عناوین بلاک باستر جدید به سرویس PS Now اضافه خواهند شد + کاهش قیمت ناگهانی اشتراک

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
48823213283_877e4611ae_h.jpg
طبق اعلام سونی، قیمت اشتراک ماهیانه سرویس PS Now از امروز به 9.99$ دلار کاهش میابد. همچنین از امروز،1 اکتبر 2019 تا تاریخ 2 ژانویه 2020 عناوین زیر در سرویس اشتراکی PS Now قابل بازی خواهند بود.​

• God of War
  • Uncharted 4: A Thief's End
  • Infamous: Second Son
  • Grand Theft Auto V

جزئیات قیمت های جدید بدین شکل است.

• US: $9.99 – monthly / $24.99 – quarterly / $59.99 – yearly (from $19.99/ $44.99/ $99.99)
  • CAN: $12.99 – monthly / $34.99 – quarterly / $79.99 – yearly (from $19.99/ $44.99/ $99.99)
  • EU: €9.99 – monthly / €24.99 – quarterly / €59.99 – yearly (from €14.99/ (N/A)/ €99.99)
  • UK: £8.99 – monthly / £22.99 – quarterly / £49.99 – yearly (from £12.99 / (N/A) / £84.99)
  • JP: ¥1,180 – monthly / ¥2,980 – quarterly / ¥6,980 yearly (from ¥2,500 / ¥5,900/ (N/A))
PlayStation Now Subscriptions Start at $9.99 Monthly; GTA V, God of War, More Blockbuster Games Added

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
یعنی مسخره ترین پست تاریخ بازیسنتر مثل این میمنونه یکی یک تاپیک بزنه من برم تاپیک طرف ببرم یک فرم دیگه بگم تقلید فلانی از فلانی یکم بزرگ بشین بد نیست تقلید چی دقیقا عرضه بازی های استریم با قیمت 10 دلاری مثل نتفلیکس نکنه اینم ماکروسافت ابداع کرده بود .

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
یعنی مسخره ترین پست تاریخ بازیسنتر مثل این میمنونه یکی یک تاپیک بزنه من برم تاپیک طرف ببرم یک فرم دیگه بگم تقلید فلانی از فلانی یکم بزرگ بشین بد نیست تقلید چی دقیقا عرضه بازی های استریم با قیمت 10 دلاری مثل نتفلیکس نکنه اینم ماکروسافت ابداع کرده بود .
جمله تبلیغاتی تقلیده نه خود سرویس شمام یکم آرومتر

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
کل جمله یکسانه !
ببخشید مثلا باید می‌نوشتن ، زمین ها رو بشکافید تا به بازی های جدید برسید،از خودشون جمله خلق می‌کردن ، اصطلاح جدید میساختن؟؟؟ یه جمله کاربردیه تو زبان انگلیسی

دلخوشی مایکرو فنامونم این نسل به همین چیزهاست !! لینک رو گذاشتی کامنتاشم میخوندی

آخرین ویرایش:

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
ببخشید مثلا باید می‌نوشتن ، زمین ها رو بشکافید تا به بازی های جدید برسید،از خودشون جمله خلق می‌کردن ، اصطلاح جدید میساختن؟؟؟ یه جمله کاربردیه تو زبان انگلیسی

دلخوشی مایکرو فنامونم این نسل به همین چیزهاست !! لینک رو گذاشتی کامنتاشم میخوندی
اینجا فرستادم کامنتای اینجارو بخونم :D

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
کاهش قیمت باعث شد یوشیدا هم sign up کنه نداشت تا الان :D
PS Now's Price Drop Even Convinced Sony's Shuhei Yoshida to Sign Up
همین طوری ساپورت کنه منم میگیرم ، از چهار تا بازی اینماه همش رو خریده بودم ، برام سودی نداشت ، باید منتظر لیست دو سه ماه دیگه باشیم !

کاش بیاد یه پکیج نود یا صد دلاری ، پلاس و now بده مشعوف شیم

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
همین طوری ساپورت کنه منم میگیرم ، از چهار تا بازی اینماه همش رو خریده بودم ، برام سودی نداشت ، باید منتظر لیست دو سه ماه دیگه باشیم !

کاش بیاد یه پکیج نود یا صد دلاری ، پلاس و now بده مشعوف شیم
من که دوست دارم یه یکساله بخرم ولی انصافا پول ندارم داشته باشمم دلم نمیاد بدم واقعا قیمتا افتضاح اینترنت درست و حسابی هم نداریم دست کم با trialش mgs4 استریم کنیم :|
جالبه که پلاسم ول نکردن مثل مایکرو الان من هرماه دارم حال میکنم با بازیای پلاس هرچند که این ماه چیزی برام نداشت و tlou از اولین روزی که ps4 خریدم تو کنسولم هست ولی یه سری به mpش بزنی عشق میکنی قشنگ نوب های لول صفری ریختن توش نمیدونن چی به چیه کلی خندیدیم کراس بو میزدیم به یارو قایم میشدیم نمیفهمید چیه می افتاد:D یچی مثل این ویدیو دقیقه 2:17 :))

• Like
Reactions: vaan 2

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
  • Like

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
آره ، باز رفتم بازیا رو دیدم حسرت خوردم چرا نمیشه دانلودشون کرد ، کیلزون ، کلی grpg
jrpg? :D
اینترنتمون درست بود مشکلی نداشت میرفتیم راحت استریم میکردیم خلاص تا حالا تست نکردم با این اینترنت اصلا فکر نمیکنم تو منو بره کیلزون که سروراش بستن :D ولی بازیای ps2 رو هم ببین چندتا ژاپنی خوب داشت اون موقع بزن دان کن dark cloud . rogue galaxy

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
jrpg? :D
اینترنتمون درست بود مشکلی نداشت میرفتیم راحت استریم میکردیم خلاص تا حالا تست نکردم با این اینترنت اصلا فکر نمیکنم تو منو بره کیلزون که سروراش بستن :D ولی بازیای ps2 رو هم ببین چندتا ژاپنی خوب داشت اون موقع بزن دان کن dark cloud . rogue galaxy
من دو سال پیش یکی از سریعترین اینترنت های ایران رو داشتم ، میرفتم تو تست کانکشنش می‌گفت سرعتتون ضعیفه ، حالا دو این دو سال باز وضعیت بهتر شده !نمی‌دونم جواب بده یا نه
البته کسی می‌دونه هر ساعت روی ۷۲۰ p چقدر حجم میبره????

دارک کلود رو خریدم. و تبدیل به. بدترین خرید عمرم شد! بازی رو اعصاب تر از این تو عمرم ندیدم

• Like
Reactions: SHAYAN1999

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
من دو سال پیش یکی از سریعترین اینترنت های ایران رو داشتم ، میرفتم تو تست کانکشنش می‌گفت سرعتتون ضعیفه ، حالا دو این دو سال باز وضعیت بهتر شده !نمی‌دونم جواب بده یا نه
البته کسی می‌دونه هر ساعت روی ۷۲۰ p چقدر حجم میبره????
های وب داشتی؟ من که شاتل دارم حجمم تموم نمیشه ولی بازم با این اینترنت امکان نداره حتی اگه بشه هم کلی اذیت میکنه حال نمیده الان دارم حسرت این میخورم که چرا اون یکسالی که ps3 داشتم اصلا به فکرش نبودم:((
download.png

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
های وب داشتی؟ من که شاتل دارم حجمم تموم نمیشه ولی بازم با این اینترنت امکان نداره حتی اگه بشه هم کلی اذیت میکنه حال نمیده الان دارم حسرت این میخورم که چرا اون یکسالی که ps3 داشتم اصلا به فکرش نبودم:((
View attachment 118831
منم شاتل داشتم ۱۶ مگ نامحدود!
الان یه نت دارم ۸ مگه از این نسل جدید فیبر نوری های مخابراته fttx یا یه همچین چیزی ، سرعتش واقعیه از اون ۱۶ میگه بیشتره ، ولی خیلی زود حجم منصفانش تموم میشه نمیدونم چرا ! ولی شاتله هر ماه یه ۲۰ گیگش میموند ، بازی میزاشتم دانلود! لعنتی یادم آوردی می‌خوام بازیش کنم ،یارو برده پلی ۳ رو نمیاره

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر