سونی برنامه ای 10 ساله برای dreams یکی از پروژه های موردعلاقه Shuhei Yoshida دارد

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
117032

بدون شک هیچ رازی در علاقه خاص آقای Shuhei Yoshida رئیس استودیوهای جهانی سونی به عنوان Dreams نیست. او علاقه خود به پروژه جاه طلبانه Media Molecule را بارها در طی سالیان ابراز کرده است.
اما در مصاحبه جدیدی با playstation asia اون این عنوان را یکی از "پروژه های موردعلاقه خود تا کنون" خوانده است این جمله با ارزش از طرف مردی است که ده ها سال در صنعت کنسول سازی فعالیت می کند.

صحبت از ده ها سال تجربه آقای یوشیدا ادامه داد که سونی امید زیادی به عنوان DREAMS دارد "ما دیدگاه ده ساله برای Dreams و ادامه رشد آن به همراه community داریم" وی ادامه داد و درباره دسترسی زود هنگام صحبت کرد. که بنظر میرسید اولین قدم در این سفر است. این عنوان به بازیکنان اجازه میدهد تا خود را با ابزار آن به چالش بکشند. باهمدیگر همکاری کنند تا چیزهای جالب بسازند و بازخوردهایشان را به تیم سازنده ارسال کنند.

این نظر بسیار جالبی است چرا که این زمان بندی نشان میدهد که سونی انتظار دارد پشتیبانی از این عنوان تا زمان ps5 یا حتی فراتر از آن ادامه یابد. در حقیقت کنسول نسل بعد سونی دارای بخش بکوارد و عنوان Dreams در آن به عنوان تایتل ps4 عمل خواهد کرد اما این زمان بعدی میتواند به معنای پورت ps5 هم باشد؟ زیاد روی آن حساب باز نمیکنیم.

بنظر میرسد که سونی امید زیادی به آینده این عنوان دارد. نظر شما چیست؟آیا نظرات یوشیدا این اطمینان را القا میکند؟

منبع
Sony Has a '10 Year Vision' for Dreams, One of Shuhei Yoshida's Favourite Projects Ever

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
خ.ب خیلی بستگی به این داره که قراره دریمز دقیقا چی باشه اگر واقعا تا این حد بازی (نرم افزار) وسیع و خفن باشه که بشه مدل به Unity اکسپورت کنه قضیه متفاوت از ماریو میکرو امثالهمه. حالا با فرض درست بودن این خبر خوب مدلها روی PS4 که نمیتونن بمونن باید به PC منتقل شن. در اون صورت ورژن PC واقعا منطقی بنظر میرسه
من از خیلی وقت پیش ویدیوهای سازنده رو دنبال میکردم و با توجه به چیزایی که دیدم بازی بزرگ هست ولی نه انقدر که شما میگی.............بعد مدل ها برای چی تو ps4 باقی نمونن؟

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من از خیلی وقت پیش ویدیوهای سازنده رو دنبال میکردم و با توجه به چیزایی که دیدم بازی بزرگ هست ولی نه انقدر که شما میگی.............بعد مدل ها برای چی تو ps4 باقی نمونن؟
حالا بخش اول که هیچی ولی در مورد سوالتون چون تنها پلتفورمی که انجین های بازی سازی روش کار میکنن PC هست. شما نمیتونی Unity رو PS4 اجرا کنی در نتیجه اگر بخوای مدلای دریمز رو روی Unity بیاری و استفاده کنی باید روی PC منتقل بشن.

Dreams [PS4] will allow everything made to be exported to Unity etc, even 3D Printers

برای همچین هدفی حالا لزوما نیاز نیست کل بازی روی PC پورت بشن ولی خوب با توجه به صحبتای لیدن میشه احتمال بالایی رو براش درنظر گرفت

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
حالا بخش اول که هیچی ولی در مورد سوالتون چون تنها پلتفورمی که انجین های بازی سازی روش کار میکنن PC هست. شما نمیتونی Unity رو PS4 اجرا کنی در نتیجه اگر بخوای مدلای دریمز رو روی Unity بیاری و استفاده کنی باید روی PC منتقل بشن.

Dreams [PS4] will allow everything made to be exported to Unity etc, even 3D Printers
خب کی گفت که دریمز انجین؟ دریمز dev kit نه انجین بعد گفته میشه بیارن رو یونیتی نگفتن مدل تو ps4 نمی مونه بازم دلیل نمیشه نسخه pc در کار باشه دیگه مدرکم بهتون دادم بعد اینی که شما گذاشتی مال 2015:D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
خب کی گفت که دریمز انجین؟ دریمز dev kit نه انجین بعد گفته میشه بیارن رو یونیتی نگفتن مدل تو ps4 نمی مونه بازم دلیل نمیشه نسخه pc در کار باشه دیگه مدرکم بهتون دادم بعد اینی که شما گذاشتی مال 2015:D
ژوبین جان عشقم فکر کنم حوصلت سر رفته قصد داری این غروب جمعه ای سر به سر من بزاری :D بصورت خیلی واضحی گفتم لزوما نیاز نیست کل بازی رو PC پورت شه ولی مدلا اگر بخوان روی یونیتی بیان باید روی PC هم بیان. مثل این میمونه بگی من تو رو شام خونم دعوت میکنم ولی نباید بیای خونم :D یعنی حرفی که داری میزنی تو این مایه هاست

بقیه حرفم هم که یه حدس بود حالا سر یه حدس من که ممکنه اصلا اتفاق هم نیفته نمیدونم دنبال چی داری میگردی

در ضمن خبر خبر است وقتی تایید بشه مال سال 1450 میلادی هم که باشه درسته 2015 که کاملا جدیده

• Smile
Reactions: JohnnySilverhand

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
ژوبین جان عشقم فکر کنم حوصلت سر رفته قصد داری این غروب جمعه ای سر به سر من بزاری :D بصورت خیلی واضحی گفتم لزوما نیاز نیست کل بازی رو PC پورت شه ولی مدلا اگر بخوان روی یونیتی بیان باید روی PC هم بیان. مثل این میمونه بگی من تو رو شام خونم دعوت میکنم ولی نباید بیای خونم :D یعنی حرفی که داری میزنی تو این مایه هاست

بقیه حرفم هم که یه حدس بود حالا سر یه حدس من که ممکنه اصلا اتفاق هم نیفته نمیدونم دنبال چی داری میگردی

در ضمن خبر خبر است وقتی تایید بشه مال سال 1450 میلادی هم که باشه درسته 2015 که کاملا جدیده
آها یعنی داری میگی صرفا مدلا رو بشه به یونیتی انتقال داد؟ :D والا عزیز من بدم نمیاد بازی رو pc بیاد فقط میخواستم بگم اگه فکر کردید با این خبر تایید شده هست در اشتباهید چون شواهد این نشون نمیدن:D
باید دید چی میشه ولی من که امیدی ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر