امتیازات The Legend of Zelda: Link's Awakening

پیش بینی نمرات

• مجموع رای دهنده‌ها
    38
  • نظرسنجی بسته شده است .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین
آخرین ویرایش:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,230
نه دیگه شما که زبانت خفنه چطوری 130 ساعت بازی کردی شما که سریع می فهمیدی باید کجا بری کسایی که می دونن باید کجاها برن خیلی خیلی در زمان کمتری بازی رو به طور کامل تموم می کنن اینم 1 تناقض دیگه در حرفاتون

شمایی که 130 بازی کردی هنوز فرق ماموریت اصلی با اپشنال نمی دونی خوشبختانه عکسشم داشتم که ضایعتون کنم شماها ضد فنید نه فن
آره آره تناقص داره اصلا :D جدا حال ندارم دوباره کنسول روشن کنم عکس جدید بگیرم و البته ارزشی هم نداره به تو بخوام چیزی ثابت کنم :)
در رابطه با جفتشون توضیح دادم که هدف هر کدوم از اونا چیه. برای تموم کردن بازی لازم نیست هیچکدوم رو "کامل" بدست بیاری. حتی لازم نیست یدونش رو بدست بیاری. البته شما در ادامش عکس میژن های DLC رو گذاشتی که کلا ربطی به حرف ما نداشت. ایشالا متوجه حرفم شدی و دیگه لازم نیست دوباره از اول تکرارشون کنم:) هرچند بعید میدونم تاثیری داشته باشه:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین
آقا یکی بیاد برا این دوستمون توضیح بده که در BotW هیچ بخشی از بازی بغیر از پلاتو اول بازی و باس آخر اجباری نیستش بلکه متوجه حرف من بشه :D

اینی که میگی یکم سخته توضیحش

در حقیقت تنها ماموریت بازی شکست دادن گنون ـه :D
ولاغیر... ولی خب ماموریت های بازی کلا به سه قسم تقسیم میشن: Main Quest, Side Quest و Shrine Quest
Main Quest ها به داستان اصلی و خط اصلی روایی بازی برمیگرده... ولی مسئله اش این جاست با این که کلی ماموریت خاص و عجیب داره ولی کلا هیچ کدوم اجباری نیستن حقیقتا به غیر از همون شکست دادن گنون، با این حال علی رغم طول دراز این ماموریت ها و سخت بودنشون به شدت پاداش های خوبی دارن که خیلی تو روند بازی کمک حال بازیکن ـه
Side Quest ها جدا از این که ربطی به روند اصلی داستانی ندارند... یکم آسون ترند، کلا تو یه فار دیگن :D و خب پاداش کمتری هم دارند به نسبت ولی به خاطر ساختار باحالشون خیلی حال میده رفتن بعضی هاشون
Shrine Quest ها هم که به وضوح روشنه :D... ماموریت هایی اند که تهشون به شراین های معروف بازی می رسید... هر 120 تا شراین بازی رو مطمئنا نمیتونید با رادار بازی پیدا کنید

همین... فکر کنم توضیحات کاملی بود :D

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
این چرند گفتناتون خیلی خوبه انگلیسی من اینقدری خوب هست که کامل بفهمم خیلی جالبه همه راهنمایی که گذاشتن در یوتوب خود طرف انگلیسی زبان می گه از کجا طرف این به ذهنش رسیده بعد شما چرت می گی.

بدم میاد 1 عده ادای ت... رو در میارن توی این سایت بابا شما پیامبر انگلیسی حرفه ای شماها می خواید بازی رو دور بزنید ازش لذت نبرید تمام اینایی که گفتم main بودن اگر سواد بالای زبانتون اجازه می ده که برید داخل لیست ماموریت ها ببینید side نیستن اینا main هستن.

همین شماها که ادعا می کنید اتفاقا من مطمئنم گرامر زبان انگلیسی هم بلد نیستنید اصلا فکر نمی کنم سن شما به بازی های گیرز هم بخوره.

خوشبتختانه سیوهای قدیمم هنوز هست چون برعکس شماها یاد گرفتم که بی پایه و اساس صحبت نکنم اینجا اگر سواد انگلیسی دارید هم 12 تا مموری هم فلوته هم بقیه که گقتم در شاخه ی main هستن و رنگشونم طلایی هست سایدها با رنگ سبز هستن شراین ها با رنگ ابی مشخصه اصلا شماها بازی رو بازی نکردید یا با فست ران 1 ساعته دورش زدید چون اصلا بدون رفتن اینا دروازه باز نمی شه که برید داخلش اصلا اسمش ماموریت اصلی هست یعنی حتما باید برید.
کسایی هم که نرفتن راهنمایی بازی در حد همین توضیحات زیرش هست یعنی باید همین نوشته ها بفهمید کجای اون نقشه ی به اون عظمت برید خیلی جالبه که یک زلدا باز نمی دونه که اصلا سیک و سیستم این بازی این شکلیه که کل محیط رو باید بگردی بعد ادعا هم می کنن این دیگه خیلی جالب تره

View attachment 117767

View attachment 117769

View attachment 117770
محض اطلاع... اون Ex Champion Revali's Song که نشون کردی، برای DLC بازی هست... :D:D:D

• Like
Reactions: fifa13 and Sepi_60

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,230
اینی که میگی یکم سخته توضیحش

در حقیقت تنها ماموریت بازی شکست دادن گنون ـه :D
ولاغیر... ولی خب ماموریت های بازی کلا به سه قسم تقسیم میشن: Main Quest, Side Quest و Shrine Quest
Main Quest ها به داستان اصلی و خط اصلی روایی بازی برمیگرده... ولی مسئله اش این جاست با این که کلی ماموریت خاص و عجیب داره ولی کلا هیچ کدوم اجباری نیستن حقیقتا به غیر از همون شکست دادن گنون، با این حال علی رغم طول دراز این ماموریت ها و سخت بودنشون به شدت پاداش های خوبی دارن که خیلی تو روند بازی کمک حال بازیکن ـه
Side Quest ها جدا از این که ربطی به روند اصلی داستانی ندارند... یکم آسون ترند، کلا تو یه فار دیگن :D و خب پاداش کمتری هم دارند به نسبت ولی به خاطر ساختار باحالشون خیلی حال میده رفتن بعضی هاشون
Shrine Quest ها هم که به وضوح روشنه :D... ماموریت هایی اند که تهشون به شراین های معروف بازی می رسید... هر 120 تا شراین بازی رو مطمئنا نمیتونید با رادار بازی پیدا کنید

همین... فکر کنم توضیحات کاملی بود :D
ممنون برای توضیحات شامل و کامل:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر