اشاره سازندگان arkham origins به عنوانی جدید + توییت های kevin conroy به rocksteady

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
116667

بنظر میرسد صداپیشه محبوب Roger Craig Smith , آقای Ryan Galletta نویسنده عنوان batman arkham origings و publicist برادران وارنر Gary Miereanu همگی اشاراتی به عنوانی جدید در توییتر دارند.

این سه فرد باتجربه صنعت گیم به صورت رمز آلودی در توییتر فعالیت میکنند و حالا همگی ما با هیجان منتظر معرفی این عنوان هستیم و Miereanu گفته است که این عنوان در بازه زمانی مناسبی معرفی خواهد شد

وقتی Roger Craig Smith برای اولین بار این عنوان را در توییتر تیز کرد میتوانست هر چیزی باشد چرا که Smith برای شخصیت هایی چون sonic , Chris Redfield , Ezio , batman (arkham origins) و بسیاری از شخصیت های بازی های محبوب و مجموعه های تلویزیونی و anime صداپیشگی کرده کرده است
اما با حضور آقای Galletta (نویسنده)

همکاریشان را تایید و و با توجه به سابقه زیاد Roger Craig Smith گزینه های چیستی این عنوان را محدود میکند
و در آخر حضور آقای Miereanu تایید میکند که این عنوان از طرف warner bros است

البته همه اینها به این معنا نیست که عنوان جدیدی از batman در دست ساخت اما شواهد نشان دهنده عنوان بعدی سری است و البته بیاد داشته باشیم که
عنوان Batman: Arkham Knight سه گانه شرکت rocksteady را در سال 2015 به پایان رساند.
پس به احتمال زیاد عنوان دیگری از سری نخواهیم دید و همچنین این عنوان میتواند درباره ابر قهرمانان دیگر DC باشد

پس شاید بتوانیم عنوانی از superman ببینیم که افتضاح نباشد؟(superman 64)

منبع (متن توییت ها)
People who worked on Batman: Arkham Origins are teasing a new game

+

و همچینین آقای kevin conroy قدیمی ترین صداپیشه شخصیت batman (از زمان animated series) و صداپیشه شخصیت در سه گانه arkham در ماه های گذشته با توییت هایی از rocksteady خواستار عناوین بیشتری از سری شده است!

1.JPG
3.JPG

همانطور که میدانید کمپانی rocksteady مدت زیادی است که عنوانی معرفی نکرده و شایعات زیادی همچون عنوان جدیدی از superman (تکذیت شده توسط مدیر استودیو!)
و عنوانی از سری کمیک outlaws درباره چیستی عنوان بعدی این سازنده دز جزیان است

منبع

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
اقا =)) WBM به شدت ریسکیه موقعیت فعلیش ! 3 تا پروژه کنسل شده طی 5 سال اخیر داشتن ! سوپرمن ، Suicide Squad و گیم با محوریت پسر بتمن (damian) !
این یکی اگر لگویی چیزی دربیاد که درجا پیج ـشون به آتیش کشیده میشه :D من دلم روشنه . ببینیم خدا چی میخواد :(
وقتی نویسنده تایید کرد اسم بازی تمامه دیگه اقا برو بیار ناپلونی رو دهنمون شیرین کنیم

• Like
Reactions: mobile1199

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
امشب معرفی میشه دیگه همرا با تریلر tlou2
مستحضر هستم عزیز. خسته شدم از بس صبر کردم، در واقع میخوام زود تر یک چیزی لیک بشه، تریلر کامل، یک تیکه تریلر! هر چیزی!

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
مستحضر هستم عزیز. خسته شدم از بس صبر کردم، در واقع میخوام زود تر یک چیزی لیک بشه، تریلر کامل، یک تیکه تریلر! هر چیزی!
معرفی نشه که باید فحش داد این همه عکس دادن بازی تیز کردن مثل ND منم فقط منتظرم و دارم لحظه شماری میکنم

• Like
Reactions: ArefTheGreat

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
r9b_sop.jpg

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
رفقا احتمال داره که معرفی گیم بیفته تو نمایش Microsoft Inside ؟
عمرا به 3 دلیل کاملا به جا:1. سونی گفت این قسمت new game reveal دارن 2. تبلیغات AK دست سونی بود 3.وارنر با اپیک قرار داد داره و وقتی با اپیک قرار داد داره یعنی با سونیم قرار داد داره اگه استیم بود میشد مایکرو جدیدا این شکلی شده وضع!

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
عمرا به 3 دلیل کاملا به جا:1. سونی گفت این قسمت new game reveal دارن 2. تبلیغات AK دست سونی بود 3.وارنر با اپیک قرار داد داره و وقتی با اپیک قرار داد داره یعنی با سونیم قرار داد داره اگه استیم بود میشد مایکرو جدیدا این شکلی شده وضع!
انقدر روابط وارنر با مایکرو خوب هست که کل سه گانه رو گذاشته توی گیم پس. مایکروسافت اتفاقا گفته رونمایی هم داره. چون وارنر با اپیک قرارداد داره ینی با سونیم قرارداد داره؟ دلیلش چیه؟ اگه در خاطرم باشه سایبرپانک ناشر غربیش وارنر هست که اینم مارکتینگش با مایکروسافته.

• Like
Reactions: z2s sas

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
انقدر روابط وارنر با مایکرو خوب هست که کل سه گانه رو گذاشته توی گیم پس. مایکروسافت اتفاقا گفته رونمایی هم داره. چون وارنر با اپیک قرارداد داره ینی با سونیم قرارداد داره؟ دلیلش چیه؟ اگه در خاطرم باشه سایبرپانک ناشر غربیش وارنر هست که اینم مارکتینگش با مایکروسافته.
هممممم درسته ولی سونی گفته new game reveal دارن و اونم بتمن که مشخص چیز دیگه ای نمیتونه باشه! بعد معمولا اینجوریه که وقتی تبلیغ یه فرانچایز میگیرن تا آخر نسل دستشونه
بعدشم اون سه گانه واسه این رفته رو گیم پس چون زمان معرفی بازی جدیده اگه اینجوریه این ماه برا پلاس free شد بازی! اپیک هم 8تا بازی بتمن free کرده
وارنر اگه عاقل باشه میفهمه sop جای خیلی بهتریه چی بهتر از معرفی همرا tlou2?

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
هممممم درسته ولی سونی گفته new game reveal دارن و اونم بتمن که مشخص چیز دیگه ای نمیتونه باشه! بعد معمولا اینجوریه که وقتی تبلیغ یه فرانچایز میگیرن تا آخر نسل دستشونه
بعدشم اون سه گانه واسه این رفته رو گیم پس چون زمان معرفی بازی جدیده اگه اینجوریه این ماه برا پلاس free شد بازی! اپیک هم 8تا بازی بتمن free کرده
وارنر اگه عاقل باشه میفهمه sop جای خیلی بهتریه چی بهتر از معرفی همرا tlou2?
مایکروسافتم رونمایی داره.
وارنر بیکاره بیاد اینو کنار لست 2 توی یه شو بیاره که زیر سایه لست بره؟

• Like
Reactions: z2s sas

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
مایکروسافتم رونمایی داره.
وارنر بیکاره بیاد اینو کنار لست 2 توی یه شو بیاره که زیر سایه لست بره؟
اسم بتمن انقدر گنده هست که زیر سایه tlou2 نره اگه میخواست بره WB montreal تیز کردن همرا لست2 شروع نمیکرد بعدشم ps پلتفرمش مخاطبش بیشتره پس حضورش اونجا عقلانی تره.....
من به شما اطمینان میدم که اونجاست این به در و دیوار زدن ها چیه خب؟ اصلا چه فرقی داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر