امتیازات Ghost Recon Breakpoint

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
118791
Publisher: Ubisoft
Developer: Ubisoft Paris
Initial Release Date: October 4, 2019
Platforms: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One
Jeuxvideo.com: 8.5/10
The authenticity and the survival, central to the experience, accentuate the urgency of the situations and this oppressive feeling of being the prey, and no longer the hunter, on Auroa.

Push Square: 6/10
For the most part, Ghost Recon: Breakpoint is an enjoyable open world excursion, provided you know what to expect -- and let's face it, you probably know exactly what to expect. Its loot and gear score systems seem more than a little tacked on, but much like many of Ubisoft's other open worlders, there's a moreish quality to Breakpoint that's difficult to deny. In co-op there's potential for a lot of fun, and the freedom that you're given in both building Nomad and tackling missions is the game's greatest strength. However, an eye-watering number of microtransactions leave a sour taste, and a parade of annoying bugs give the release a disappointingly rough feel. Robust but bloated, Breakpoint is a mishmash that has its fun moments, but its identity is MIA.

Gameblog.fr: 6/10
Ubisoft clearly wanted to make Breakpoint a mix between The Division and Destiny, but it doesn't really work if you look at the work as a whole. Dusty community hub breaking immersion, idiot AI, bugs of all kinds despite the beta, microtransaction system a little bit abusive, terrible driving vehicles system,tactics non-existent in solo.... However, the game also has some good aspects, especially with its brilliant main actor, its fun multiplayer Ghost War mode and many cooperative possibilities due to the realistic and complete equipment. Definitely Ghost Recon Breakpoint is not a bad game, but it is not what you would call a good game either.

IGN Italy: 7.8/10
The new chapter of the Ghost Recon series is a good shooter that combines solid gameplay with a poorly integrate RPG structure.

Millenium: 6.5/10
Ubisoft clearly wanted to make Breakpoint a mix between The Division and Destiny, but it doesn't really work if you look at the work as a whole. Dusty community hub breaking immersion, idiot AI, bugs of all kinds despite the beta, microtransaction system a little bit abusive, terrible driving vehicles system,tactics non-existent in solo.... However, the game also has some good aspects, especially with its brilliant main actor, its fun multiplayer Ghost War mode and many cooperative possibilities due to the realistic and complete equipment. Definitely Ghost Recon Breakpoint is not a bad game, but it is not what you would call a good game either.

Gamespot: 4/10
Ghost Recon Breakpoint is a confused hodgepodge of disparate ideas that rarely come together in an enjoyable way.

VG247: 2/10
Ubisoft has failed in two areas where it usually excels here – sequels and open worlds – but there’s still a small glimmer of hope in another area: reinvention. Perhaps this concept will get scrapped entirely for the next one and we’ll go back to the good old days where Ghost Recon was an excellent shooter with its own identity. Right now it’s out of focus, confused, and frustrating. A ghost of its former self.

Untitled.jpg
1.jpg

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
من نمی‌دونم چرا اینقدر اصرار داری از کارهای یوبی سافت دفاع کنی واقعا این بازی که فقط پوسته اش عوض شده همون wildlands هست که میکرو چپوندن توش دوباره دارن ،۶۰ دلار غالب میکنن
یکم دقیق‌تر اگه بخونی متوجه می‌شی که مشکل اصلی من خود بازی هست در درجه اول و مواردی مثل microtransaction فعلا برام مهم نیستن اصلا!

متاسفانه همچنان این روزها درگیرم و زیاد نمی‌رسم ببینم چه خبره، ولی دیگه در حد 2 و 5 فکر نکنم باشه بازی!!!

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
شت :|

مگه مجبوری شتی که تو دهنت جا نمیشه رو برداری آخه؟ تو گیم اسپات بود فک کنم تیتر خوندم بازی عرضه شده ولی سرورهاش دون هستن :| استراتژی یوبی در قبال این بازی خیلی اشتباه بود ....

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,136
نام
Melkor
عجیبه ,انگار یه سری پابلیشرا مسابقه " کی میتونه از همه منفور تر باشه " رو راه انداختن :D فعلا که تو لیست فیل های بولشت سرویس (لایو سرویس)Fail Out 76 اوله ولی ظاهرا Breakpoint داره زور میزنه تا نزدیک شه :))

Anthem بنده خدا رو هم هیچکس ادم حساب نمیکنه ما هم نکردیم :D:D:D

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
یکم دقیق‌تر اگه بخونی متوجه می‌شی که مشکل اصلی من خود بازی هست در درجه اول و مواردی مثل microtransaction فعلا برام مهم نیستن اصلا!

متاسفانه همچنان این روزها درگیرم و زیاد نمی‌رسم ببینم چه خبره، ولی دیگه در حد 2 و 5 فکر نکنم باشه بازی!!!
من نقدهاش موندم بازی اتفاقا گفتن سرگرم کننده مولایش فقط مشکل پرداخت درون برنامه شدید داره و هوش مصنوعی ضعیف یکسری مواردی از دیویژن اوردن

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
همه نظرات منفی در خصوص بازی رو به خریدهای درون‌برنامه‌ای نسبت ندید...Star Wars Battlefront 2 که خدای مایکروترنزکشن بود و کمپین مضخرفی هم داشت متای 68 گرفت.
تا جایی که توی نقدا دیدم، بازی تقریبا هیچ نکته‌ی مثبتی نداره...زمان معرفی بازی هم گفتم که گیم‌پلی‌اش بشدت جنریک میزنه و دارن روی چیزی مانور میدن که قبلا چندین و چند بار بصورت بهتری پیاده‌سازی شده ولی اون موقع همه هایپ بودن.
برخلاف Anthem و F76 که سازنده‌هاش هیچ تجربه‌ای از بازی آنلاین نداشتن و برای اولین بار داشتن یه سبک جدید رو امتحان میکردن، اینجا اصلا هیچ بهونه‌ای قابل قبول نیست.
ولی به هر حال متاش داره به یه حدی میرسه که کنجکاوم کرده تجربه‌اش کنم :D

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,710
نام
وحید
زبان قاصره ...
چی بود چی شد

90767ec1e837dd43df1483246d0c87b2.jpg
یادش بخیر
گوست ریکون یکی از بهترین تجربه های نسل قبلی بود
نسخه دومش با اون انفجارهای جذابش
حیف حیف گند زدن بهش
نسخه قبلی رو با اون عشقی که بهش داشتم تموم کردم بدنبود ولی این چیزی نبود که از این بازی انتظار میره

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
یادش بخیر
گوست ریکون یکی از بهترین تجربه های نسل قبلی بود
نسخه دومش با اون انفجارهای جذابش
حیف حیف گند زدن بهش
نسخه قبلی رو با اون عشقی که بهش داشتم تموم کردم بدنبود ولی این چیزی نبود که از این بازی انتظار میره
من همش یاد اون باگ نسخه 360 می افتم یکی از مرحله ها شروع میشد و شخصیت برای یک ثانیه پرواز میکرد :))

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
خیلی هم خوب، همینطور ادامه پیدا کنه این روند یکسان سازی همه بازی‌ها رو شاید بیخیال بشه یوبی! هرچیزی رو که OW کرده، حالا همه رو هم داره RPG می‌کنه!
بابا بیش از 15 هزار نفر، چقدر کارهای متفاوت می‌تونین ارائه بدین!

bear14

کاربر سایت
Apr 24, 2017
223
همه نظرات منفی در خصوص بازی رو به خریدهای درون‌برنامه‌ای نسبت ندید
بنظرم اصلا مشکل خریدهای درون بازی نیست . مشکل اصلی خود بازی که هیچی برای گفتن نداره .
من نسخه قبل رو تنها یه ساعت توانستم تحمل کنم واقعا بازی یک فاجعه به تمام معنا بود . این نسخه اش یقینا از نسخه قبلی گندبزرگتری زده . همون نمره 4گیم gamespotبراش خدایی خیلی زیاده .

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
بازی رو که استارت کردم همون اولش موقع طراحی قیافه کارکتر وقتی دیدم همون مدل های موی مردانه رو برای کاراکتر زن هم گذاشتن گفتم سالی که نکوست از بهارش پیداس.. یکمی ادامه دادم دیدم نه... نمیشه.. بیشتر ادامه بدم سر از تیمارستان درمیارم..
30 - 40 دقیقه به زور تونستم تحملش کنم و همین قدر میتونم بگم که مضخرفتین.. بی حس ترین و بی روح ترین بازی بود که توی عمرم دیده بودم.. و در نهایت دلت کشیدم به بازی
به نظرم از این بازی میشه به عنوان ابزار شکنجه در زندان ها استفاده کرد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر