استفاده از یک تکنیک جدید برای انیمیشن‌های بازی The Last of Us Part 2

فرداد معبودی

کاربر سایت
Nov 17, 2014
449
نام
فرداد معبودی
The-Last-of-Us-Part-2.jpg

نرم و روان بودن و انعطاف مثال زدنی انیمیشن‌های بازی The Last of Us Part 2 در کنار کیفیت بصری عالی آن یکی از برجسته‌ترین نکاتی بودند که در نمایش‌های اخیر بازی به طور برجسته به چشم می‌خوردند. به طوری که در کنار گسترش مکانیزم‌های گیم‌پلی، بهبود مخفی‌کاری و پیشرفت قابل توجه هوش مصنوعی، انیمیشن‌ها و کیفیت بصری بازی ارزش تولید و بلاک‌باستر بودن آن را به بهترین شکل ممکن به تصویر می‌کشیدند.
به همین دلیل واضح است که استودیو ناتی‌داگ وقت زیادی برای این انیمیشن‌ها در جریان تولید بازی صرف کرده است. آنتونی نیومن (Anthony Newman) یکی از کارگردان‌های بازی مورد بحث در گفتگو با وبسایت GamesBeat در پاسخ به این سوال که تیم سازنده چگونه توانسته چنین سطحی از انیمیشن‌ها را روی PS4 که اکنون سخت‌افزار نسبتا قدیمی محسوب می‌شود اجرا کند اظهار کرد که این مسئله لزوما به قدرت بیشتر و قرار دادن...

Continue reading...

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
واقعی جلوه های بصری عالی هستند و حرکات بسیار نرم هست . این بازی فعلا بر قله تاریخ بازی سازی هستش

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
فعلا زوده برای نظر دادن اما بعید می دونم در این زمینه به پای رد دد 2 برسه. من خودم از گرافیکشم انتظار بیشتری داشتم.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
فعلا زوده برای نظر دادن اما بعید می دونم در این زمینه به پای رد دد 2 برسه. من خودم از گرافیکشم انتظار بیشتری داشتم.
رد دد 2 یکی از بهترین بازی هاست. از همه لحاظ مخصوصا گرافیک. ولی در بحث حرکات و انیمیشن و حرکات صورت به دلست 2 نمیرسه.

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
تکنیک های هوشمندانۀ ناتی‌داگ همیشه باعث موفقیتش شده.... و باعث خلق چنین شاهکارهایی

اگه بخایم داستان بازی رو هم در نظر بگیریم... همون داستان کلیشه‌ای آخر الزمانی همیشه هستش... ولی با تکنیک روایت ناتی‌داگ تبدیل میشه به یک داستان درگیرکننده

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یوبی سافت خنده دار نیست اینکه اون کاربر یکی میدونست کار ND و یوبی سافت خنده داره اشتباه برداشت کردید
هنوزم متوجه قسمت خنده دارش نمی‌شم! یعنی انیمیشن‌های یوبی خنده دارن؟
یا انیمیشن رو به کل بازی ربط دادید؟

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
نمیدونم شاید مشکل از من باشه ولی یکم طراحی شخصیتا تو ذوقم خورد تو این تریلر آخری ... یکم مصنوعی تر از ساخته های قبلیشون بود و بشخصه انتظار بیشتری از ناتی داگ بزرگ دارم ...
راجع بهگرافیک کلی بگم یکی از بهترین GI و AO های عمرم رو تو بخش جنگلی و بوته زار بازی دیدم هرچند باز محیط برفیش برام حس چندانی نداشت و باید یکم از نظر هنری باهاش کار کنند

• Like
Reactions: X B I T B

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر