سوالات و مشكلات در مورد دانگريد

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
با سلام
میخوام اموزش دانگرید کردن ورزن های 2.50 و 2.60 رو به 1.50 براتون بزارم !!!

Downgrader.jpg

اول از همه این برنامه رو دانلود کنید Easy Downgrader Ligh (با حجم 5.3 مگابایت)
نکته :
- بعد از ورود به سایت روی
dl.gif
کلیک کنید .
- این برنامه به صورت exe هست و بر روی ویندوز اجرا میشه !
وصایل مورد نیاز :
- شارژر
- کابل USB
- بازی GTA : LSC اصل UMD (این دانگرید در ورزن های جدید بازی جی تی ای کار نمیکنه )

1z37yc2.jpg

- این دانگرید بر روی مادربورد های TA-082 کار نمیکنه و PSP شما رو Damage میکنه ! پس دقت کنین , برای فهمیدن نوع ورزن PSP رو به پشت برگردانید و در UMD را باز کنید از گوشه سمت راست میتونید متوجه بشید که مدل مادر بورد چی هست .

1z37bic.jpg

مرحله ی اول :
اول برنامه (Easy Downgrader) رو از کامپیوتر اجرا کنید , صفحه ها رو با چپ کلید (ماوس) بگذرانید تا به شما یه پیغام بده او نجا روی Yes کلیک کنید

1z3b3as.jpg

حالا PSP رو به وصیله ی کابل USB به کامپیوتر وصل کنید و تمام اطلاعات موجود در مموری رو Delete کنید . (از داخل PSP با رفتن به قسمت System Settings بعد Format Memory Stick میتونید مموری رو فرمت هم کنید )

1z3b48g.jpg

ادامه ی کار با برنامه ........
حالا باز هم صفحات رو رد کنید تا به یه پیغام دیگه برسید که اونجا روی I Agree کلیک کنید

1z3b5nb.jpg

حالا در اینجا نوع ورژن (F.W) پی اس پی خود را با زدن تیک مشخص کنید و بعد روی Next کلیک کنید

1z3b66r.jpg

در اینجا درایو مبوط به PSP خود را مشخص کنید و بعد روی Next کلیک کنید , باز هم همین کار را انجام دهید .
مرحله ی اول که ریختن فایل ها در PSP بود به اتمام رسید !

1z3b6a8.jpg

مرحله ی دوم :
اول شارژر رو به PSP وصل کنید بعد UMD بازی GTA رو در PSP قرار دهید و بازی رو اجرا کنید , بعد از load شدن مموری کارت (سیو بازی) بعد در اپشن منو Downdate test رو انتخاب کنید

1z3b79e.jpg

1z3bdhs.jpg

حالا PSP در حال دانگرید شدنه .........................................
یک دفعه ای پیغام متوقف شدن عملیات رو میده که دکمه ی Power رو به مدت چند ثانیه نگه دارین تا دستگاه دوباره راه اندازی شه !

1z3ba5l.jpg

بعددوباره یه پیغام عجیب غریب میاد که دوباره به اون بی توجه باشین و دکمه ی o رو بزنین تا تنضیمات به حالت پش فرض انجام بشن حالا دوباره دستگاه و راه اندازی کنید .
کار دانگرید کردن به ورزن 1.50 به اتمام رسیده .
برای دیدن نوع ورزن تغییر یافته به مسیر زیر برین :
Settings>System Settings.system formation برید که میبینید ورزن دستگاه از 2.50 به 1.50 تغییر کرده !

1z3b8z9.jpg

بعد دوباره یه صفحه دیگه از برنامه (کامپیوتر)باز میشه که اونجا بازم روی Yes کلیک کنید

1z3badh.jpg

بعد وارد مموری PSP شید و دوباره تمام فایل ها رو Delete یا Format کنید
(فایل هایی که العان دانگریدکردین Read Only هستن و پاک نمیشن)

1z3bbyc.jpg

و در اخر روی close کلیک کنید . و این پایان کاره .........

نویسنده : میلاد . ح

آخرین ویرایش:

Bazicenter_PSP

کاربر سایت
Jun 15, 2006
92
نام
علي
سلام اقا واقعا دستتد درد نكنه :love:بابا تو ديگه كي هستي :eek: ايول يعني ديگه حله ديگه ! پس من ميرم خونه ي داييم PSP پسر داييم رو دانگريد كنم
واقلا دستد در نكنه :love: :love: :love:

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
بابا تو دیگه آخرشی :eek::love: ولی من هنوز میترسم که یگانه یا قیمتها رو بالا ببره:(( یا پی اس پی هایی که مینشون دانگرید میشن رو 1.5 کنه:(( و بفروشه یا فقط غیر دانگریدی ها رو به عنوان 2.5 و 2.6 بفروشه:((
تازه یگانه آدرس این سایتو داره؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

Bazicenter_PSP

کاربر سایت
Jun 15, 2006
92
نام
علي
منم هنوز تو كفم :eek: :eek: :eek: من موندم تو اينجا چيكار ميكني ! اصلا كارت دارم (بهت پيغا ميدم)
اصلا مگه قيمتا دست خود فرشندست ؟ اينجا هركس دلش خواست هر قيمتي ميده ؟ مگه قانون نداره !!!:confused:
منم نميدونم كه ادرس سايتو داره يا نه ولي به احتمال زياد داره چون به جرعت ميگن كه فعلا جامع ترين اخبار و اموزش ها تو همين سايت انجام ميشه اينو بايد از supehhr ببرسيم (من اي دي درستشو نميدونم) چون اون همش طرفداري اين مغزه رو ميكرد !

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
حالا دیگه ما شدیم سوپهر!!!!
تنها موقعی قیمت PSP بالا میره که تعدادش در بازار کم باشه.
1.5 ها فقط چند عددش توی کل دنیا وجود داره.برای همین قیمتش بالا رفته بود.الان 1.5 میده 300.
شما هم فکر نکنین که یه مغز متفکری به نام یگانه نشسته و قیمت تعیین میکنه.من خودم بعد از فهمیدن قیمت جدید 1.5 یک راست رفتم پایتخت و از جایی قیمت کردم همون 300 رو بهم دادن.
علت اینیکه من ازش طرفداری میکنم اینه که بعضی از شما اونجا نشستین و فکرر میکنین چون یگانه تنها جایی هست که 1.5 داره و قیمت بالا میده پس خیلی بی انصافه.
پس کنج چی؟پس همون کل پایتخت چی؟
این قانون بازاره.هرچی کم باشه قیمتش میره بالا.حتی اگه خواستار نداشته باشه.
منم نميدونم كه ادرس سايتو داره يا نه
نیازی به دونستن آدرس این سایت نیست.ساخته شدن دانگریدر عین بمب تو اینترنت صدا کرده.
آموزش اون رو هم هر کی سرچ کنه 2.5 Downgrader Tutorial برای ده تا آموزش پیدا میشه.
میلاد هم اینجا لطف کرده و فقط ترجمه اش کرده.حالا با یکی دوتا عکس اضافه.
یک کلام ختم کلام:
قیمت PSP حالا حالا ها بالا نمیره.اگر از یگانه بخرین فوقش قیمتی که بهتون میده 220 هست.پایینترین هم که 190 بود.
اگر از پایتخت بخرین که احتمالا هیچ احمقی حداقل از این سایت نمیخره همچی تو پاچه تون وارد میکنن که از (....) در بیاد.
اگر قیمت معقولی میخواین و میخواین مطمئن باشین کسی نمیدونه دانگرید شده برین از پشت شهرداری بخرین.
حله؟

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
ایول میلاد جان کارت درسته ممنون واقعا اموزش باحالی گزاشتی کار همه رو راحت کرده ولی من هنو تو کف این یو ام دی جی تی ا موندم ممد بفرساه دان گرید کنم..

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
نوشته شده توسط Aida_0068:
شما ایبوت اصلی 1.50 رو دانلود کردین ؟
این ایبوت اصلی 1.5 چیه ؟ از کجا باید دانلود کنیم ؟ یعنی با اون کارهایی که آموزش داده شد دانگرید نمیشه ؟:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر