راک استار باز هم جلوی شبیه سازی rdr روی pc را گرفت

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
در گذشته بارها کاربران تصمیم گرفتند که rdr و محیط آن را به روی pc بیاورند از rdr بر روی gta v و iv
که تمامشان به خاطر اینکه راک استار اجازه نداد تمام پروژه های فوق کنسل شد
حال ،در جدیدتریمن اقدام کمپانی راک استار .جلوی کاربرانی که قصد داشتند ریمستری از rdr را توسط xenia و rpcs3 بر روی pc ارائه دهند را گرفت
کاربر DamnedDev مانند کاربران قبلی که قصد داشتند پروژه های اینچنینی را بر روی pc بیاورند اعلام نکرد که چرا پروژه را کنسل کرده است و لی مانند همان کاربران اعلام کرده که راک استار در ایمیلی دستور پایان پروژه را داده است.
او میگوید که از این اتفاق خوشحال نیست و در ویدیوهای آتی توضیح خواهد داد.
هنوز ویدیویی در دست نیست ولی او میگوید آنها به من هشدار داده اند و نمیتوانم بیشتر از این اطلاعاتی بدهم و همه شما میدانید چه رخ داده و اگر بخواهم برخلاف خواسته آنها رفتار کنم ،آنها مرا اذیت خواهند کرد.
او همچنین گفت که "رسانه ها" عمدتاً مقصر دستور توقف کار هستند. سایتها ماهیت واقعی پروژه را نادرست نشان می دهند.
او همچنین اظهار کرده که راک استار به ایمیل ،آدرس ،شماره تلفن او و خانواده اش دسترسی پیدا کرده و قصد آزار و اذیت او را دارند
البته عنوان شده که هیچ حکم قضایی در کار نیست و تنها نماینده قانونی درخواست توقف را داشته است
منبع

ویدیویی از نسخه ریمستر شده

عکسهای پروژه کنسل شده توسط شرکت منحوس راک استار

GeshY65HUrXce4QPDapy7X-650-80.jpg ojTmbFWMGBsozkQfPHCXjW-650-80.jpg yU9PombwbYT3SDKxPC6tVW-650-80.jpg

Last edited by a moderator:

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
به نظر من کسی که مالک اثری باشه هر طوری که دلش میخواد میتونه در مورد اون تصمیم بگیره.
منحوس و منفور برای شرکت بزرگی مثل راکستار اصلا مناسب نیست.
از نظر این دوستان طرف اختیار اثری که خودش خلق کرده رو هم نداره :))

• Like
Reactions: voldmort and vaan 2

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
به نظر من کسی که مالک اثری باشه هر طوری که دلش میخواد میتونه در مورد اون تصمیم بگیره.
منحوس و منفور برای شرکت بزرگی مثل راکستار اصلا مناسب نیست.
بله به همون اندازه هم حق داره پرداخت درون برنامه ایش رو بکنه تو پاچه ملت خلاصه اینکه کمپانی تا وقتی امثال تفکر شماها رو دارن غمی ندارن ......

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
اقا این چه تیتریه اخه :D کمپانی منفور راک استار ؟! =))
اونا گیمی که "خالق" ـش خودشون هستن رو نمیخوان الان بدن رو PC ! نکنه برای این هم باید از من و شما اجازه بگیرن ؟ :D اینم شده عین قضیه برادران هکر که وقتی کرک نمیدن ، دوستان زحمت میکشن فحش میدن بهشون ! آقا مالک و خالق اثر خودشونن !!! :D اینو کی یه سری متوجه میشن ، خدا میدونه .
این شخص (تیم) ـی که قرار بوده ریمستر رو انجام بده ، اصلا اشتباه کرده که خبر پروژشون رو پابلیک کرده ! اگر یه مقدار عاقل بود ، پروژه رو بی سر و صدا میساخت و ریلیز ـش هم انجام میداد . اون موقع راک استار هم کاری نمیتونست کنه ...
این خبر هم بیشتر به نظر من یه دمیج کنترل به نظر میاد تا یه خبر واقعی ! خدا رو چه دیدین ، چند وقت دیگه راک استار rdr رو برای این پلتفرم تایید کرد و محبوب تر هم شد !

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,817
هیچ قانونی وجود نداره توسعه شبیه ساز ها رو غیر قانونی اعلام کنه شبیه ساز ها به خاطر ماهیت اوپن سورس بودن تا وقتی که قانون کپی رایت که مربوط میشه نقض قوانین نرم افزاری (نه سخت افزاری) رو نقض نکنن هیشکی هیچ کاری نمیتونه بکنه مگه اینکه بخوان با تهدید و فرستادن آدم(کاری که چند وقت پیش همین T2 کرد) کاری از پیش ببرن

مقصر اینجا راکستار نیست توی خبر هم به T2 اشاره کرده با این حال این کار حال بهم زن هستش اینکه جلوی پروژه فن میدی رو بگیری که داره توسط فن های بازی اونم مفتی بدون اینکه پولی از قبلش بخوره اند حال بهم زنیه حالا اگه شما میخوای واسه جیب ناشر ها تو سر خودت بزنی یـ بحث دیگست
من تو سر خودم نزدم دوست من ، من میگم محصول خودشه ، کلی هزینه کرده یک IP رو خلق کرده ، حق داره خوب ، من فقط گفتم منفور نیست همین ، در ضمن دعوا که نداریم ، آخه این چه طرز صحبت کردنه!!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
اقا این چه تیتریه اخه :D کمپانی منفور راک استار ؟! =))
اونا گیمی که خالق ـش خودشون هستن رو نمیخوان الان بدن رو PC ! نکنه برای این هم باید از من و شما اجازه بگیرن ؟ :D
این شخص (تیم) ـی که قرار بوده ریمستر رو انجام بده ، اصلا اشتباه کرده که خبر پروژشون رو پابلیک کرده ! اگر یه مقدار عاقل بود ، پروژه رو بی سر و صدا میساخت و ریلیز ـش هم انجام میداد . اون موقع راک استار هم کاری نمیتونست کنه ...
این خبر هم بیشتر به نظر من یه دمیج کنترل به نظر میاد تا یه خبر واقعی ! خدا رو چه دیدین ، چند وقت دیگه راک استار rdr رو برای این پلتفرم تایید کرد و محبوب تر هم شد !
اینجا مقصر T2 هستش T2 با سیاست هاش داره گند میزنه به برند های زیر مجموعش نمونش 2K که دیگه لازم به گفتن نیست !!!!
من تو سر خودم نزدم دوست من ، من میگم محصول خودشه ، کلی هزینه کرده یک IP رو خلق کرده ، حق داره خوب ، من فقط گفتم منفور نیست همین ، در ضمن دعوا که نداریم ، آخه این چه طرز صحبت کردنه!!
چیزی بدی نگفتم :D باز اگه ناراحت شدید عذر خواهی میکنم ! در مورد این قضیه هم اگه قرار به این مسئله بود که خوب EA هم مال و اموالش مال خودش هستش پس میتونیم بگیم هر کاری خواست با IP هاش بکنه هیشکی هم هیچی نگه ؟ بحث چیزی دیگه اینجا ! بحث اینه که فن هاش رو پشم هم محسوب نمیکنه T2 یـ کماپنی به شدت پول پرسته که من هزار بار هم گفتم خودش رو پشت شهرت راکستار قایم کرده وگرنه دست کمی از EA نداره !!!

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
بله به همون اندازه هم حق داره پرداخت درون برنامه ایش رو بکنه تو پاچه ملت خلاصه اینکه کمپانی تا وقتی امثال تفکر شماها رو دارن غمی ندارن ......
من صحبتی در مورد بازاریابی و سبک فروش و درآمد شرکت ها نداشتم.
فقط حرفم اینه که صاحب اثر(حالا فیلم یا موسیقی و یا بازی) میتونه هرطوری که دلش میخواد در موردش تصمیم بگیره.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
مثل ایشون اگر کمپانیهای دیگه هم (جز سونی) دانش و تواناییشو دارن شاهکار بدن بیرون ، شده تنبان پامم میفروشم محتویات پولیشو میخرم :D . این تفکر چاپیدنها رو امثال بتزدا باب کرد چون دیدن تا چنین فنهایی دارن غم ندارن :D

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
اینجا مقصر T2 هستش T2 با سیاست هاش داره گند میزنه به برند های زیر مجموعش نمونش 2K که دیگه لازم به گفتن نیست !!!!
اقا به خودشون مربوطه کاملا !!! :D عجب حکایتی ـه ها :D
اصلا take two دلش میخواد فردا آتیش بزنه ساختمون راک استار و 2k رو ! به بقیه مگه ارتباطی پیدا میکنه ؟ :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
من صحبتی در مورد بازاریابی و سبک فروش و درآمد شرکت ها نداشتم.
فقط حرفم اینه که صاحب اثر(حالا فیلم یا موسیقی و یا بازی) میتونه هرطوری که دلش میخواد در موردش تصمیم بگیره.
بله تا وقتی که مخالف نظر شما عمل نکنه خدایی نکرده فرادا روزی اومد مثل EA بازی دراورد (که همین الانش هم همینجوره ؟) بازم میاید اینجوری از این تفکر دفاع کنید ؟
مثل ایشون اگر کمپانیهای دیگه هم (جز سونی) دانش و تواناییشو دارن شاهکار بدن بیرون ، شده تنبان پامم میفروشم محتویات پولیشو میخرم :D . این تفکر چاپیدنها رو امثال بتزدا باب کرد چون دیدن تا چنین فنهایی دارن غم ندارن :D
T2 چه ربطی به راکستار داره ؟؟؟ نکنه T2 هم اینجا فن داره ما خبر نداریم ؟
اقا به خودشون مربوطه کاملا !!! :D عجب حکایتی ـه ها :D
اصلا take two دلش میخواد فردا آتیش بزنه ساختمون راک استار و 2k رو ! به بقیه مگه ارتباطی پیدا میکنه ؟ :D
نه خوب مشکلی نداره همه چیز گل و بل بل هستش ادامه بدید :))

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,817
راستش اصلا به شخصه برام مهم نیست چه روی PC بیاد چه نیاد ، چون جفتش واسم به خاطره ها پیوسته و لذتشونو بردم ، بقیه هم ببرن:D ، پس اصلا برام فرقی نمیکنه ، ولی اینکه طرف در مورد IP خودشم کاری کنه به قول دوستان منفوره دیگه جای خودشو داره
در کل خوش باشید:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
Disney bans grieving father from having Spider-Man on son's grave

دوستانی که همه جور دفاع میکنن یـ وقت سهام T2 افت نکنه این خبر رو بخونن شاید شاید متوجه منظور من شدن !!!
پ.ن 1: مظلوم دیزنی که میخواستن چند دلار کمتر از جیبش بردارن :((
پ.ن 2: قانون کپی رایت یعنی این حالا باز بیاید دفاع کنید خلاصه که از قدیم گفتن تا وقتی پای مبارک خودت به سنگ نخورده پس یعنی همه چیز گل و بلبل ـه

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
اصلا فاز شما رو درک نمیکنم. هر کسی مخالف شما و بازی ها و پلتفرمی که دوست دارین عمل کنه حتی اگر صاحب اون باشه میشه ادم بده و منفور.
الان از دید شما متوجه شدم که انحصاری و اینا هم ظلمه و همه استودیو های انحصاری منفورن.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
البته اگه اون کمپانی شما ازش بدت بیاد سریع ریست ارا و توییت فلان میازی ولی سر Borderlands 3 ما ندیدیم اصلا چیزی بگی به اون گند کاری که برای نسخه نقدها دراوردن نه توییتی بیاری نه اشاره ای بکنی

• Love
Reactions: Arsalan_xe

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
چه تیتر "تولید داخلی"!!:D شما هم از خودشونی؟:D
فقط رسانه های داخلی از چنین حربه های غیر حرفه ای برای انتقال پیام استفاده میکنند. در مجامع حرفه ای بین المللی رسانه ای به هیچ عنوان "صفت" داخل تیتر نمیگنجه;)(از این مثال ها در رسانه های دسته چندم داخلی و خارجی زیاد شنیده ایم: مستکبر، منفور، دروغگو، توطئه گر، استعمارگر و...)
در داخل تیتر منبع اصلی خبر این اصل اساسی رعایت شده اما مترجم به نوعی با شانتاژ خبری دست به تحریف محتوا زده (هم در تیتر و هم در متن).
پیشنهاد میکنم تاپیک تغییر/اصلاح داده بشه. چرا که به بازیسنتر به عنوان یک رسانه قوی با دید دیگه ای(هم در داخل و هم در خارج) نگاه میشه.
متشکر
پ.ن: موندم اگر مترجم میخواست یه خبر از EA ترجمه کنه متنش و تیترش چجوری میشد:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر