بحث درامد زایی بیشتر نبود (مثلا) ولی قبول ندارن نسخه ی PC به خاطر مسائل مالی این مدلی تاخیر میخوره دلیلش هم اینه بندگان خدا PC گیمرها بلد نیستن واسه جان مارستون هایپ بشن چون نسخه ی قبلیش رو تجربه نکرده بودن :-??

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
به بی نقصی نیست. همینجا رو ببین.از دیروز چند نفر گفتن ما رفتیم ردد 2 رو گرفتیم و بعد بازی نکردیم. حالا اومد رو pc میزنیم:
دلایل راکستار مشخصه که چرا بازی رو همزمان نمیده:
1.نسخه pc برتری قابل ملاحظه ای داره فقط همین موس و کیبورد یک مزیت عجیب و غریبه +گرافیک بهتر +تکنولوژی بیشتر +مدینگ
2.استورهای pc منطقه ای هستند شما راحت میتونی یه بازی رو با نصف قیمت بگیری
راکستار یه بار میاد میدوشه کنسول رو.
بعد میاد میگه حالا گرافیک و کلی تکنیک و مد میخواید ،بیاید pc بخرید .دوباره میان میخرن.سر gta v
45 میلیون فروش ماله نسل قبل بود.موند 65 میلیون
رو سه تا پلتفرم .
تا آخرین زمانیی که استیم اسپای رقم دقیق رو نشون میداد . از 11.5 میلیون عبور کرده بود .فروش فیزیکی و استورهای دیگه هم جدا.
اینو بزار کنار اینکه 5 ماه دیرتر از نسل 8 عرضه شد.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خوب علی واسه چی Red Dead Online رو تو اون وضعیت منتشر کردن ؟؟؟ خیلی راحت با یـ تاخیر 6 ماهه همون بخش انلاین تکمیل میشد همم نسخه ی PC پورت میشد به همین راحتی به همین خوشمزگی :D نه من اینچا مجبور بودم دوستان رو قانع کنم نه دوستان منو :D
پ.ن : همه قبول دارن Red Dead Online تو حالت بتا و ناقص منتشر شد و همون اول هم بکوب ماشلا یـ جوری پرداخت دورن برنامه توش گذاشتن که اگه کل بازی با اون بخش منتشر میشد متاش رو نابود میکرد اصلا هم بحث درامد زایی بیشتر نبود (مثلا) ولی قبول ندارن نسخه ی PC به خاطر مسائل مالی این مدلی تاخیر میخوره چون بندگان خدا PC گیمرها بلد نیستن واسه جان مارستون هایپ بشن چون نسخه ی قبلیش رو تجربه نکرده بود :-??
خب گفتم که راکستار هم اشتباه میکنه:D اینکه فکر کنیم حالا چون راکستاره پس از هر اشتباهی مبراست کاملا غلطه:D برام جالبه راکستار با پیشینه و تجربه ای که از GTA Online داشت، چطوری توی پیاده سازی این بخش توی RDR2 اینقدر خراب کرد.
اینکه بگیم فن بیس بازی روی کنسول بوده و به خاطر همین اول روی اون عرضه کردن حرف درستی نیست به نظرم. چرا، در مورد یه سری بازی ها صادقه مثل همین Civilization که بیشتر به مسائلی مثل کنترل و اینا برمیگرده که چجوری بتونن این کنترل رو متناسب با کنسول طراحی کنن (یا مثل Diablo III) ولی عناوین زیاد دیگه ای هم هستن که یکی دو شماره ازشون روی PC نبوده و یه دفعه نسخه جدیدشون همزمان با کنسول ها عرضه شده (نمونه اخیرش همین Gears 5).
ولی در کل من از این کار سازنده ها خیلی بدم میاد که برای یه سری که داستان قدرتمندی هم داره، شماره اول رو منتشر نمیکنن و شماره دوم رو منتشر میکنن (حتی با اینکه نسخه دوم Prequel هست). قابل درکه که اون زمان PC براشون اولویت نبوده (بازار PC هم آنچنان قوی نبوده) و در عین حال خودشون هم تعجب کرده بودن که شماره اول چطوری روی اون سخت افزارهای داغون اجرا شده اما الان که شرایطش هست:D;;)

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
در جواب شما و برخی از دوستان، همین جمله فکر کنم کفایت کنه: "اثبات شی، نفی ماعدا نمیکنه!"
دوست عزیز ما که نگرفتیم شما چی میگی...

ولی منظور من اینه که دوران شایعات انتشار رد دد۲ برای پی‌سی... همه میخاستن بازی برای پی‌سی منتشر بشه...
حالا که قراره منتشر بشه حرف دوستان عوض شده!
که راک‌استار برای پول بازی رو رو پی‌سی میاره!
این واکنش یکم عجیبه!

شما یا باید مث نسخه اول قیدشو رو پی‌سی میزدی... یا برای تجربه‌ی بازی حتما باید کنسول میخریدی...

ولی الان نسخه دوم که شاهکارم هست... برای پی‌سی هم منتشر میشه و اتفاق خوشحال‌کننده‌ایه برای پی‌سی بازا...

حداقلش مثل نسخه‌ی اول کلا کنسل نشد... و بعد از ی انحصار زمانی یکساله برای پی‌سی هم منتشر میشه

اینی هم که میگن نسخه‌ی اول بدلیل ساختار و نوع برنامه‌نویسی بوده که نمیشده برای پی‌سی پورتش کرد... آیا این استدلال جایی بصورت رسمی اعلام شده از طرف راک‌استار؟
یعنی راک‌استار اینهمه اپن ورد ساخته... رد دد رو میاد با ی ساختار دیگه‌ای میسازه که نشه رو پی‌سی پورت کرد!
بازی‌ای که روی اکس باکس ۳۶۰ انقدر راحت اجرا میشد... آیا پورتش رو پی‌سی کار سختی بوده....

بنظرم منتشر نشدن نسخه‌ی اول رد دد سیاست کاری راک‌استار بود... شاید جذب مخاطب به کنسول... و شایدم سود خیلی خوبی داشته تو کنسولا...

در مجموع اومدن نسخه‌ی دوم برای پی‌سی اتفاق خیلی خوبی برای پی‌سی بازاست... توصیه میکنم به هیچ وجه از دستش ندید

در ضمن راهنمای ۱۰۰٪ کردن بازی هم در سایت موجوده و میتونین ازش استفاده کنید لینک راهنما تو امضام هست
:Thumbup:

• Like
Reactions: paradaimix

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
دهنی که توی این نسل از کنسول فن ها سرویس شد توی تاریخ ثبت خواهد شد :))

چقدر تیکه انداختید حالا با تمام DLC ها و کلی چیز اضافه با گرافیک خیلی بالاتر فریم بالاتر داره میاد
البته اینم در نظر داشته باش که.... این بازی که برای شما داره میاد برای ما خاطره‌ست:D

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
با ۳۰ فریم بیشتر زجره تا خاطره :D
تجربۀ بازی در حدی سطح بالاست که اصلا موضوع فریم به چشم نمیاد.... والبته که خیلی هم راضی کننده بود
پس 30 فریم بیشتر تجربۀ یکسال پیش رو نمیتونه پاک کنه :D
راک‌استار بازی بد نمیده و اینکه حالا بعد از 1 سال امکان تجربش برای شما فراهم شده... اصلا نباید از دست بدی

• Like
Reactions: SleepyTurtel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر