Red Dead Redemption 2 در تاریخ 5 نوامبر بر روی PC عرضه خواهد شد

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342
درود بر همه ای دوستان
بعد از مدت ها شایعات و سکوت راکستار بالاخره امروز تاریخ انتشار نسخه pc یکی از بهترین بازی های تاریخ مشخص شد

“Today, we’re proud to announce that Red Dead Redemption 2 is coming to PC on November 5th, with special bonuses available to players who pre-purchase through the Rockstar Games Launcher starting October 9th

“The first game in the Red Dead Redemption series to be featured on the PC platform, Red Dead Redemption 2 for PC features a range of graphical and technical enhancements for increased immersion along with new Bounty Hunting Missions, Gang Hideouts, Weapons and more.”

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
فکر کنم منظور دوستمون ps نه xb ;)
علی رو بهتر از هر کسی میشناسم از هات اورکلاک

یعنی نمیدونه xb کنسول حساب میشه؟:))

اگه بازیهای انحصاری مایکروسافت روی PC در نظر بگیریم . بازیهای موجود روی PC که روی PS موجود نیستن بسیار زیادن

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF

اگه بازیهای انحصاری مایکروسافت روی PC در نظر بگیریم . بازیهای موجود روی PC که روی ps موجود نیستن بسیار زیادن

تا جایی که دارم میبینم تنها هیتر اینجا تویی با عکسایی که سیو کردی و سالی یکبار تو هر تاپیکی میزاری!
کسی اینجا بخاطر عرضه بازی مولتی پلتفرم رو pc خودش به در و دیوار نمیزنه الانم بلاک کردنت بهترین گزینه هست و به همه توصیه میشه :))
باور کن ناراحتی شما هیترها اینقدر منو خوشحال میکنه که حد نداره ..:>

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این حرفی کی میگی سلیقه‌ایه.... و اصلا ربطی به فهمیدن نداره
شما با بازی کردن رو PC حال میکنی.... اما من اصلا گیم رو کامپیوتر برام لذت‌بخش نیست.... مگه بازیهای مستقل و کوچیک.... در غیراینصورت فقط کنسول با دسته‌های حرفه‌ای

خوب این حرف شما مشابه این می مونه که بگید من با پراید بیشتر از پورشه حال می کنم مشخصا پورشه هم خیلی گرون تر از پراید هست پس بحث نخ نمای قیمت منتفیه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

اگه بازیهای انحصاری مایکروسافت روی PC در نظر بگیریم . بازیهای موجود روی PC که روی PS موجود نیستن بسیار زیادن
این حرف ایشون یعنی اینکه از ناچاری pc باز باید انحصاری رو روی کنسول بره چون انحصاریه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من خودم همیشه روی کنسول بازی کردم و هیچ وقت یک گیمینگ ریگ جمع‌ نکردم،تا بوده رو اکس باکس بازی کردم و چند وقتی PS3.حرفم به این منظور که پی سی باز و پی سی مستر ریس نیستم و از سر تعصب روی پی سی حرف نمیزنم.
اما چیزی که آشکار و واضح ه بزرگ شدن و گسترش بازار پی سی گیمینگ ه و ثابت موندن بازار کنسول ها.
دلیل اش هم مشخصه،تنوع و آزادی عمل بی حد و حصر این پلتفورم.کامل ترین بکوارد روی پی سی،موس و کیبورد میخوای بازی کنی،میلیون ها مدل مختلف،کنترلر دوست داری،فرقی نداره کنترلر اکس باکس دوست داری وصل کن دوال شاک دوست داری اون رو‌ وصل کن،هزاران هزار مدل ماد تو بازی ها مختلف،بالا ترین تنظیمات گرافیکی بازی ها،از استیم خوشت نمیاد،استور اپیک رو بریز،از اپیک متنفری استیم رو بریز،اصلاً نه gog بریز بازی هارو DRM Free بازی کن.میخوای گیم کپچر ادیت کنی،میلیون ها نرم افزار ادیت روی پی سی هست.تا شب میتونم از گستردگی امکانات سی گیمینگ بگم.
الان هم که دیگه به لطف Xbox Play anywhere و PS Now دیگه نمیشه که با بازی های انحصاری کنسول ها پی سی رو‌ کوبید.
بعد تو تاپیک بعضی میگن تجربه دی وان بازی و ...،خنده داره،اون زمانی که رایز او تومب ریدر یک سال انحصاری زمانی اون طرفی ها بود و بعد یک سال بازی برای این طرفی ها لانچ شد همش به به و چه چه که کامل ترین نسخه بازی برامون لانچ شده و اون طرفی ها بازی رو ناقص بازی کردن حالا الان که همین اتفاق سر RDR2 اتفاق افتاده تجربه دی وان یهو مهم شده.
از طرفی عده ای از کنسول پلیر ها جوری حرف میزنن که انگار کسی که گیمینگ ریگ میبنده پول نداشته یک کنسول بخره در حسرت یک کنسول در سوز و گداز ه،ولی قافل از اینکه کسی که گیمینگ ریگ ۲۰۰۰-۳۰۰۰$ میبنده براش ۴۰۰-۵۰۰$ پول یک کنسول مسخره بازیه،شوخی هم نیست حتی.
پس به نظرم بهتره کمی با دید بازتر با مسائل برخورد کنیم و ذوب در ولایت آقا یوشیدا و اسپنسر و ... نباشیم.
اون حرکتی که اسکوار انیکس زد ، با اینکه فرصت تقریبا مجانی بازی کردنش رو داشتم ، هنوز که هنوزه بازیش نکردم! اون کارشون دهن کجی به فن بیس بازی بود! با تعاریفیم که شنیدم چیز زیادی رو از دست ندادم

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
این حرف ایشون یعنی اینکه از ناچاری pc باز باید انحصاری رو روی کنسول بره چون انحصاریه
دلیل نمیشه من الان انحصاری های مایکروسافت روی pc با کیفیت بسیار بسیار بهتر از نسخه خوده کنسولیش دارم بازی میکنم

نه علی سوتی داد منم زدم به هدف

• Like
Reactions: s.1

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
این حرفی کی میگی سلیقه‌ایه.... و اصلا ربطی به فهمیدن نداره
شما با بازی کردن رو PC حال میکنی.... اما من اصلا گیم رو کامپیوتر برام لذت‌بخش نیست.... مگه بازیهای مستقل و کوچیک.... در غیراینصورت فقط کنسول با دسته‌های حرفه‌ای
یکی از دلایلی که من هیچوقت سمت کنسول نرفتم این احساس و حس تنفر انگیز فخر فروشی فن بوی های سونی بابت بازیهای انحصاریشونه ( معنیشم یعنی من دارم بازی میکنم تو محرومی پس دلت بسوزه ) دقیقا یه تفکر بچگانه
البته خداروشکر با امدن انحصاریهای مایکرو روی ویندوزش دیگه همچین حالتی بین طرفداران ایکس باکس مشاهده نمیکنم

ببینید وقتی شما شروع میکنی به فخر فروختن بازی انحصاری کنسول محبوبت . همیشه دو نکته مهم بیاد داشته باش : 1: با اینکار عملا داری نشون میدی ارزش کنسول فقط به انحصاریشه و حس اینکه دیگران محرومن باعث خوشحالی شما میشه 2: خدایی نکرده زبونم لال یکی از اون انحصاریهاتون روی pc منتشر بشه باعث میشه شکست عشقی بخورید . این مسئله باعث افسردگی خودتون میشه

سعی کن این نکته در خودت نهادینه کنی بیشتر رو خودت کار کنی . اینکه بقیه هم بتونن یه بازی خوب تجربه کنن خوشحالت کنه نه ناراحت

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
یکی از دلایلی که من هیچوقت سمت کنسول نرفتم این احساس و حس تنفر انگیز فخر فروشی فن بوی های سونی بابت بازیهای انحصاریشونه ( معنیشم یعنی من دارم بازی میکنم تو محرومی پس دلت بسوزه ) دقیقا یه تفکر بچگانه
البته خداروشکر با امدن انحصاریهای مایکرو روی ویندوزش دیگه همچین حالتی بین طرفداران ایکس باکس مشاهده نمیکنم

ببینید وقتی شما شروع میکنی به فخر فروختن بازی انحصاری کنسول محبوبت . همیشه دو نکته مهم بیاد داشته باش : 1: با اینکار عملا داری نشون میدی ارزش کنسول فقط به انحصاریشه و حس اینکه دیگران محرومن باعث خوشحالی شما میشه 2: خدایی نکرده زبونم لال یکی از اون انحصاریهاتون روی pc منتشر بشه باعث میشه شکست عشقی بخورید . این مسئله باعث افسردگی خودتون میشه

سعی کن این نکته در خودت نهادینه کنی بیشتر رو خودت کار کنی . اینکه بقیه هم بتونن یه بازی خوب تجربه کنن خوشحالت کنه نه ناراحت
به به میبینم که باز ار غارت اومدی بیرون.اکانت جدید مبارک.اقایون مدیر مگه مولتی یوزر بودن خلاف قوانین سایت نیست ؟ وقتی یکیو بن میکنید میره دوباره اکانت میسازه میاد چه فایده ای داره ؟ من خودم فقط 10 تا اکانتی که این بابا ساخته رو یادمه حالا بقیه به کنار. همین ایشون نبودن که واسه بچه ها D*ck Pic میفرستاد ؟ خودشه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
اینقدر مزخرف پشت هم تا حالا تو یک تاپیک نخونده بودم.

کنسول گیمری که میگه فلان بازی ته دیگه، وقتی همین بازی روی PS5 و ایکس باکس بعدی ریلیز شد ومیلیونی فروخت، مشخص میشه آیا بوده یا نه.

از طرف دیگه PC گیمری که میگه این توهین بود و فلان دیگه نوبر، آقا این کمپانی کلا روال کاریش همین بوده و هست، بازی خوب مگه تاریخ مصرف محدود داره که امروز خوبه، شش ماه/یکسال بعد فاسد بشه، ارزش بازی کردن نداشته باشه؟
حالا خوبه همین جماعت که اینهارو میگن، اگه همین الان RDR1 ریلیز بشه، سر از پا نمیشناسن.

یک نکته دیگه هم اینکه عمرا خرج یک PC گیمر با کنسول گیمر به هیچ وجه برابر نیست، همیشه بیشتر هست، عمرا شما بتونی یک سیستم در حد 5-4 تومن ببندی که 5سال بتونی بازیها رو با کیفیت متوسط رو به خوب (چیزی که رو کنسول ها میبینیم) بشه اجرا کرد، دیگه 60 فریم که بماند.
PC با قیمتهای بیشتر از این نهایتا 2تا 3سال بتونه اونم خونه پرش، باید دوباره یک کارت متوسط مثل سری 60 یا همچین چیزی خرید.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
من کلا با این بحثای کنسول vs پی سی خیلی مخالفم و ترجیح میدم اصلا واردش نشم و اینم میتونه نظرت باشه اما بر چه اساسه دقیقا؟ :D
من کنسول ندارم، دسته ایکس باکس وان دارم یک HDMI ـم کشیدم تا تلویزیون، با نعمت اسمارت فون هم میشه از راه دور پی سی رو کنترل کرد و بازیو بالا آورد، واسه بازیای اکشن و آنلاین میام پا پی سی با موس و کیبورد، واسه بازیایی که بیشتر داستان محور میرم لم میدم جلو تلویزیون هدست تو گوش، کنترلر هم تو دست، همشم وایلرس، بازی میکنم، من نسل قبل کنسول داشتم و حسش تو این زمینه فرقی با پی سی نداره، تنها فرقی که داره اینجا 60 فریم میده با گرافیک بهتر، کی بدش میاد؟ :D

تنها چیزی که به ذهنم میرسه وقتی یکی میگه بازی با پی سی حال نمیده همینه که اونم واقعا راه حل ساده ای داره، فک نمیکنم دلیل دیگه ای وجود داشته باشه چون از نظر بقیه چیزا مثل استور، قیمت بازیا و ... که وضع پی سی خیلی خوبه، رسما بعضی مواقع یک بازی اینقد تخفیف میخوره که حس پایریت کردن به آدم دست میده موقع خریدنش حتی رو همین اپیک استور که اینقد بهش فحش میدن :-" از همه مهمتر با همون چندر غاز پولی که واسه بازی دادی نوه نتیجه هاتم میتونن بازی کنن و نیاز نیست هزینه اضافه بدن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TeTration

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
برا 60 تا فریم تا 6.5 میلیون تنظیمات high با مانیتور
فکر کنم بدون تلویزیون ps4 pro بشه 4.5 با 2 تومن تلویزیون بشه 6.5
کامپیوتر رو اگه درست ببندی. چندان گرونتر از کنسول در نمیاد.
آره همه چی آنقدر مفته خود مانیتور کلی مایه اشه فقط کجا با ۶.۵ اونم تازه دو سال دیگه معلوم نیست همون ۶۰ ثابت باشه و هی باید ارتقا بدی تازه پول مانیتورم جدای از سیستم و نکته مهم اینه که ۶۰ فریم رو ۱۰۸۰ دیگه الان همه دارن میرم رو ۴k

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
اینقدر مزخرف پشت هم تا حالا تو یک تاپیک نخونده بودم.

کنسول گیمری که میگه فلان بازی ته دیگه، وقتی همین بازی روی PS5 و ایکس باکس بعدی ریلیز شد ومیلیونی فروخت، مشخص میشه آیا بوده یا نه.

از طرف دیگه PC گیمری که میگه این توهین بود و فلان دیگه نوبر، آقا این کمپانی کلا روال کاریش همین بوده و هست، بازی خوب مگه تاریخ مصرف محدود داره که امروز خوبه، شش ماه/یکسال بعد فاسد بشه، ارزش بازی کردن نداشته باشه؟
حالا خوبه همین جماعت که اینهارو میگن، اگه همین الان RDR1 ریلیز بشه، سر از پا نمیشناسن.

یک نکته دیگه هم اینکه عمرا خرج یک PC گیمر با کنسول گیمر به هیچ وجه برابر نیست، همیشه بیشتر هست، عمرا شما بتونی یک سیستم در حد 5-4 تومن ببندی که 5سال بتونی بازیها رو با کیفیت متوسط رو به خوب (چیزی که رو کنسول ها میبینیم) بشه اجرا کرد، دیگه 60 فریم که بماند.
PC با قیمتهای بیشتر از این نهایتا 2تا 3سال بتونه اونم خونه پرش، باید دوباره یک کارت سری 60 یا همچین چیزی خرید.
کلا این رفیقمون @rahyarpaul عادت داره حرف الکی بزنه شما سیستمت چند سال قبل بستی آره با ۶.۵ الان این عددها یک جوک هست فقط

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی

من چه فخری فروختم...!؟ فقط گفتم همه چیز روشنه... و هر کسی دوس داره سمت هر پلتفرمی که میخاد بره
من میرم سمت PS چون از نظر من در کنار تمام بازیهای مولتی پلتفرم.... بازیهای خودشم داره که جزو رده بالا هم هستن

چیزایی که گفتی در مورد من صدق نمیکنه... ولی مطمعنم که ارزش یک کنسول به بازیهاشه

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن

داداش فخر فروشی کدومه یک pc گیمر هاردکور که خوبم پول خرج می‌کنه پول یکدونه کنسول اندازه یک کارت گرافیک شم نیست براشون چیزی نیست کنسول خریدن خیلیا مثل همین دوستمون @majidred2011 بخواد همین فردا می‌تونه بره یک کنسول بخره اما موارد دیگه باعث میشه مخزن تنها چیزی که pc گیمر برای خرید کنسول شاید وسوسه کنه همون بازی انحصاری سه وگرنه اینا بازی های مولتی مثل نقل و نبات 60 فریم میزنم تو گوشش

• Like
Reactions: TeTration

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
آره همه چی آنقدر مفته خود مانیتور کلی مایه اشه فقط کجا با ۶.۵ اونم تازه دو سال دیگه معلوم نیست همون ۶۰ ثابت باشه و هی باید ارتقا بدی تازه پول مانیتورم جدای از سیستم و نکته مهم اینه که ۶۰ فریم رو ۱۰۸۰ دیگه الان همه دارن میرم رو ۴k
۶.۵ تومن رو نمیدونم اما فعلا در این تاریخ با ۱۱ تومن میتونید یه سیستم خیلی خوب ببندید که اکثر بازیها رو 2k براحتی ۶۰ فریم و بالاتر روی آخرین تنظیمات گرافیکی بده

839b1b5a75dcbc8c624b6292f56226f6.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر